"Mert a magas kamat hazavágja a kereskedelmi és iparingatlanok, és a
lakossági 30 Y mortgage,, az arnyekbanrendszerrel és még 10yBondok
swapjat, es meg úgy 16 dolgot nyír ki.. Ergo arra fogadtam jog TACO
lesz..."
-
Pont ezt tárgyaltuk hónapokkal ezelőtt, hogy a magas olajárak az USA-ban is inflációhoz fognak vezetni.
.
Nem sokkal később, amikor a Fehér Frászban és más helyeken megkérdezték Mr. T-t, hogy mégis, mi lesz a magas olajárakkal, akkor azt nyilatkozta, hogy ezt le kell nyelni, mert ez kis ár azért cserébe, hogy bla bla bla....TACO-t itt csak a mexikói árusoknál fogsz látni...
.
A TACO itt egyet jelente azzal, hogy az USA elvesztette a szuperhatalmi pozícióját is. Ez kicsit fontosabb szempont, mint hogy pár embert kirúgnak vagy hogy csökkennek a bérek, illtve azok vásárlóereje vagy épp mekkora a kamat, amiikor már amúgy is évek óta visszafordíthatatlanul elszabadult az államadósság. szvsz
.
'Very small price to pay': Trump weighs in on rising oil prices
https://youtu.be/1wQGVuweH8g
0:40
.
Trump says rising oil prices are "just a matter of war" and will come down
https://youtu.be/-pF-1Rbnqlw
0:52
-
Pont ezt tárgyaltuk hónapokkal ezelőtt, hogy a magas olajárak az USA-ban is inflációhoz fognak vezetni.
.
Nem sokkal később, amikor a Fehér Frászban és más helyeken megkérdezték Mr. T-t, hogy mégis, mi lesz a magas olajárakkal, akkor azt nyilatkozta, hogy ezt le kell nyelni, mert ez kis ár azért cserébe, hogy bla bla bla....TACO-t itt csak a mexikói árusoknál fogsz látni...
.
A TACO itt egyet jelente azzal, hogy az USA elvesztette a szuperhatalmi pozícióját is. Ez kicsit fontosabb szempont, mint hogy pár embert kirúgnak vagy hogy csökkennek a bérek, illtve azok vásárlóereje vagy épp mekkora a kamat, amiikor már amúgy is évek óta visszafordíthatatlanul elszabadult az államadósság. szvsz
.
'Very small price to pay': Trump weighs in on rising oil prices
https://youtu.be/1wQGVuweH8g
0:40
.
Trump says rising oil prices are "just a matter of war" and will come down
https://youtu.be/-pF-1Rbnqlw
0:52
Valószínűleg hamarabb, mint 4500. Amúgy már mondtuk, lépcsőzés lefelé a felhúzás után, ha valamilyen elképesztő csoda folytán a Safe-ből kapna pénzt, akkor sem kell aggódni, mert a 4iG bevételének csak 15-20%-át teszi ki a hadiipar , ha jól emlékszem a legutóbbi beszámolóból, a többi amúgy is a gyártás felpörgetésére menne, ami nem termel bevételt jó pár éven keresztül, ha egyáltalán megvalósul -> felkapás földhözvágás ismét, itt már nem lesz csoda max. csak a várása, de legalább a válogatott még kap egy pár promó luxi autót luxizni, bár lehet csak korlátlan net lesz belőle, ha így haladnak. Napizni időnként persze jó, de múlt év szeptemberében szerintem sokan nem napizni akartak volna benne, hanem tartásra venni, ahogy én is anno...
-
Amúgy vicces, amikor dec körül a többi blue és egyéb topikban mások orra alá dörgölted, hogy milyen fasza neked, mert a 4iG-ból leszel szupergazdag és mindeki hülye aki nem azt veszi, akkor páran mondták, hogy meddig leszel benne a választásig? és lám lám igazuk lett... rendesen leeresztett a hadilufi.