Az állam valójában nem azért szerzi vissza a 4ig-ből nagyobb részt, mert ennek most örül az ostoba választópolgár, főleg nem azért a magyar gazdaságnak előnyösebb legyen. Sokkal inkább azért, később természetesen szakmailag is megindokolva a még mindig ostoba állampolgárral elhitetve ÉS TERMÉSZETESEN JOBB ÁRFOLYAMON MEGTÁMOGATVA eladhassa a Tisza pártot pénzügyileg futtató külföldi magántőkének. MP-nek minderre, csak annyi mentsége lehet az elődei is ezt csinálták, persze mindig ügyelve a valóságról tudatosulatlan választópolgár megelégegettségére.