Le kéne venni a tábláról, míg nagyobb baj nem lesz. Az EU-s pénzeket más is haza tudja hozni, akinek nem 6 végzettsége van, hanem csak 2.
Regisztráció: 2018-04-07 17:52:19
Hozzászólások száma: 18 441
Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 18:29
A moderálás a "Globalis SzOpus Nyrt." topik #864 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "leves" topik #8763 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "ORBÁN VÉGJÁTÉKÁT MP FEDEZI ?" topik #8150 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "Hanyatló kispapírok kora - Nagy összeomlás jöhet!" topik #504 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderálás a "ORBÁN VÉGJÁTÉKÁT MP FEDEZI ?" topik #8049 sorszámú hozzászólása alapján történt.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-04-08 06:53-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés