Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa vasárnap, 13:45
Előzmény: #60937  Dehogynincs
#60940
Igen, az alapgondolat nyilván ok, de mivel teljesen eltorzult, próbálj meg beírni egy semmit (szó szerint üresen küldd be) és már meg is kapod a mínuszokat, értelmetlenné vált. Egy középiskolás végigfuttat egy scriptet naponta és ez az eredménye. Te pedig azt hiszed, hogy mennyi embert érdekel, amit írtál. Én abból tudom, hogy ki ért velem egyet vagy nem, amit írt és persze annak van is köze a mondandómhoz. Egy rakat válasz nem is reagál a mondandómra, hanem tolja ugyanazt 500-adszor. Látszólag nekem válaszol, de mivel elolvasom nyilvánvalóan köze sincs hozzá.
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 11:46
Előzmény: #60938  Eisenburgprofesszor
#60939
Nekünk sem mindegy, de az oroszoknak és ukránoknak végképp nem mindegy.
Eisenburgprofesszor vasárnap, 11:42
Előzmény: #60936  vigkrisz
#60938
Tökmindegy hogyan. 
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 11:35
Előzmény: #60931  Phylaxa
#60937
Valami jelentősége mégis van a mínuszolásnak és a pluszolásnak.
Olyan jelenség, amit ennyire kirívó mértékben nem értek.
A telexen értem a jelentőségét,
https://telex.hu/cimke/lajkbajnoksag
de ebben a fórumhomokozóban ez egyelőre meghaladja az értelmi képességeimet vélhetően azért, mert valóban értelmetlen.
vigkrisz vasárnap, 11:35
#60936
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 11:29
Előzmény: #60932  Placi82
#60935
Nem tudom ki az a "ti".
Magányos farkasnak tartom magam, bár egyre többen szoktak egyetérteni egyik-másik véleményemmel, különösen az ep-választások eredményet látva és borzasztóan zavarna, ha mindegyik véleményem népszerű lenne.
Én szóvá tettem a mínuszolást és a pluszolást is.
Nem az a bajom a véleményeddel, hogy más, hanem egyrészt az, hogy hamis, másrészt meg az, hogy az öntömjénezésed még egy igaz állítás mellett is rosszul fest. Lehet, hogy véletlenül akad egy-két kristálytiszta meglátásod, de miért teszed mellé a kristálytiszta öntömjénezésedet?
A fórumról elüldözésről is más a véleményem. Az egyik topicot azért hagytam ott önként, mert a topicgazda kitörölte az egyik hozzászólásomat, egy másikat meg azért, mert a topicgazda beírta, hogy nem lát szívesen a topicjában.
Nem szeretem a cenzúrát és nem szeretek másokat tudatosan bosszantani.
Phylaxa vasárnap, 11:20
Előzmény: #60933  Placi82
#60934
Nyilván én is észreveszem, ha valaki személyeskedik, ez egy fórum. Bárki írhat ide. Mivel informatikus vagyok és imádom a programozást, ezért tudom, hogy a rendszerek csak követni tudják a csalásokat, de a sötét mindíg előrébb van. Azt is tudom, hogy a like-ok egy nagy üzlet és semmi más. Pénz folyik mögötte amivel keresnek még több pénzt.
    
Ha pedig nem ezeket a "közéleti" , hanem a tőzsdei topic-okat nézed, akkor nem furcsa, hogy mindegyikben más nick-ek vannak? Alig találsz olyat, hogy egy nick több papírnál is szerepel. Mintha mindenki csak egy papírral kereskedne a tőzsdén éveken át. :)
Placi82 vasárnap, 10:59
Előzmény: #60930  Phylaxa
#60933
Ezeknek ez a feladatuk, amióta ismerem őket, azóta ez a mocskolodo. Sérteget szemeelyeskedest nyomják. Meg a stílusuk aminek egyedinek kellene lenni az is hasonló. Érdekes. 
Placi82 vasárnap, 10:58
Előzmény: #60925  Dehogynincs
#60932
Az 50 minusut azertnaptatok mert 2 éven át csaltatok ezzel. Demokratikus liberális módom 20-30minuszt adott valaki a Ti direktivatok, véleményetek ellen felszólalo foromozoknak. Sokan el is hitek, hogy ilyen nepszerutlen a velemenyuk és nem írták ide többet.  Erre rwakcii mostanában hogy valakinél eldurrant az agya, és most valahogy visszadja ezt a stilust. Aztán jön a ti régi pajtasotok, és nyomja nektek a pluszt, csak most már ő se ügyel a hihetoseg latszatara mint 2 even át próbált, de akkor is atlattam rajta, és 1.perc alatt kivag neked 50 pluszt. Ennyike. Szegyelhetitek magatokat, hogy liberalisan rengeteg más velemenyen lévőt uldoztetek el így a forumokrol csalással éveken át. 
Ja és mint kiderul most kristálytiszta ez is jó meglátásom volt. Mert anno felhivtam erre a jensegre a figyelmet, 15 perc alatt 15 mínusz nem életszerű mondjuk 1 evvel ezelőtt. Erre pedig lealusisakoztazok. Na akkor ebben is igazam volt? Na gyakoroljatok önkritikat hogy ki talaja el jól a dolgokat? 
Phylaxa vasárnap, 10:54
Előzmény: #60925  Dehogynincs
#60931
De miért foglalkozol vele? Remélem máshol sem hiszed el az 55 millió like-ot! :)
Phylaxa vasárnap, 10:52
Előzmény: #60923  Placi82
#60930
A személyeskedést mindig "kikapcsolom", mert értelmetlen lenne a beszélgetés. A véleményre (gondolatra) voltam kíváncsi. :)
Placi82 vasárnap, 10:48
Előzmény: #60927  hellforceone
#60929
Ne személyeskedj. Az van amit írtam. Le Pen eloretoresebe. Radikális jobboldalt, most sok helyen szivárványkoaliciokkal szorítjak hátra. . Az Afd. Re is volt igény Németország 2 ik legnagyobb partja volt mikor néztem vagy 2 független közvélemény kutatást, most ugyesen és beforgattak oket, orosz ügynök panirjaba. Nincsenek ezek felkészül e ezekre 
a régi osdi trukkokre..... De folyamatosan tör előre az elégedetlenség mint a talajvíz. Arab tavasz következménye a migráció. Mi a francotkeresneknitt, miért nincs EU s népszavazás ki szeretne szigorítani? Ja az demokrácia lenne. Párizsban már echte franciát nem sokat láttam. 2009 ben messze nem ez volt a helyzet, akkor is voltam arra. 
2)unios energia fuggetlenseget akarnak elernia mostani neoliberalis vezetők, aztán hogyan ha nincs energiánk saját. Nyersanyag függetlenség dettó. Ja csak nincs nyersanyag az EU ban. A zöld attálás, meg a lekoltsegesebbbes, energiaigenyesebb. Mit akarnak ezek? Usa függés 100%.Ja és Le Pen előre törlését is Megjosoltam, amin röhögtetek anno  hogy Frnaciak okosabbak mint mi magyarok, meg az a  Nyugat, etc. Trükköket oldotak meg a problémát,a Macron ék a komunistakkkal is oszzefogtak, meg neolibsikkkel, zöldekkel, etc.. ?? Mi van?  Ez a győzelem Le Pen felet? . Teli a gatya hellforceone? Hát aki politikáboll, főleg ha liberális oldalon azt megértem, de azért letagadni, és személyeskedni  azon amit mondtam, felesleges, és ha lenne empatiatok és elorelatasi kepessegeteke és gondolkodásra képesség, nem csak amit központi direktivat kiadnak nektek, akkor rajonnetek. higy igazam van. El indult az a folyamat amiről beszéltem, akik változást akartak a többség az a jobboldalon 2-3fele szavazott. Rá fognak jönni, sőt most jöttek rá hogy Macron partjatol a kommunista szélső balig ezek egy" brancs",  úgymond egy kutya alom kölyke, és akkor a következő választáson ez beég az emberek tudatába. És ennek tudataban fognak szavazni. Ergo a Le Pen agyonnyeri majd magát. 
Nézd meg Trumpot, ott is mit jósoltam, az hogy lesz merénylet vagy infarktus, mikor a melyallam elleni küzdelemrol beszélt. Hát mondom ez öngyilkos akar lenni? Ha nem puccasoljkameg, nem kap infarktust, megnyeri a választást, akár egy jó whiskybe fogadok veled, hogy az első elnök lesz Kennedy óta aki önjáró lesz nem báb. . Annyira felhuztaknaz az az agyat a a manhattani, perek bírok, ügyeszek, büntetések, 400 milliós dolláros buntik, merénylet, etc, hogyha ez hatalomra akkor sírni fogsz. Miért nem az Amcsi FB oldalon fejted ki a propagandadat, ott személyeskedve, hátha ott nagyobb jutalmad és sikered lenne, mint ezt a pofátlanul sértő  szemelyeskedest nyomod itt, ráadásul úgy hogy ráadásul be is jött amit momdtam, csak "megbundaztak" a 2 ik kört, én azért röhögtem, hogy Macron "nem 19 re lapott húzott," hanem parancsot teljesített. Felettesei tudták mit kell tenni. De ez csak egyszeri trükk volt. Kétszer nem fog működni, mert most a jobboldali  a szavazok pislognak, és ledobbentek. De hát ezt nem érted. Az összefüggéseket se. Nyomod a ditektivat ezen az eldugott fórumon amit kapsz, de onnalo gondolat az nuku, semmi. 
Ja és én legalább nem a politikáról elek,mint itt sok fizetett  propagandista! Igaz fiuk?😉 Nekem  soha semmilyen kotodesem, hasznom, egy fillérem nem volt a politikaból, meg a csokot se vettem fel, és életemben 2 szer szavaztam a Fideszre 2010 ben és 2022 ben sose többet. Erről ennyit. Bárcsak ezt ahogy elfigyelem ezt mások is elmomdhatnak magukról a fórumon. Azt nem értem mit keresnek itt, menjetek a FB ra, ott jobban mehetne a propagandátok, 10.000 szer  többen olvassak. Még ott az átlag intelligencia szint alapján jobban menne a hergelesetek😉. Ja vagy ott is nyomjátok? Értem. 🤣
hellforceone vasárnap, 07:19
Előzmény: #60926  Dehogynincs
#60928
hellforceone vasárnap, 07:07
Előzmény: #60926  Dehogynincs
#60927
😂😂😂 👏👏👏👏👏👏👏 te pedig tűpontosan leírtad az igazat! Ne bonyolódj amúgy vitába vele, mert borzalmas fárasztó egyén. Negyven valahány évesen kb. egy 12 éves gyerek szintjén képes a kritikát vagy ellentmondást kezelni. Ha te már rég nem írsz, ő még akkor is utánad dobál legalább vagy 5 kommentet, amiben el KELL magyaráznia, hogy márpedig neki miért is van igaza - persze ez csak az ő vélt igazsága, de kit is érdekel a másik fél véleménye, mikor egy mindent IS jobban tudó egyénnel kell vitába szállni.
Az a fajta, aki nem tudja befogni a száját, az utolsó szónak mindig az övének kell lenni. Mondjuk bevallottan orbán szavazó, szóval mást nem is várnék az ilyentől. 🙂🙃😉
Amerikában például - szerinte - mindenütt a háttérhatalom irányít mindent, míg a demokraták kormányoznak. Persze majd ha trampli kerül esetleg hatalomra, akkor nem a háttérhatalom fog kormányozni, az színtiszta trump lesz. 😂😂 
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 06:54
Előzmény: #60924  Placi82
#60926
Ezt a hozzászólást is tűpontos jóslatnak szánod?
Jobb lesz mint a régi jövendöléseid?
Tények:
1. A Nemzeti Front a harmadik helyre szorult vissza, míg az Új Népfront az első, az elnöki tábor a második helyen végzett.
2. Brain-Pivet 220 szavazattal győzött az egyesült baloldal jelöltjével, a kommunista André Chassaigne-nyal szemben, aki 207 voksot kapott.
Tűpontos jóslataid:
"Macron bukik, és  a Marine Le Pen lesz helyette, mert az fontos, hogy ne egy másik beszélő fej váltsa Macront" (Placi82 #59770)
"Macron nem bukik. A franciák parlamenti választást hozták előre, de az elnökválasztás csak 2027-ben lesz." (Dehogynincs #59771)
Következtetésed:
"Ha előre gondolkodnál, átlátnád." (Itt persze arról van szó, ha én gondolkodnék előre és nem arról, hogy amit te gondoltál előre, miközben fontos tényezőket hanyagoltál el, az mennyire bizonyult tűpontosnak.)
Ezekről a jóslataidról beszélek:
"Macron bukik, és  a Marine Le Pen lesz helyette, mert az fontos, hogy ne egy másik beszélő fej váltsa Macront" (Placi82 #59770)
"Macron nem bukik. A franciák parlamenti választást hozták előre, de az elnökválasztás csak 2027-ben lesz." (Dehogynincs #59771)
"Ha a nemzetgyülésben bukik. ... és a nemzet ülésben legnagyobb RN párt. ...  (Placi82 #59772)
Nyugodtan beszélhetsz hülyeségeket (én is szoktam), de nem érdemes öntömjénezned magadat, bár azt is nyugodtan megteheted anélkül, hogy bármilyen alapod lenne rá.
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 05:37
Előzmény: #60920  Phylaxa
#60925
Azóta kaptam 55 pluszt is 50 mínusz mellé.
Ez sem hoz ki a sodromból.
Placi82 szombat, 22:04
Előzmény: #60919  Dehogynincs
#60924
Macron bukik=bena kacsa, beszukultebb mozgástér ha a nemzetgyülésben Le Penek győztek volna. 
2) Ha értenéd a világot akkor tudnád hogy ilyen vircsaftot a neoliberálisok csak egyszer játszottak el. Többet nem fog osszejonni Francia honban. Ez a végső ketsegbesesuk. Azt is el mondom miért, mert olyanra kényszerítettek a partokat amire nem volt példa. Hazai viszonylatban ezt úgy képzeld el, mintha a régi Vona Gáborra Jobbikra szavaztak volna első körben a többség, aztán hogy megakadalyozzzak, Viktor, Gyurcsány, Momentumos fiúk, LmP, és Kommunista munkaspartal és a Tisza osszefog. Mindenütt szigorú matek alapján kimatekozzzak a visszaleptetest, és ennek minden párt alázatosan alaveti magat
 Mit gondolnak most szerinted a fehér, nem  baloldali Franciák. A többség?????? Mert ők a többség! 
Szerinted??? Mi lesz ennek a következménye? Ha változást akarnak akkor se szavaznak Macron mostani partjára hanem Le Penre, és abszolút többségük lesza következő választáson. Volt már ilyen a történelemben. Fogd már fel a fehér franciáknak nagyon nem tetszik a mostani irány. Aki jobboldali Macron partra szavazott következő alkalommal ha változást akar, akkora X et húz Le Pen partjara hogy a papír is atszakad. Tetszik érteni? Ha előre gondolkodnál, átlátnád. De mindegy
Placi82 szombat, 21:51
Előzmény: #60920  Phylaxa
#60923
Ennek a személyeskedo beszélgetésnek örültél, vagy csak viccből mondtad? :). Gondolom viccből. 
Placi82 szombat, 21:50
Előzmény: #60908  vigkrisz
#60922
Amcsik győztek ott? Na ugye. Annyit csináltak hogy a 10.mrd usd deviza tartalékot befagyasztottak és talán ha jól emlékszem, a torony aldozatoknak adtak, talán. Következmény. Afgan deviza összeomlott, ehinseg, gyerekek haltak éhen tömegével, ezért a fiatal férfiak indultak EU ba, és ki munkával, ki nem tisztességes dolgokkal ki segelyel él és küldik haza apjuknak a pénzt. 100 - 200euróból /hó otthon eledegel 8 fős családjuk.
KÖSZÖNJÜK U. S. A.  Most örülünk kellene itt az EU ban, meg a szireknek, meg a Libiaiaknak, és az összes arab tavaszos kovetkezmenynek?? Hát most erre mit mondjak. ? 
Dehogynincs
Dehogynincs szombat, 21:28
Előzmény: #60918  Phylaxa
#60921
Az amerikai átlagpolgár olyan amilyen, de az usa fölényéhez az is elég, ha a kulcspozíciókban van az összlakosság okos és tanult 1-2%-a.
Persze számít a gazdasági és politikai rendszer is. Szerintem a demokrácia, a piacgazdaság és a versenygazdaság hatékonyabb a diktatatúránál, az illiberalizmusnál és a tervgazdaságnál.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek