Hát basszus, te nem nagyon tanulsz semmiből!!
Egyik szarból mész a másik szarba!
Ettől jobban jártál volna ha veszel most 4ig-et, vagy opust, de még akár deltát is 50 ft-on!!
Akármit is, de ezt a szart nem szabad venni továbbra sem!!!
Egyik szarból mész a másik szarba!
Ettől jobban jártál volna ha veszel most 4ig-et, vagy opust, de még akár deltát is 50 ft-on!!
Akármit is, de ezt a szart nem szabad venni továbbra sem!!!
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2024-05-15 14:39-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #156441 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Nyugodj le, itt nincsenek majmok.