Csípem, milyen okosok vagytok. A képlet pedig egyszerű. Kb 7-8-9 millió darabot adtak el a NERes rokonok, mert ők tudták előre a választás eredményét. Csak szerencséjük volt, hogy 4600 körül tudtak indítani és nem 1000 től, mert akkor most 30-40 forinton játszadoznák. Természetesen a rohadék patkányok még egy forinton is adták volna. ( És ezek irányították az országot ). Ami pedig a volatilitás illeti, ha lenne nekem is kb 2 millió darabom ugyanezt csinálnám, szánkozás a havas lejtőkön le és fel, persze közben nyomnám a pánikot ezerrel, reggeltől estig. A cég meg működik. Ha minden igaz, még pénzt is termel.
4IG részvény
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...