Másik topikban előjött a volatilis szó is...az nem volatilítás, hogy 4900-ról lejön 1600-ra.... Ezt esésnek hívják b.........meg.....
Regisztráció: 2025-03-26 15:29:16
Hozzászólások száma: 132
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 14:21
A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #82041 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: