Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 13:26
Előzmény: #67157  szieszta
#67160
Azért ha valakivel elkezdesz vitatkozni egy témával kapcsolatban,és az illető azt mondja neked,hogy te hülye vagy ,akkor gondolom utánna már alapból nem lesz az illető a számodra egy olyan beszélgető partner akinek a véleménye számít.Kivétel ha mazochista vagy  :)
signal2
signal2 2022. 04. 04. 13:24
Előzmény: #67156  Törölt felhasználó
#67159
Kilyem önkritikát vársz? Hogy "ja, bocs, ezt elbasztuk. Nem hazudoztunk teli torokból a választóknak, nem voltunknhajlandóak lefizetni a mélyszegénységben élőket, nem foglaltuk el a közmédiát". Tehát nemvoltunkbgátlastalanabbak, erőszakosabbak, aljasabbak, mint a fidesz. 
Tényleg nem látod, hogybez nem mormális?
signal2
signal2 2022. 04. 04. 13:20
Előzmény: #67146  szieszta
#67158
Ez eléggé suboptimálisnak tűnik abtarsadalom szempontjából. Másrészt itt is előjön, hogy a te rálicitálásd nem ér el a célközönséghez, mert nincs hol. Nembtudom, kiért kell ezt százszor leírni. Tök mindegy, mi az üzeneted. Az ország nagy része nem látja azt, csak amit a fidesz állít rólad. Hahó!
szieszta 2022. 04. 04. 13:18
Előzmény: #67151  tokos.
#67157
Ez is csak egy lépés a sakktáblán, mivel senki nem tartja magát agymosottnak és hülyének. Tudod, akinek nem inge, nem veszi magára. Mindenki csak a másikra mutogat, saját magát különbnek tartja.
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 13:15
Előzmény: #67151  tokos.
#67156
Jó,hát kicsit besegitettek Orbánéknak az ellenzéki hívek,erre  folyamatosan utaltam nekik,de sok jelentősége nem volt,nekik is köszönhető a mostani 2/3,mert a bizonytalanokat inkábbb a Fidesz irányába nyomták.Érdekes módon még egyik kedves embertől sem olvastam önkritikát a választások óta,bezzeg mindenki más tehet arról szerintük,hogy 2/3-a lett a Fidesznek.
Sehmet
Sehmet 2022. 04. 04. 13:14
Előzmény: #67151  tokos.
#67155
Az ellenzék - amit nem igazán neveznék baloldalnak - programja az volt, hogy ostoba, alkoholista, agymosott vidéki alkoholista Fidesz-szavazók és O1G. Ez kevés!
zintan
zintan 2022. 04. 04. 13:14
Előzmény: #67148  Törölt felhasználó
#67154
feltételezni , hoyg magadat az 5%-hoz sorolod és teljesen természtes volt számodra a kétharmados győzelem.:)
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 13:09
#67153
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 04. 13:07
Előzmény: #67099  sanka
#67152
A szavazás titkos volt, de elárulom, hogy nem a fideszre, hanem a kétfarkúakra szavaztam.
Valami miatt azt gondolod, hogy aki nem az összefogásra szavaz, az a fideszre szavaz.
Ha megfordítom és azt mondom, hogy aki nem a fideszre szavaz, az az összefogásra szavaz, akkor vélhetően te is méretes hülyeségnek tartod ezt az állítást.
Ez az állítás a színéről is hamis, meg a fonákjáról is.
Nem fogok olyanokra szavazni, akik Gyurcsányékkal összeállnak. A hasonszőrűek (hasamonszőrűek(?)) sem.
Mit tudsz ellen tenni? Megpukkadsz?
Szándékosan válaszoltam neked és nem az új hozzászólás gombra böktem, bár idáig egy fia kérdésemre nem kaptam érdemi választ tőled.
Mégegyszer a kérdés.
Aki nem a fideszre szavaz, az az összefogásra szavaz. Igaz-e vagy hamis ez az állítás és miért?
tokos. 2022. 04. 04. 13:06
Előzmény: #67146  szieszta
#67151
Rengeteg technika van, épp a minap kaptam én is hasonló agytágítást.
Egyikben sem mondták azt, hogy azt a személyt, aki meg akarsz győzni, hülyének, agymosottnak kell titulálnod. Pedig a jelenlegi baloldalnál ez a legenyhébb becézgetés.
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 13:04
#67150
https://hvg.hu/itthon/20220404_valasztas_2022_f_fodor_gabor_gyozelemrol_markizayrol
"Szerinte hiú ábránd, hogy megmarad az ellenzéki összefogás, és azt is minősítette, hogy az eredményt követően Márki-Zay szövetségesei nélkül, a családjával a háta mögött állt ki az emelvényre, szerinte megkövetelte volna a morál, hogy a többiek is odaálljanak. 
Ilyeneket nem lehet megtenni a politikában a saját szövetségeseinkkel – mondta a politológus."
Nagyon szomorú, hogy egyet kell értsek G. Fodorral. Persze, olvastam én is, hogy Márki-Zay kérte a többieket, hogy ne álljanak mögé, de azt is, hogy addigra már nem is lett volna, aki mögé álljon. 
Ráadásul rögtön elindult a szardobálás... 
Ebből - így - nem lesz semmi se négy év múlva, se nyolc, se tizenkettő. 
(Most a másik aspektusba, hogy ilyen médiaviszonyok, illetve ekkora populizmus- és pénzcunami mellett lehetett-e volna nyerni egyáltalán, végképp ne is említsük.) 
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 13:03
Előzmény: #67144  ________
#67149
Nem voltak egyenlő feltételek, de elmondható, hogy ez a moslék koalíció nem tudja legyőzni a Fideszt, nem tudnak megújulni. 
Amíg Feri bátyja a prímás, addig semmi esély, de lehet utána sem. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 13:02
Előzmény: #67127  signal2
#67148
Igen és melyik országba akarnak menni ezek az emberek,mert nekem úgy tünik,hogy a nyugati politikusok is hazudoznak össze vissza.A politika egy ilyen játék,nem az értelmes  kb 5 % nak szól,hanem a maradék 95 %-nak.Egyébként minden személyeskedés nélkül,az az 5 % nem igazán ennek a topiknak a törzsközönsége.Mert ha az lenne akkor nem lepödtek volna meg a tegnapi eredményen.
Sehmet
Sehmet 2022. 04. 04. 12:59
Előzmény: #67128  signal2
#67147
Hát akkor megtörtént, ami előre kiszámítható volt. Gyurcsány politikai hullaként beszélt Makiról, Jakab pedig azt mondta, hogy szétverte és leépítette Maki az ellenzéket. Ezek után minden magyarázkodás felesleges. Jut eszembe, 2010 előtt senkit nem zavart, hogy a Fidesznek nincs egy médiuma sem, és nincs gazdasági holdudvara sem. Márpedig mit is írt Marx és Engels A német ideológia c. művében?
"Nicht das Bewußtsein bestimmt das Leben, sondern das Leben bestimmt das Bewußtsein. In der ersten Betrachtungsweise geht man von dem Bewußtsein als dem lebendigen Individuum aus, in der zweiten, dem wirklichen Leben entsprechenden, von den wirklichen lebendigen Individuen selbst und betrachtet das Bewußtsein nur als ihr Bewußtsein." (27.o.), azaz "Nem a tudat határozza meg az életet, hanem az élet határozza meg a tudatot. Az első szemléletmódban a tudatból mint az élő individuumból indulnak ki, a másodikban, a való életnek megfelelőben, a valóságos élő individuumokból magukból, és a tudatot csak mint az - ők - tudatát tekintik." Vagyis - lerövidítve - nem lehet "az ember"-ből úgy általában kiindulni, hanem csakis a konkrét történelmi szituációban élő, meghatározott társadalmi és gazdasági viszonyok közt élő emberből. :)
szieszta 2022. 04. 04. 12:58
Előzmény: #67127  signal2
#67146

Annak idején az üzletkötőket iskolázták arra, hogy hogyan kell kommunikálni. Sok ilyenen rész vettem, amin még szerepjátékok is voltak.....hogyan győzd meg az üzleti partnert. Pszichológusok adtak elő.
Van egy olyan taktika, mikor a konkurenciát akarod legyőzni, hogy egyet kell érteni vele és még fölé licitálni. Így nem tudnak fogást találni rajtad, mert az ő reklámjukat használod.
Ha sapkát tesznek az árakra, akkor azt kell mondani, ez nagyon jó, de mi még alacsonyabbra raknánk az árakat. Ha 13. nyugdíjat adnak, mi 14.-et is odaígérjük.Ha 25-évig adómentességet adnak, mi 30 évesig adnánk.
Az a szegény ember, aki még ígérni sem tud!  Az ígéret meg csak ígéret marad.
zintan
zintan 2022. 04. 04. 12:57
Előzmény: #67138  badsector1
#67145
A TASZSZ orosz állami hírügynökség azt írja, Vlagyimir Putyin táviratban gratulált a magyar miniszterelnök választási győzelméhez. Putyin levelében azt írta, reméli, hogy a „bonyolult nemzetközi helyzet” ellenére Oroszország és Magyarország partneri kapcsolata összhangban lesz mind az orosz, mind a magyar nép érdekeivel.
________
________ 2022. 04. 04. 12:56
Előzmény: #67141  lenovo
#67144
igazad van, ne gyülölködjön O1G már végre
"putyin gratulált orbánnak"
jajj de szép, de megható, ö legalább elismeri a magyarok akaratát
ö lenne az a valaki, aki épp gratulált
gondolom háborús képeslapon tette mindezt
https://www.origo.hu/nagyvilag/percrolpercre/20220404-sulyosbodik-a-haboru-szazaval-temetik-tomegsirokba-a-halottakat-bucsan-feketebe-borult-az-eg-odessza.html?item=202204041225310
keleten ez a BÈKE, ami nyugatról HÀBORÙNAK tünik
signal2
signal2 2022. 04. 04. 12:54
Előzmény: #67141  lenovo
#67143
Ezt kokolyan le hírodnírnibazitán, hogy a fidesznek KIZÁRÓLAG  az MZP elleni gyűlöletkeltésből állt a kampánya. De szó szerint. Remélem, egyszer visszatalálsz az útra. Mondjuk javaslom lezdeni azzal, hogy mindent fenntartásokkal kezelsz, akit hallasz és látsz  amit politikus vagy csatlósa mond, és utánajársz. 
zintan
zintan 2022. 04. 04. 12:47
Előzmény: #67133  _Sigorszky
#67142
Nálam nem csillant fel a remény, mert ha a választáson megjelentek számához mérjük, akkor az is kb. 67%-os fidesz sikernek számítana. De szerencsére a teljes választóképes 6,38 millió főhöz képest "csak" 44%  
lenovo
lenovo 2022. 04. 04. 12:45
Előzmény: #67139  Peterbond
#67141
Uraim! Ugye tudják, hogy nem csak a 2022-es, hanem a 2026-os választásokat is megnyertük! Gondolkodjanak, hogy a gyűlöleten kívül mi van még ami összetarthatja ezt a topikot és a Fletó vezette ellenzéket is?! Ja, Fletónak hosszú egészséges életet kívánok a következő akár 50 évre is!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek