Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2022. 04. 04. 14:21
Előzmény: #67179  gummymaci
#67180
Kössz, hogy visszigazolod a fideszes agymosás hatékonyságát! Na, ilyen tévképzetekbe szavaztak a fideszre tömegével, váratlanul.
A béke legnagyobb ellensége itthon Orbán Viktor, mivel a kommunikációjának magja a mások elleni gyűlöletkeltés. Legyen az politikai ellenfél, képzelt ellenség, migránsok, más országok vagy országcsoportok, kisebbségek, stb. 
gummymaci 2022. 04. 04. 14:19
Előzmény: #67122  Törölt felhasználó
#67179
Így van. Mert nem normális az aki hadba akar másokat vinni....vér meg nem volt a szerszámban,hogy saját maga induljon.de Azonnal!
signal2
signal2 2022. 04. 04. 14:19
Előzmény: #67175  tokos.
#67178
Mindkét mondatom ténymegállapítás volt. Az ellenzék üzenete az volt, amit leírtam. Hozzáteszem, hogy ehhez programot is prezentáltak.
A fidesz egyetelen kampányeleme az MZP elleni gyűlöletkeltés, és hazudozás volt. Tény. Akármelyik plakátjukat, reklámjukat megnézed, akármelyik fidesz híradót meghallgatod, önlik belőle a cinikus vag nyílt lejáratás és uszítás. Akik a fideszre szavaztak erre szavaztak. Másra nem is szvazhattak, mert a fidesz egy betűt nem árult el arról, mit fog csinálni a következő 4 évben.
tokos. 2022. 04. 04. 14:19
Előzmény: #67172  signal2
#67177

Hát, nekem az tűnt fel, hogy folyamatosan a Fideszt ócsárolták ott ellenzéki politikusok. Elsődlegesen a DK, attól már hányingerem volt, de a többi sem volt sokkal különb.
Mivel minden este az RTL klub híradóját nézem kényszerűségből, nem tudod megmagyarázni, hogy nincs igazam.
signal2
signal2 2022. 04. 04. 14:16
Előzmény: #67173  blackmirror
#67176
"aki nem pontosan ugyanazt gondolja, mint az ellenzéki szavazótábor magja, azt elhordják mindenféle fideszbérenc, putyinista ügynöknek, "
A mai napról pl hoznál erre 3 példát?
tokos. 2022. 04. 04. 14:16
Előzmény: #67170  signal2
#67175

"Az ellenzék üzenete az volt, hogy Orbánnal egy ruszita, lemaradó ország leszünk, míg váltás esetén egy nyugatias, modern, haladó ország. Akik a fideszre szavaztak, azok a gyűlöletre, a folyamatosa hazudozásra, a versenyképesség csökkenésre, és a közoktatás további romlására szavaztak. "
A gyűlölet leginkább belőled, belőletek árad...
signal2
signal2 2022. 04. 04. 14:15
Előzmény: #67161  Törölt felhasználó
#67174
Akkor megismétlem. Az önkritika az lehet az ellenzék részéről, hogy itt csak a minél nagyobb hazudozással, a választóük megvezetésével, lefizetésével, a msik lejáratásával és ellehetetlenítésével lehet nyerni. 
Nagyon helyes, hoyg ebbe az ellenzék nem megy bele. Így is ultra gáz, hoyg egy ilyen gátlástalan, aljas bagázs van hatlomban. hát, ha még a többi politikai szereplő is ilyen lenne...
Így is necces, hogy mi lesz ebből az országból. REndkívüli mértékben káros a fidesz propagandája. 
blackmirror
blackmirror 2022. 04. 04. 14:14
Előzmény: #67164  Dehogynincs
#67173
Hogyan nyomták az ellenzéki hívek a bizonytalanokat a fidesz irányába? 
Hát nézz körül például ebben a topikban: aki nem pontosan ugyanazt gondolja, mint az ellenzéki szavazótábor magja, azt elhordják mindenféle fideszbérenc, putyinista ügynöknek, félretájékoztatott vidéki agyhalottnak - moderátori segédlettel persze. Aki a legapróbb, legérzelemmentesebb kritikát is megfogalmazta az ellenzékkel szemben, azt azonnal átsorolták a fidesz oldalára és fideszesként kezelték minden platformon. A politikusaik ugyanezt tették, hányszor hallottuk MZP-től és az ellenzék prominenseitől, hogy aki nem az ellenzékre szavaz, az a fideszre szavaz és aki nem megy el, az is a fideszt támogatja, valamint csakis az lehet tisztességes, becsületes és keresztény aki az ellenzéki összefogásra szavaz (értsd. aki másként gondolkodik vagy szavaz az tisztességtelen, becstelen és nem keresztény). Na kb. így tolták át az ellenzéki hívek a bizonytalanokat a fidesz térfelére a gusztustalan arrogáns és pökhendi stílusukkal. A legszebb, hogy nem állnak le, a választás másnapján a hatalmas bukta után ugyanezt teszik mindenhol, mindenki hibás (bizonytalanok, mihamó, O1G, putyin, MZP), csak éppen ők nem. Engem az ellenzék már az elején meggyőzött, hogy nem éredemes elmenni szavazni. A kutyák addig voltak nekem szimpatikusak, amíg Kovács Gergely be nem lengette, hogy támogatnák az oltáskötelezettséget, és nem viccelt, onanntól ők is mentek a kukába nálam.
signal2
signal2 2022. 04. 04. 14:11
Előzmény: #67165  tokos.
#67172
Lehet, eddig neked nem tűnt fel, de az RTL Klub egy magyar pártoktól független csatorna, amely nem magyar politikai pártok üzeneteit közvetíti, hanem a saját belátása szerint sugároz műsorokat.
________
________ 2022. 04. 04. 14:11
Előzmény: #67169  Törölt felhasználó
#67171

az utolsó hetekben azt láttam rajta, hogy mindent egyedült akart megoldani, kapkodott, és nem beszélt át másokkal fontos ügyeket
amúgy sokkal hitelesebb és becsületesebb figura mint O1G
ha eléri, hogy csak 120 mandátuma lesz a fidesznek, már megérte volna
.
a fideszesek meg olyanok, mint a fradi drukkerek
sose lesznek UTE-sok...
signal2
signal2 2022. 04. 04. 14:10
Előzmény: #67167  somebody
#67170
"RTL Klub, egy 444 egy Telex, 24.hu, hvg," - ne haragudj, de ez 800-1000 ezer embert ér el, akik most is nagyjából az ellenzékre szavaztak. A fideszfanokna ka facebook kiváló algoritmusa fel sem hozza ezeket, tehát nem találkoznak ezen újságokkal. Az országos rádiók, a teljes közmédu,a a teljes TV2 csoport 1/1 fidesz propagandát nyom, míg egyébként az előbb említett médiumok jóval kiegyensúlyozottabban közveíttenek, azaz bemutatják torzítás nélkül a fidesz álláspontják. Fordítva ez kurvára nem igaz, de annyira nem, hogy effektíve a médiatörvénybe ütközően műküdnek. A közmédia különösen. SZóval ha belátod, ha nem, a tény az, hogy kibaszott nagy médiafölényben van a fidesz, és a szemérmes ellenzékkel ellentétben gátlástalanul hazudik. 
"Rossz üzenet" - hát ez jó. A fidesznek 2 üzenete volt: 1. Gyűlöld MZP-t (ehhez a legkülönfélébb, ínyílt hazugságokat nyomatták róla), 2, MZP = háború, Orbán = béke, ami megintcsak egy ordas nagy hazugság.
sotime kollégád már eláraulta, hogy e második pont miatt szavaztak sokan a fideszre, tehát beszopták a kamut. De nagyon. 
Az ellenzék üzenete az volt, hogy Orbánnal egy ruszita, lemaradó ország leszünk, míg váltás esetén egy nyugatias, modern, haladó ország. Akik a fideszre szavaztak, azok a gyűlöletre, a folyamatosa hazudozásra, a versenyképesség csökkenésre, és a közoktatás további romlására szavaztak. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 14:03
Előzmény: #67162  WLM
#67169
Lett volna ideje,minek csinált mozgalmat egy párt helyett,ez eleve hibás és értelmetlen döntés volt,ha lett volna pártja és nem áll össze az MSZP.DK,JOBBIk csürhével akkor most könnyen lehet,hogy az ő pártjának lenne a legtöbb képviselője az ellenzékben.Persze ,Orbánt nem győzte volna le,de lett volna 4 éve,hogy felépitse a tömegbázist.MZP viszont ,gyorsan akart nyerni  és úgy indult neki a csatának,hogy nem volt hozzá kellő ereje,boritékolható volt a bukása.Rossz taktikus.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 04. 13:55
Előzmény: #67163  _Sigorszky
#67168
választás: megjelent  98,96% feldolgozottság mellett 5 241 029 fő
népszavazás: Érvényesen szavazott: 3 521 894, érvénytelenül szavazott: 1 591 007 azaz 5,112,901
128,128 szavazó a különbség. Ennyien nem kérték a népszavazási lapot.
2 295 277 fő meg sem jelent a választással egyszerre tartott népszavazáson, de nagyjából  ennyien 4, 8 és 12 éve is távol maradtak.
somebody 2022. 04. 04. 13:48
Előzmény: #67158  signal2
#67167
Ez nettó hülyeség erre fogni, hogy nem látja az ország nagy része, már leírtam másik topikban is.
1. Gyurcsány
2. Rossz az ÜZENET! 
Pont ez a kettő a legnagyobb kerékkötője a dolognak.
Nézd meg ott a Mi hazánk, már ne haragudj, de ők az összefogáshoz képest, még kevesebb felületen érik az embereket még nagyobb ellenszélben játszottak és még is bejutottak. (amit előre megmondtam).Mennyivel kevesebb tőkéjük volt, az ellenzékhez képest, ami mögött azért na van egy RTL Klub, egy 444 egy Telex, 24.hu, hvg,  most hadd ne soroljak mindent fel.  
De nem baj fogjátok csak a lejtős pályára, még véletlenül se gondolkodjanak el, hogy magukban van a hiba.
Ezzel mentalitással Viktor addig fog nyerni, ameddig csak akar.
_Sigorszky
_Sigorszky 2022. 04. 04. 13:47
Előzmény: #67140  signal2
#67166
Idiotizmust még 120-as íkúval is nehéz észérvekkel magyarázni, hát még ezt az agyrémet...
tokos. 2022. 04. 04. 13:43
Előzmény: #67159  signal2
#67165

Mások is írták már, az ellenzék témafelvetései, illetve a felmerült témákra adott válaszaik is hibásak voltak.
Itt vannak a homokosok. Az ország többségét nem érinti meg, hogy nem fogadhatnak örökbe gyereket. Én mást sem hallottam az RTL-en, csak ezekről a szerencsétlen párokról, akik nem fogadhatnak örökbe gyereket. Számtalan normális pár vár örökbefogadásra, miért pont homokosoknak kellene adni? Megjegyzem, én sem örülnék, ha anyámnak pöcse lett volna.De a legnagyobb hiba valószínűleg az ukrán hűborúval kapcsoaltban jött elő. Teljes tévedés volt, szerintem leginkább ennek köszönhették a hatalmas buktát.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 04. 13:43
Előzmény: #67156  Törölt felhasználó
#67164
Minél többet olvasom, annál kevésbé értem. Hogyan nyomták az ellenzéki hívek a bizonytalanokat a fidesz irányába?
Annak lenne értelme, hogy a bizonytalanok többsége erősebben hallotta a kormánypropagandát, jobban kedvelte vagy kevésbé utasította el a fideszt.
Az ellenzéknek volt  12 éve arra, hogy rájöjjön, a közszolgálati tévé az övé is.
Az ellenzék azt sem látja, hogy Gyurcsányékkal nem megy.
Nem tudom kedves ember vagyok-e, de milyen önkritikára gondolsz? Nem tetszett az összefogás (főleg Gyurcsány miatt), de a fidesz sem tetszik. A kétfarkúakra szavaztam. Kire kellett volna?
Nekem kellett volna pártot alapítanom megrögzött pártonkívüliként?
_Sigorszky
_Sigorszky 2022. 04. 04. 13:42
Előzmény: #67139  Peterbond
#67163
Vedd figyelembe azt is, hogy kb. 2,7 millió ember nem vette át a népszavazás szavazólapját. Talán azért, mert támogatni akarták Viktort? NEM! Kb sz@rt@k bele a baromságába.... Na ezért nem hagyom magamat elkedvetleníteni.
WLM 2022. 04. 04. 13:41
Előzmény: #67150  stansmith
#67162
Sziasztok! Gusztustalan patkányok, elrejtőztek a közeli csatornákban és onnan vicsorognak, okádnom kell tőlük. Elhasználták, leélték, bemocskolták MZP-ét, utána meg van pofájuk rá mutogatni. Karácsony és Donáth előtt le a kalappal. Van ebből még felállás, ha ő is akarja, ha nem csömörlött meg az egésztől (azt is megérteném, nem ő lenne az első), de kizárólag korcsmentesen, saját párttal. Tudta ő ezt, de szerencsétlennek nem volt ideje. Kitartást kívánok a csalódottaknak. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 13:34
Előzmény: #67159  signal2
#67161
Tegyük fel,hogy veszitesz a tőzsdén . Akkor kit fogsz hibáztatni .Talán indúlj ki ebből.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek