"feel" a nagy nosztredamus mondta tegnap, hogy év végére 3000 lesz az árfolyam , csak azt nem mondta, hogy holnap lesz egy nagy bukó.
Mi lenne ha fordítva jósolnál haver?
Mi lenne ha fordítva jósolnál haver?
Regisztráció: 2022-04-20 08:24:05
Hozzászólások száma: 54
Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 12:13
A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #89222 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A másik csoportba választások előtt 2 héttel írtam ezt
""Az kimaradt, hogy kivéve NER-es részvények, amikre nem lehet az évtizedes bölcsességeket ráhúzni.
A bukás irányának az árazása már látszik.
Nézd meg a Trumpcoint......ezek a részvények az Orbáncoinok.""
Ez nem tetszett a Feel nevezetű puhatestűnek aki behúzza tapasztalatlan fórumot olvasgató kibefektetőket.
Aztán kivágott:))