Az ilyen híreknek jelen pillanatban semmi jelentősége az árfolyamra.Ez a papír most nagyon fölfelé akar menni.Ma is láttuk,hogy ekkora mínuszos daxnál is inkább csak stagnált,de esni nem bírt.Lesz majd korrekció igen.48,vagy 50 ezerrről,de lehet,hogy bőven 50 felettről.