'Na meg ha a japánokat nem zavarják meg a amerikaiak és az angolok, akkor tudták volna támadni..."
A megzavarást úgy érted, hogy Pearl Harbor után hagyták volna, hogy támadják Kaliforniát? Nem gondolod komolyan....
A megzavarást úgy érted, hogy Pearl Harbor után hagyták volna, hogy támadják Kaliforniát? Nem gondolod komolyan....
Felfüggesztés a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topikban - 2022-07-18 08:32-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topik #2344 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Pihenj egy kicsit. Ügyesen vagy oroszbarát, de egyelőre ennyi elég volt.