Paks 2-vel kapcsolatban lehet ez? Pld. úgy, hogy kisebb kapacitású (és költségű) lenne a Paks 2? Csak találgatok..
Regisztráció: 2018-04-07 17:52:19
Hozzászólások száma: 18 438
Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 22:40
A moderálás a "Globalis SzOpus Nyrt." topik #864 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "leves" topik #8763 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "ORBÁN VÉGJÁTÉKÁT MP FEDEZI ?" topik #8150 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "Hanyatló kispapírok kora - Nagy összeomlás jöhet!" topik #504 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderálás a "ORBÁN VÉGJÁTÉKÁT MP FEDEZI ?" topik #8049 sorszámú hozzászólása alapján történt.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-04-08 06:53-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés