fiftififti

Regisztráció: 2024-01-14 18:10:18

Hozzászólások száma: 2 173

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 13:53


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 1

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #175400 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Viszlát
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn topik" topikból

A moderálás a "Appeninn topik" topik #2728 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Nem hagytál választást
Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #89385 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2024-05-15 14:39-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #156441 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nyugodj le, itt nincsenek majmok.

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-06-10 01:08-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-08-20 02:23-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-04-20 08:39-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
offtopik
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikban - 2025-06-27 09:51-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #64450 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Politika ne itt.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Delta Nyrt" topikban - 2025-10-29 11:25-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Delta Nyrt" topik #113567 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-11-26 22:29-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topikban - 2025-12-18 21:25-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topik #299 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Csak bírósági itélet alapján sziveskedjék ilyen dolgot megállapítani.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-07 17:36-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-06-10 20:19-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény ma, 13:53
Mert megvárják hogy még olcsóbb legyen ,talán 1000-1200 ft!!
Illetve már jászai tudhat valamit, és menekül mint patkány a süllyedő hajóról, így hagyja veszni a céget!!
4IG részvény szerda, 14:06
Mi a k**** isten folyik már itt megint!?
Miért ütik ennyire ezt a szart ,a másik szart (opit)meg hagyják!! Már kis mínuszban vagyok a maradékkal ,de ennek ellenére remélem hogy lesz év végéig 2300.
Viszont hol kellene hígitani 1600-nál ,1300 nál, 1000nél ,na ezt senki nem tudja!!
Vicc ez az egész tetves papír!!!
Különösen hogy ez a kopasz jászai gec* nem böfögne ebben a helyzetben egy kis bíztató, nyugtató néhány mondatot!!!
Félő hogy ezt is hazavágja, mint anno a konzumot!!!
4IG részvény kedd, 21:53
Hát nálam is ma pattant el az a bizonyos húr!
Múlt héten vettem ezt a szart, meg opust is.
Opit még tartom, de ennek nagy részét kidobtam a francba, nagyjából nullában.
Most ebben a nyári pangásban nem is akarok semmit venni, majd talán ősszel. 
Pedig nagyon bíztam ebben, jobban mint opusban, mégis ezt verik agyon, nem a fő neres papírt.
Ülök továbbra is rengeteg készpénzen,  most talán ez a legjobb döntés. 
Inkább elköltöm élményekre, mintsem nézem hogy szakad ezzel a szarral az egyenlegem!!!
Persze lesz az az ár ahol újra érdekes lehet 1400-1500, azzal talán hígítom a jelenlegi nullás szintemet.
Kitartást mindenkinek, de hogy a3- 4ezer körüli beragadtak hány év múlva tudnak kiszállni, még megjósolni sem lehet.
Delta Nyrt kedd, 09:39
😉👍
Így van próbálkozom, hátha elszégyellik magukat és a héten felhúzzák 60 ft ra.
Delta Nyrt kedd, 08:36
Hagyjuk már ,almát a körtével ne hasonlítgassuk!!
Ott legalább volt-van érdemi tevékenység és eredmények! 
Itt mi van? 
Egy nagy nulla!!
Ezek nem csinálnak semmit, eredmény kanyarban sincs!!
Csak a leszorítósdi saját részvény  vásárlásban, és az állandóan kölcsönadott részvényekkel történő manipulatív (szerintem törvénytelen) árfolyam szétveréshez értenek! 
Ezer a lúzer vezetőséggel még 60-70 ft sem lesz a büdös életben tartósan!!!
AutoWallis Nyrt+topic hétfő, 22:35
Hát basszus, te nem nagyon tanulsz semmiből!!
Egyik szarból mész a másik szarba! 
Ettől jobban jártál volna ha veszel most 4ig-et, vagy opust, de még akár deltát is 50 ft-on!!
Akármit is, de ezt a szart nem szabad venni továbbra sem!!!
Őrmester részvényesek ide szombat, 10:07
Lehet kissé durva a hasonlat, de dettó mint nutex, delta, ott is szépen megélnek a semmiből!
Őrmester részvényesek ide szombat, 09:28
Így van ,hát valami szépet mégiscsak kell írni 😃
Ez amolyan nesze semmi ,fogd meg jól!!
Maradhat továbbra is a kereskedhetetlen dagonya!!
4IG részvény péntek, 16:26
Rendben, csak akkor felettébb érdekes hogy az opust miért nem vágják taccsra!?
Ha valami ,az igazán neres papír, a stroman mészáros mögött az egész orbán familia vagyona ott dekkol, amit ki loptak az adófizetők, eu- s pénzekből!!
Ha valamire nagyban lehetett volna fogadni kormányváltáskor az az opus óriási veresége lett volna!!
Errefel azt békén hagyják, ezt meg ütik!!
Mondjuk magam ellen beszélek, mert a héten azt is vettem bőven meg ezt is, de akkor is érthetetlen!!
4IG részvény péntek, 16:06
A másikban hiányolják a kommunikációt a cég vezetése részéről, ezzel én is egyetértek!!
Amikor tavaly mesterségesen felhúzták négyezer és fölé az árfolyamot minden kis szar hírre száguldott a papír. Még ha jászai elfingotta magát azt is közzétették, és emelkedett a részvény!!!
Most bezzeg két hónapja kussolnak mintha nem is léteznének!!
A kopasz részéről legalább annyit hogy nem kell pánikolni, dolgoznak az ügyön minden rendben lesz remélhetőleg!!
De még erre sem képes ,még ha csak kamuzna is ,inkább hallgat mint szarospista a lakodalomban!!!
Nálam teljesen hiteltelen lett ez az ember, de reméljük hogy dolgoznak valóban a háttérben és elfelejthetjük ezt a gyalázatos árfolyamot!!
Futuraqua részvényesek topikja péntek, 12:55
Igen ,reggel én is bele vettem, hátha most tényleg történik valami!!
Vagy még több beragadásra adtam magamnak esélyt 😃
Delta Nyrt péntek, 12:49
Az a baj hogy ezek a szemetek 50 körül bármennyit meg tudnának venni, mert igen sok az elkeseredett kisbüfi és szarér-húgyér odaadják!!
Bár az is lehet ők teszik jól ,aztán átugranak opusba , 4ig be, stb.
Minden máshol pozitívan sűl el a saját részvény vásárlás ,csak ennél az alja- mocskos cégnél törik le az árfolyamot vele ,na meg az állandóan kölcsönadott papírokkal!!!
Áá, itt soha nem változik semmi jó irányba!!!!!
Teljeskörű gyökeres vezetőségváltás kellene, csakis akkor lenne pozitív változás!!!
Delta Nyrt 2026. 06. 17. 21:15
Hát basszus, de a jövőbe vetett hit mikor lesz kifizetődő a kis részvényesek számára!!??
Nem beszélve az évek óta beragadtakról bőven 100 felett!!
Én elhiszem hogy neked ráér mert valószínűleg fiatal vagy, nekem is ráér nagy nehezen így 50 körül még egy-két évig, de ez már tűrhetetlen és bicskanyitogató amit művelnek ezek a gecik!!
El sem tudod képzelni mennyien tönkrementek ebbe anyagilag, egészségileg családi állapotot is illetően!!
Nekem csak pár százezer darab van jelenleg 12 százalék mínuszban így véleményezhetően könnyen beszélek, nagyjából el is viselem, de történjen tényleg már valami ,ennek nem 50 ft van van a helye!!
Teljes vezetőségi megújulás kellene korábban is leírtam, igazi szakemberekkel, nem ezekkel a szereplőkkel ,alsó kategóriás szarokkal!!!
Delta Nyrt 2026. 06. 17. 19:01
Mert mi lesz akkor, talán újabb kölcsönadott részvények ,amivel megpróbálják megint lenyomni 40 forintig!!??
4IG részvény 2026. 06. 16. 19:33
Ez igen, pluszban vagyok, na erre inni kell 😃👍
Delta Nyrt 2026. 06. 16. 19:30
Aljas szemétládák!!
Saját részvény bulijukkal és a kölcsönadott részvényekkel teljesen tönkreverik az árfolyamot!!
Vajon meddig tart ki az 50, lemegy megint 42-re!?
Én is csak azért tartom ezt a szart mert reménykedek vezetőség váltásban korrekt gazdasági szakemberekkel ,és akkor talán helyére kerül az árfolyam, első körben 90-100 ft-ra! 
Viszont ez lehet fél év ,1-2 év satöbbi, addig csak szopunk ezekkel a mocskokkal!!
Pedig ez a cég jóval többre hivatott lenne ezek nélkül a balfaszok nélkül!!!
4IG részvény 2026. 06. 16. 16:33
Én, már semmin 😃
4IG részvény 2026. 06. 16. 16:01
A hírre adták, most már remélem veszik! A héten bőven 2000 felett lesz!!
1500 ez már nem lesz, viszont 1800 még benne lehet néhány perc erejéig, aztán fordul 😃
4IG részvény 2026. 06. 16. 14:23
Majd lesz valahogy, a jövőt senki nem tudja, de hogy itt 2000 alatt olcsó az is biztos!!
Vagy nem 😃
Írtam korábban sokszor hogy 1800 alatt venni fogok és vettem is 1700-1740 között elég szépen, csak nem tudtam nyilatkozni mert egy hónapig ki voltam tiltva. Azt már eladtam elég szép hozammal.
4IG részvény 2026. 06. 16. 14:19
Na igen, ez örök érvényű! 
Adták is a hírre 1900-on, én meg megvettem 😉
Persze nem kizárt hogy ismét lehet 1700-1800, majd ott tudok hígítani bőven.
Felhúzzák ezt rövidesen ismét 2200-2300-ra a spekák, de hogy 4-5 ezer már nem lesz soha az is tuti!!!

friss hírek További hírek