Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 20:52
Előzmény: #60959  Placi82
#60960
Erről az öntömjénezésről lenne érdemes leszoknod, de erre nem tudlak és nem is akarlak kényszeríteni (csak rávezetni). Hagyd a karzatra! Nem vagyok reprezentatív minta, de ebből a 100 jóslatból én egyetlenegyre sem figyeltem föl.
A magas arány az ÉS kapcsolat egyik fele. A másik az, hogy fontos kérdésekben nem lősz nagyon mellé.
Placi82 vasárnap, 20:37
Előzmény: #60958  Placi82
#60959
De volt még itt 100 joslatom, kezdve azzal hogy a szankciók nem kényszerítik a földre a ruszkikat, és azért szépen mind bejottek. Egész jó az arány. Meg a NS vezeték robbantás is jól tippeltem. Etc..:))
Placi82 vasárnap, 20:34
Előzmény: #60957  Dehogynincs
#60958
Placi82 péntek, 14:49Előzmény: #108836  pomperj1. Biden nem indul újra. Biztos szólt neki maga az Isten. Hisz azt mondta csak akkor😉😉. Hát ez van Trump elleni merénylet nem jött össze, most kell egy használható bab jelölt .
Tessék egy joslatom. Most jött be per pillanat. 😉
Na szóval akkor gépész vagy, mechatronikai, geptervezoi, vagy vegyipari etc szakirany?  😀
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 20:25
Előzmény: #60956  Placi82
#60957
Az előző tipped újságíró volt, de ha fölhagysz az öntömjénezéssel, akkor nem piszkállak többet a "tűpontos" jóslataid miatt.
Jósolj bátran és ha magas arányban beválnak a jóslataid és fontos kérdésekben nem lősz nagyon mellé, akkor ezt a karzat magától is észre fogja venni.
Placi82 vasárnap, 20:19
Előzmény: #60955  Dehogynincs
#60956
Az jó. Az informatikus is és a mérnök is. Gondolom gépészmernok , vagy , mert építészek ritkán mennek informatikai irányba. Akkor jó hogy nem bölcsész ujsagiro:)) 
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 20:13
Előzmény: #60952  Placi82
#60955
Kiemelem a lényeget.
" Nem számítottam ekkora gazbersegre."
"a második fordulót leffutottnak gondoltam. Hát mindenkit meglepett az eredmény a vissszaleptetesek miatt."
Arra kartalak rávezetni, hogy nem tűpontosak a jóslataid.
Az igazat bevallva, nem számítottam arra, hogy ez valaha bekövetkezik. Tévedtem.
A jóslástól ne menjen el a kedved. Már az is előrelépés, ha csupán az öntömjénezéstől megy el.
Megbékéltem azzal, hogy az európai és a magyar politikában nem sokat számitanak az örvendezési misszióim.
Egyébként informatikussá elfajzott nyugdíjas mérnök vagyok.
Placi82 vasárnap, 19:35
Előzmény: #60953  Karvalytokes
#60954
És ott a pont!!!!!!!!!!!!! Akkora a zavar az idáig fegyelmezett, neoliberális erotérben, hogy már kezd ijesztő lenni. Szegény fiúk se tudják már, mit kellene mondani. És azt hiszem melanchon ráadásul észak Afrikában született?? De ebben nem vok biztos. Nagy taps egy kommunista nak, aki ki akar lépni a NATO bol. Szegeny Le Pen csak a migráció akarta volna megzabolazni🤣🤣
Karvalytokes
Karvalytokes vasárnap, 19:31
Előzmény: #60952  Placi82
#60953
A sok visszalépés miatt Melanchon gyözött de ő még ki akarja léptetni Fr.-t a NATO ból..:)))
Placi82 vasárnap, 19:22
Előzmény: #60946  Dehogynincs
#60952
"" "Az Ifop azt jósolja, hogy a Nemzeti Tömörülés 240-270 képviselői helyre számíthat, az Új Népfront 180-200-ra, Macron pártszövetsége 60-90-re, míg a jobbközép A Köztársaságiak 30-50-re az 577 fős nemzetgyűlésben, a francia törvényhozás alsóházában. Az abszolút többséghez 289 képviselőre van szükség. Az Ipsos becslése 230-280 közé teszi Le Penéket, 125-165 képviselőt jósol a Népfrontnak, 70-100-at Macronéknak és 41-61-et A Köztársaságiaknak.A Le Monde szerint éjjel fél egyre az 577 választókerületből 560-ban meglett az eredmény. 298-ban végzett az élen a Nemzeti Tömörülés vagy szövetségesei jelöltje, 148-ban a Népfront jelöltje, míg 64-ben az Együtté."" Telex
Fel bírod fogni, hogy arra nem. Számítottam, hogy a második fordulóban, Viktor, és Gyucsany, és  Jobbik, és Thurmer féle kommunistak, Lmp, etc, Toalisannosszefognak a Mi hazánk ellen. Érted? Viktor és Gyurcsány? Macron és a kommunisták, szélső bal??? Mi van? Lassan kérdezem, hogy ne tegyétek fel több h.lye kérdést, ezt már 10 szor leirtam. Nem számítottam ekkora gazbersegre. És a francia valasztopolgatok se, ne aggódjatok. Legközelebb nem osztják szét Macron partja felé akik változást akarnak. Nyomják Le Pen re. Tetszik érteni. Szóval én a második fordulót leffutottnak gondoltam. Hát mindenkit meglepett az eredmény a vissszaleptetesek miatt
 A nemzetgyülésben meg kormányt ad. Az elnök valsztas meg később lesz. De Macron egy szerencsétlen bena kacsa lett volna Le Pen kormányal a háta mögött. Szopás lett volna neki a hátralevő idő. 
És azt is. Megjosolom, hogy ebből nem igen lesz hatékony kormány, ebből káosz lesz. Előre tetszik örülni, kedves újságíró úr! :), bocsánat fordito😉
Murdoch vasárnap, 19:19
Előzmény: #60947  bigyula
#60951
Meg Macron. Az már látszik, hogy bármire képesek, hogy nehogy a ‘szélső’jobboldal győzzön, csak bexívták, hogy annyira rühellik már őket, hogy rengetegen félreszavaztak. Talán nem véletlen a Trump merénylet sem, százezernyi ember kapaszkodik a székébe, hogy ihaj, márpedig földindulás lesz. 
Karvalytokes
Karvalytokes vasárnap, 18:58
Előzmény: #60949  Karvalytokes
#60950
Tegnap Juravkàt foglaltàk el NewYorknàl szorul a hurok.
Karvalytokes
Karvalytokes vasárnap, 18:57
#60949
Az oroszok folytatjàk az elöre araszolàst ,elfoglaltàk Rozovkàt Peschanoyet és Nizhneye falvakat.
Shortelek vasárnap, 18:47
Előzmény: #60941  Phylaxa
#60948
"Igen, el kellene kezdeni tárgyalni."
Miröl?
bigyula vasárnap, 17:16
Előzmény: #60944  Placi82
#60947
"1) Le Pen  1 fordulóban akkorát győzött, hogy teljes volt a döbbenet, én pedig jeleztem hogy nyernek."
.
És itt tévedett Le Pen, és Te is: a választás ugyanis nem egyfordulós.
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 17:05
Előzmény: #60944  Placi82
#60946
Írtam már fejezetet szakkönyvbe meg írtam és fordítottam pár cikket, de nem vagyok újságíró.
Nem hiszem, hogy értetlen lennék, de könnyen meggyőzhetsz!
Írd le kontextussal együtt, hol írtad a francia választásokról azt, ami bekövetkezett! Vagy add meg annak a hozzászólásodnak a #nnnn sorszámát!
Olyan hozzászólást válassz, amiben azt írtad, hogy Macron marad! #59770-ben Macron bukásáról írtál és tűvé tettem a kontextust, de sehol nem láttam, hogy a maradásáról írtál volna.
Teljes döbbenetet leginkább akkor láttam nálad, amikor rávezettelek arra, hogy a franciáknál külön elnök választás és külön parlamenti választás van és amikor számodra is kiderült, hogy francia parlamenti választás kétfordulós.
Vedd észre, hogy sehol sem írtam, hogy ennyire hadakoznod a tények ellen már művészet!
Placi82 vasárnap, 16:04
Előzmény: #60944  Placi82
#60945
Naci fegyelemmel, szinte katonasan léptetek vissza a jelolteket.*jav
Placi82 vasárnap, 16:01
Előzmény: #60943  Dehogynincs
#60944
Tuti újságíró vagy vagy ilyesmi. Ennyire  kontextusbol kiragadott szovvegekkel ertettlent játszani. Művészet.
1) Le Pen  1 fordulóban akkorát győzött, hogy teljes volt a döbbenet, én pedig jeleztem hogy nyernek. 
2) Macron 19 re lapot húzott nem az ő zsenialitasa, hanem felsőbb neoliberális parancsra a Macron féle jobbboldal, szocik, kommunisták liberálisok zoodek, mind osszefogtak Le Pen ellen. Matematikailag patikamerlegem szinte naci fegyelemmel katonaság leptettek vissza jelölteket. Ez az osszjatek bizonyítja a a felsőbb hatalom erejét. Erre én se számítottam. Szóval Le Pen partja mint legnagyobb párt a nemzetgyukesben Macron bena kacsava a teszi. 
De igy húzták kia probléma meregfogat. Meg a politikai elemzoket is meglepte Macron hazardjateka. Amúgy kurva nagy káosz lesz ez így. Öröm lesz nézni ezt a szivárványos sz.pást a nemzetgyülésben. Nekem nézd el hogy nem számítottam rá. Elemzik se ere a Macron hizasta. Kommunisták, és a szocik, a jobboldalal osszefogva. Azt a betyár mindenkit. Nem szokványos. 
27 ben pedig LePen lett volna az elnök. Macron ha jól emlékszem már  nem is indulhat. De nagyon nem is  népszerű. 
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 14:24
Előzmény: #60942  Placi82
#60943
A tények alapján ezek közül melyik állítás bizonyult a francia választások után igaznak és melyik maszlagnak?
Tekintsd intelligenciatesztnek!
"Macron bukik, és  a Marine Le Pen lesz helyette, mert az fontos, hogy ne egy másik beszélő fej váltsa Macront" (Placi82 #59770)
"Macron nem bukik. A franciák parlamenti választást hozták előre, de az elnökválasztás csak 2027-ben lesz." (Dehogynincs #59771)
"Ha a nemzetgyülésben bukik. ... és a nemzet ülésben legnagyobb RN párt. ...  (Placi82 #59772)
Placi82 vasárnap, 13:56
Előzmény: #60940  Phylaxa
#60942
Persze hogy nincs. MERT ELFOGYTAK A HIHETŐ ÉRVEK, ÉS IDEAK! Ezért. Aki meg azért ide írogat az azért nem Józsi bacsi a targoncaszerelo aki felszabadul 3 sör után FB rá és ha jól felhergelték őket akkor az összes oroszt agyon akarja verni,meet ők a gonoszak és pont. Etc...
Itt már 1-2-3 diplomás emberek a többség . Elvileg van egy alapszintű inteligencia ahol minden maszlagot nem eszünk meg, hanem cafoljuk. Na részemről is ennyi. 
Phylaxa vasárnap, 13:47
Előzmény: #60940  Phylaxa
#60941
Bocs mindenkitől az off-ért. Befejeztem.
     
Igen, el kellene kezdeni tárgyalni. Nekem is ez a véleményem.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek