3200 ft. volt az árfolyam mikor a Feel nevezetű képződmény kirakott a másik fórumból örökre:))))
(szánalmas óvodás), mert le mertem írni, hogy innen lefele megy a papír.
Nem kívántam senkinek a buktát ezért is írtam le , nagyon sajnálom, de a 25 éves "befektetői" tapasztalatom megoszottam, amit ritkán teszek. Szerintem sokan boldogan odaadnák most azon az áron.
Sokakat ez a puhatestű behülyített, figyeljétek ilyenkor lapít a kis sunyi.
(szánalmas óvodás), mert le mertem írni, hogy innen lefele megy a papír.
Nem kívántam senkinek a buktát ezért is írtam le , nagyon sajnálom, de a 25 éves "befektetői" tapasztalatom megoszottam, amit ritkán teszek. Szerintem sokan boldogan odaadnák most azon az áron.
Sokakat ez a puhatestű behülyített, figyeljétek ilyenkor lapít a kis sunyi.
Mi lenne ha fordítva jósolnál haver?