bigyula

Regisztráció: 2003-06-16 11:30:38

Hozzászólások száma: 15 404

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 18:21


Tapasztalat: 5
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topikban - 2019-01-18 14:31-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topik #15916 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
troll
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyarország jobban teljesít" topikban - 2019-03-03 11:17-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyarország jobban teljesít" topik #59 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
pihenj egy picit, jót fog tenni!
Moderáció:
Felfüggesztés a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topikban - 2019-03-05 12:55-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topik #17672 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
OFF
Moderáció:
Felfüggesztés a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topikban - 2019-03-27 07:27-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topik #19750 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
TROLL-kodás!
Moderáció:
Felfüggesztés a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topikban - 2019-06-16 11:41-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topik #25217 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés.

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 18:21
Kíváncsi vagyok, hogy a "pártfüggetlen" Sulyok mindenféle kötekedés nélkül aláírja-e a ma elfogadott alaptörvény módosításokat.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! hétfő, 18:04
Minek 110 tonna arany? Mi haszna van?
.
A reptér SOHA nem volt külföldi tulajdonban, csak az üzemeltetési (koncessziós) joga volt, de azért fizetett az üzemeltető.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! hétfő, 17:56
Hogy érted, hogy jobban? A jobban nem csak anyagilag értelmezhető. Pl. az ország lakossága mentálisan már nagyságrendekkel jobban van, mint volt.
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 16:53
A köztársasági elnöki hatalomhoz is azért ragaszkodik a fityesz, mert ugye bárkinek bármikor kegyelmet adhat az elnök. Ha valaki megbukik, elítélik, akkor kaphat kegyelmet.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 08. 17:41
Érdemes nézni a Parlamenti közvetítéseket: jobb, mint a kabaré. :)
.
Most interpellálták Ruf Bálintot (egy volt figyeszes államtitkár az 1 hónapos kormánytól), hogy "Ez már a pártállam-e?"
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 08. 11:57
Miért nem idézed ezt? "Amit korrupciónak neveznek, az gyakorlatilag a Fidesz legfőbb politikája"
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 08. 08:20
"Vádold ellenfeledet azzal amit teszel, vagy tenni készülsz."
.
Ez a fityesz filozófiája minimum 2 évtizede.
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 08. 08:11
"Eldőlt a sorsdöntő választás: a Nyugatot választotta Oroszországgal szemben a kaukázusi ország"
.
https://www.portfolio.hu/global/20260608/eldolt-a-sorsdonto-valasztas-a-nyugatot-valasztotta-oroszorszaggal-szemben-a-kaukazusi-orszag-841796
.
Felkészül az orosz beavatkozásra Örményország. Gondlom itt sem döntheti el szabadon a nép, hogy hova akar tartozni.
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 05. 10:34
Tehát, most ott vannak Lengyelország határán az oroszok, vagy nincsenek ott Kalinyingrádban? Fehéroroszországból is indítottak támadást 2022-ben Ukrajna ellen az oroszok, vagy nem? Ha igen, akkor csak ott vannak Fehéroroszországban, azaz Lengyelországgal határos területen, ahol rendszeresen tartanak hadgyakorlatokat. Sőt nukleáris fegyvereket is telepítettek oda.
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 05. 09:56
A németek nem akartak nagy hadsereget, de fenyegetve érzik magukat. Ahogy a japánok alkotmányos semlegességét is lassan kikezdeni a szomszédai viselkedése.
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 05. 09:54
100 év múlva az ukránoknak is azt fogom mondani. Jelenleg az, hogy elkezdődött egy háború 4+ éve, az tény, történelem. Az, hogy mi lesz a vége és mikor, az pedig még a jövő.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 05. 09:53
Most azt akarod mondani, hogy a fityesznek április 12-én sem volt több szavazója, mint a mostani felmérés szerinti kb. 1,4 millió? A többi szavazat csalás volt? Azt tudjuk, hogy a külhoni szavazatok egy része az volt.
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 05. 09:31
Idén van a Mohácsi vész 500. évfordulója. Még egy népnemzethy hozzászólást sem láttam, amiben kikelnének a 150 éves török megszállás ellen. Persze az is rendben volt, hogy orbánc haverja a török elnök. 
.
Trianon pedig - tessék már tudomásul venni - történelem. Így jártunk, mivel a vesztes fél oldalán voltunk. Persze, ezt sikerült megismételni 20 évvel később.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 05. 09:25
Hogy fogyna a levegő? Most lélegeztünk fel 16 év fuldoklás után. :)
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 05. 09:12
Megmondta a vezír, hogy ők a magyarok, ők a nemzet, és a nemzet nem lehet ellenzékben. Hinni kell benne, mert ha nem hisznek, akkor szembe jönne a valóság. Pont emiatt a fityesz egy egyház.
.
Egyébként ez az ők a többség duma már akkor sem volt hiteles, amikor még volt 2,8 millió szavazójuk, mivel  a többség akkor sem rájuk szavazott.  De a 2,8 millió többség, a 3+ millió meg kisebbség. Ez a fityesz matek.
.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy orbánc megjelenik-e a saját maga által szervezett Sulyok melletti tüntin. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 03. 13:26
"Inadekvát válasz!"
.
Egy ilyet olvasni tőled, több, mint szórakoztató! :)
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 03. 13:14
Még mindig nem érted, értitek! És nem is fogjátok. Magyarnak nem az a célja, hogy saját magát, a pártját bebetonozza a hatalomba. Ez egy olyan embernek, aki az emút16évben orbánc és a fityesz hívője volt - illetve még mindig az -, valóban felfoghatatlan.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 03. 10:03
Fel kell szólítani az egyházakat, hogy döntsék el: egyházi, vagy világi/politikai szerepet képzelnek el maguknak? Mert annak megfelelően kell velük szemben viselkedni a politikának. A kint is vagyok, meg bent is vagyok szerep már nem megy.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 03. 09:11
Meg is van az ok a "független" legfőbb szügyész eltávolítására: parancsara cselekedett.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 03. 09:02
"Török Gábor: Orbán Viktor hatalmat gyakorolt, Magyar Péter politikát művel"
.
https://hvg.hu/itthon/20260603_torok-gabor-orban-viktor-magyar-peter-politika-hatalom

friss hírek További hírek