signal2

Regisztráció: 2006-08-24 14:13:53

Hozzászólások száma: 41 839

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 14:31


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

174 312
2026. 05. 15. 22:03
262 435
2026. 05. 29. 17:05

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "OPUS Global Nyrt." topikban - 2018-06-06 19:36-ig (0 nap, 6 óra, 0 perc)


A moderálás a "OPUS Global Nyrt." topik #136533 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Off
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est Média" topikban - 2018-07-28 09:47-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est Média" topik #26959 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
nem kérünk a szánalmas lebeszélésedből, ezzel máshol játszadozz, köszi.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-30 13:22-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-03-31 10:21-ig (4 nap, 23 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #453 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-08-12 10:12-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #2722 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-10-27 09:52-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #4076 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-12-10 22:39-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #5234 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
szokj már le arról,hogy másokat hülyézel le
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-01-10 09:12-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-03-19 12:58-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-02-02 11:16-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Politizáljunk!" topikban - 2025-10-14 15:17-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Politizáljunk!" topik #154 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Politizáljunk!" topikban - 2025-10-22 15:01-ig (0 nap, 7 óra, 0 perc)


A moderálás a "Politizáljunk!" topik #262 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom csütörtök, 14:31

ERSTE 2380
MBH 2384
Concorde 2800
Mtelekom csütörtök, 14:27
ki részéröl 3000 a célár?
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:24

Ugye, ez csak vicc? A 4iG mit tett eddig le az asztalra a védelmi iparban? Mi az, amit mindenki másnál jobban tud gyártani, szolgáltatni? 
Egyébként én Ruszin-Szendivel megegyezö véleményt írtam be ide többször is. Nemcsak a koncentráció a baj, hanme eleve az, hogy nemzetstrat´ßegiai információk miért kerültek egyáltalán magánkézbe ekkora mértékben. Ráadásul nem arról van szó, hogy a 4iG feltalált valami hatalmas újdonságot, és azt adja el az államnak, hanem a korábban az állam tulajdonában levö cégek lettek átjátszva a 4iG-hoz. Ezt vissza kell csinálni. Biztonsági és gazdasági indoka sem volt.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 16:18
Mutasd be, hogy az árbevétel brutálisan nő! 
Illetve, hogy mennyi az anyacégre jutó EBITDA!
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 16:17
Szerinted Jászai mennyi saját vagyont tett ebbe? Szerintem közel nullát, így többszázmilliárdos pluszban van, nem pedig mínuszban. 
Nekem az sem egyértelmű, hogy az állam az anyacégben van-e benne, vagy inkább egyes leánycégekben. Épp az a konstrukció itt a gond, hogy a kisebbségi tulajdonosok viszik a leánycégek arányos részét, az anyacégre, azaz a részvényesekre meg összességében veszteség jut.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 14:37
Hát nem tudom. EPS -11,6 az elsö negyedévben, az 1 részvényre jutó saját töke pedig 430 Ft. Ahhoz, hogy a mostani ár igazolható legyen, ezt a -11,6-t kellene +40-be fordítani nagyon gyorsan. Szerinted reális?
Mtelekom hétfő, 10:20
Jelenleg az ún. kereslet leginkább magától a cégtöl érkezik. A papír a 10 éves állampapírhoz nézik leginkább, a kamatcsökkentés most csa kannak a csökkentését fogja követni. Nem mondom, hogy brutálisan túlértékelt, de párszáz forinttal biztos. Sok növekedési potenciál pedig nincs a cégben árbevétel soron. A nyereségét elnézve pedig nem csoálkoznék, ha az új kormány ismét fejöstehent látna benne. 2029-töl pedig ismét jönnek a frekvenciapályázatok, ott viszsaeshet a részvényesi javasdalmazás. Márpedig a fair value-nak ezt tartalmaznia kell.
ENEFI - THE BEST hétfő, 09:24
Sok esze volt, aki 190-ert eladta...
Mtelekom hétfő, 09:22
Tegyük hozzá, hogy a saját töke feletti srv azonnal részvényesi érték romboló, tehát ha vége az srv-nek egy nagyobb korrekció kinéz. 
Mtelekom szombat, 07:52
Még mindig nagyon sok. 
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 17:03
Meg TKom-ot, talán nullán van összességében. 
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:48
Lassan nyomást kellene gyakorolni Soós Csabára. Ezen az áron nyomatni kellen az srv-t, ö is csak nyerne vele. Ha 280-on mindet megvetett volna a céggel, akkor egyszerüen nem látom, hogy miért nem veszi a cég legalább 280-ig, de igazából a BVPS-ig. 
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 18. 07:37
Iránnak nem éri meg. Nagyot nyert most. Az atomprogramját nem állítja le azonnal, tárgyalgatnak róla, az olajeladásaival szemben azonnal feloldják a szankciókat és kap 300 USD-t infrastruktúra-fejlesztésre. Azaz háromszor annyit fejenként, mint a most nekünk felszabadított EU-s források.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 17. 18:46
Igen, csak közben A katariak meg a szaúdiak már rohamtempóban építitk a vezetéket, amivel kikerülik a szorost. Tehát ez a válság hosszabb tavon inkább a stabilizálódást szolgálja. Emellett Európában lassan de biztosan esik az üzemanyagfogyasztás. 
MOst visszatér irán az olajával a piacra, venezuela szépen felpörgeti a világ 3%-ára a folyamatos kínálatát, ´s egyszer a ruszkik is visszatérnek. Én simán belelátok 50 USD alatti olajárat.
A gáz esetében pedig jövöre indul a romániai Neptun Deep mezön a kitermelés, ami a gáz árát is lenyomhatja.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 18:42
Ki ártana magának azzal, hogy agyatlanul  piacra dobja? Azért nem csinál senki ilyen, mert semmi értelme.
AutoWallis Nyrt+topic 2026. 06. 16. 14:26
Ha még a magasban lennének a célárak, de azok is jönnek egyre lejjebb. Ami azt jelenti, hogy részvényesi értékrombolás történik. Ilyen teljesítménnyel bónuszt vagy részvényjuttatást felvenni etikátlan és a kisbefektetök kifosztása.
magyarpéter és a tisza kormány 2026. 06. 14. 12:50
Még mindig kb. 100 ezer fövel többen dolgoznaka közigazgatásban, mint kellene. tehát ne aggódj, a kirúgáok ezt a számot is elérhetik összességében. Ami helyes! Hasznatalan, felesleges feladatokat ellátó emberekre semmi szükség. A gyárakban, hotelekben munkaerö-hiány van, tehát nem féltem öket.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 10. 14:02
Vagy éhenhal.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 10. 12:36
Mondjuk, ha egyben dobom rá a 100k-t, akkor aligha tud lejjebb állni.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 10. 08:20
Simán mehetnek 5% alá, minthogy már voltak is ott.

friss hírek További hírek