fiftififti

Regisztráció: 2024-01-14 18:10:18

Hozzászólások száma: 2 168

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 22:35


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 1

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #175400 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Viszlát
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn topik" topikból

A moderálás a "Appeninn topik" topik #2728 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Nem hagytál választást
Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #89385 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2024-05-15 14:39-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #156441 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nyugodj le, itt nincsenek majmok.

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-06-10 01:08-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-08-20 02:23-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-04-20 08:39-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
offtopik
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikban - 2025-06-27 09:51-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #64450 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Politika ne itt.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Delta Nyrt" topikban - 2025-10-29 11:25-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Delta Nyrt" topik #113567 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-11-26 22:29-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topikban - 2025-12-18 21:25-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topik #299 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Csak bírósági itélet alapján sziveskedjék ilyen dolgot megállapítani.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-07 17:36-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-06-10 20:19-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

AutoWallis Nyrt+topic hétfő, 22:35
Hát basszus, te nem nagyon tanulsz semmiből!!
Egyik szarból mész a másik szarba! 
Ettől jobban jártál volna ha veszel most 4ig-et, vagy opust, de még akár deltát is 50 ft-on!!
Akármit is, de ezt a szart nem szabad venni továbbra sem!!!
Őrmester részvényesek ide szombat, 10:07
Lehet kissé durva a hasonlat, de dettó mint nutex, delta, ott is szépen megélnek a semmiből!
Őrmester részvényesek ide szombat, 09:28
Így van ,hát valami szépet mégiscsak kell írni 😃
Ez amolyan nesze semmi ,fogd meg jól!!
Maradhat továbbra is a kereskedhetetlen dagonya!!
4IG részvény péntek, 16:26
Rendben, csak akkor felettébb érdekes hogy az opust miért nem vágják taccsra!?
Ha valami ,az igazán neres papír, a stroman mészáros mögött az egész orbán familia vagyona ott dekkol, amit ki loptak az adófizetők, eu- s pénzekből!!
Ha valamire nagyban lehetett volna fogadni kormányváltáskor az az opus óriási veresége lett volna!!
Errefel azt békén hagyják, ezt meg ütik!!
Mondjuk magam ellen beszélek, mert a héten azt is vettem bőven meg ezt is, de akkor is érthetetlen!!
4IG részvény péntek, 16:06
A másikban hiányolják a kommunikációt a cég vezetése részéről, ezzel én is egyetértek!!
Amikor tavaly mesterségesen felhúzták négyezer és fölé az árfolyamot minden kis szar hírre száguldott a papír. Még ha jászai elfingotta magát azt is közzétették, és emelkedett a részvény!!!
Most bezzeg két hónapja kussolnak mintha nem is léteznének!!
A kopasz részéről legalább annyit hogy nem kell pánikolni, dolgoznak az ügyön minden rendben lesz remélhetőleg!!
De még erre sem képes ,még ha csak kamuzna is ,inkább hallgat mint szarospista a lakodalomban!!!
Nálam teljesen hiteltelen lett ez az ember, de reméljük hogy dolgoznak valóban a háttérben és elfelejthetjük ezt a gyalázatos árfolyamot!!
Futuraqua részvényesek topikja péntek, 12:55
Igen ,reggel én is bele vettem, hátha most tényleg történik valami!!
Vagy még több beragadásra adtam magamnak esélyt 😃
Delta Nyrt péntek, 12:49
Az a baj hogy ezek a szemetek 50 körül bármennyit meg tudnának venni, mert igen sok az elkeseredett kisbüfi és szarér-húgyér odaadják!!
Bár az is lehet ők teszik jól ,aztán átugranak opusba , 4ig be, stb.
Minden máshol pozitívan sűl el a saját részvény vásárlás ,csak ennél az alja- mocskos cégnél törik le az árfolyamot vele ,na meg az állandóan kölcsönadott papírokkal!!!
Áá, itt soha nem változik semmi jó irányba!!!!!
Teljeskörű gyökeres vezetőségváltás kellene, csakis akkor lenne pozitív változás!!!
Delta Nyrt szerda, 21:15
Hát basszus, de a jövőbe vetett hit mikor lesz kifizetődő a kis részvényesek számára!!??
Nem beszélve az évek óta beragadtakról bőven 100 felett!!
Én elhiszem hogy neked ráér mert valószínűleg fiatal vagy, nekem is ráér nagy nehezen így 50 körül még egy-két évig, de ez már tűrhetetlen és bicskanyitogató amit művelnek ezek a gecik!!
El sem tudod képzelni mennyien tönkrementek ebbe anyagilag, egészségileg családi állapotot is illetően!!
Nekem csak pár százezer darab van jelenleg 12 százalék mínuszban így véleményezhetően könnyen beszélek, nagyjából el is viselem, de történjen tényleg már valami ,ennek nem 50 ft van van a helye!!
Teljes vezetőségi megújulás kellene korábban is leírtam, igazi szakemberekkel, nem ezekkel a szereplőkkel ,alsó kategóriás szarokkal!!!
Delta Nyrt szerda, 19:01
Mert mi lesz akkor, talán újabb kölcsönadott részvények ,amivel megpróbálják megint lenyomni 40 forintig!!??
4IG részvény kedd, 19:33
Ez igen, pluszban vagyok, na erre inni kell 😃👍
Delta Nyrt kedd, 19:30
Aljas szemétládák!!
Saját részvény bulijukkal és a kölcsönadott részvényekkel teljesen tönkreverik az árfolyamot!!
Vajon meddig tart ki az 50, lemegy megint 42-re!?
Én is csak azért tartom ezt a szart mert reménykedek vezetőség váltásban korrekt gazdasági szakemberekkel ,és akkor talán helyére kerül az árfolyam, első körben 90-100 ft-ra! 
Viszont ez lehet fél év ,1-2 év satöbbi, addig csak szopunk ezekkel a mocskokkal!!
Pedig ez a cég jóval többre hivatott lenne ezek nélkül a balfaszok nélkül!!!
4IG részvény kedd, 16:33
Én, már semmin 😃
4IG részvény kedd, 16:01
A hírre adták, most már remélem veszik! A héten bőven 2000 felett lesz!!
1500 ez már nem lesz, viszont 1800 még benne lehet néhány perc erejéig, aztán fordul 😃
4IG részvény kedd, 14:23
Majd lesz valahogy, a jövőt senki nem tudja, de hogy itt 2000 alatt olcsó az is biztos!!
Vagy nem 😃
Írtam korábban sokszor hogy 1800 alatt venni fogok és vettem is 1700-1740 között elég szépen, csak nem tudtam nyilatkozni mert egy hónapig ki voltam tiltva. Azt már eladtam elég szép hozammal.
4IG részvény kedd, 14:19
Na igen, ez örök érvényű! 
Adták is a hírre 1900-on, én meg megvettem 😉
Persze nem kizárt hogy ismét lehet 1700-1800, majd ott tudok hígítani bőven.
Felhúzzák ezt rövidesen ismét 2200-2300-ra a spekák, de hogy 4-5 ezer már nem lesz soha az is tuti!!!
4IG részvény kedd, 14:05
Hát na, itt nem lehet okosnak lenni és ésszerűen dönteni most.
Mindkét irány adott lehet, de én is félfelé mozgásra számítok már.
Agyaltam is mit vegyek, ezt vagy opust, aztán mindkettőben bele markoltam rendesen, de főleg ebbe egy órája kerek 1900-on 😃
Kitartást mindenkinek!!!
Akko fórum 2026. 06. 15. 00:00
Rendben van ,értelek! 
Elnézést!!
Akko fórum 2026. 06. 14. 23:58
De, hát Toka úr maga nagyon el van tévedve!!
Én nem magát minősítettem, csak egy vádaskodásra reagáltam!!
Foglalkozzon inkább a kedvenc akkó papírával mints6 mások komunikációit lereagálva jelentget!!
Mondjuk ez a viselkedés jellemző az unatkozó ,másokkal foglalkozó idős korosztály viselkedésére!
Akko fórum 2026. 06. 14. 22:51
Te beteg elme, miről is beszélsz!?
Akko fórum 2026. 06. 14. 14:33
Itt senki nem tudja mire várunk!!
Kérdezd tokát, ő a nagy krőzus akkó tekintetében 😃
Ő még talán bízik benne állítása szerint, mert ezt már mindenki más elengedte!!
Azért az mindent elárul hogy nevetséges forgalommal esik régóta!!
Vajon mi fogja meg ezt a báb, tevékenység nélküli céget!? A 200 vagy a 150 ,vagy már csődöt árazza?? Ilyen vezetőséggel, eredménytelenség nélkül csoda hogy még tőzsdén van, az meg egyenesen nevetséges, és komikus hogy a prémium kategóriában még mindig😃😃😃

friss hírek További hírek