Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
apocca
apocca 2022. 04. 04. 15:48
Előzmény: #67203  Törölt felhasználó
#67220
Orbán és Gyurcsány hosszú évtizedekig két vezető, meghatározó politikusa az országnak. Mindketten kijelentették, hogy amíg csak élnek (bírják) folytatják a politizálást teljes mellszélességgel. Ez jó hír az orbán-fidesz rokonszenvezőknek, nagyon rossz hír az ellenzéki oldalnak. Ez a páros betonbiztossá tette és teszi a rendszert. Sajnos érdemi változás csak akkor várható, ha mind a ketten és lehetőleg egyszerre eltűnnek a politikai palettáról.
sanka 2022. 04. 04. 15:48
Előzmény: #67218  SeldonKuper
#67219
Látom megint megfogtad a lényeget:))
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:46
Előzmény: #67212  signal2
#67218
Mert nem a tied! Majd amikor ugyanezt mondod, akkor lesz a közmédia elfogadott az értelmezésednen!
Milyen az a közmédia, amelynek nincs szerepe az ország megítélésében?
A közpézekről is az orbáni meghatározással operálnak a gazdaságilag túlképzett magyarázók!
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 15:45
#67217
Mondjuk én tegnap M1 en néztem a választási eredményeket,általában évente egyszer ránézek,de tényleg ritka szar volt a minőség,na most aki azt mondja,hogy ezt a csatornát a hivőkőn kivül,de szerintem még azok sem,rendszeresen nézi bárki is az szerintem nagyon nem rendelkezik emberismerettel.Egyszerűen nézhetetlen.Eleve  az emberek zöme ott log az interneten és onnan szerzi az információkat,ha pedig reklámblokkolóval van a neten akkor nem igazán jön vele szembe semmilyen politikai reklám sem.
sanka 2022. 04. 04. 15:42
Előzmény: #67182  tokos.
#67216
Megmondjuk, hogy kell valamit nézni, értelmezni mert nektek nem megy, nem megy mert nem fogtátok fel a fidesz hazugság propagandáját, a fidesznek a 12 illetve 16 év után a bejutásért kellett volna küzdeni, nincs még egy ilyen birka ország.
signal2
signal2 2022. 04. 04. 15:42
Előzmény: #67203  Törölt felhasználó
#67215
EMiatt érveltem végig a két lista mellett. Régi pártok vs új pártok. Hiába. Az ostoba, és megfelelően fizetett politológusok megmagyarázták neki, hogy az egy lista a nyerő. 
________
________ 2022. 04. 04. 15:41
Előzmény: #67209  badsector1
#67214

akkor mi lenne, ha M.o.n 100% támogatottsága lenne a fütyisznek, minden médiaforrás az övék lenne, és nem lenne internet
kit kellene legyözni, elhallgattatni?
- Ó istenem de jól élünk, köszi viki
- Az nem kifejezés, k.rva jól
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:41
Előzmény: #67206  stansmith
#67213
Gondolj arra, hátha szintiszta hazugságokkal szeretnél véleményednek hangot adni!
O1G amióta létezik, benne vagytok a hazugságspirálban! 
Egymást múljátok felül és természetesnek veszi az összes ellenzékivé tett gazdasági magyarázó is!
signal2
signal2 2022. 04. 04. 15:40
Előzmény: #67208  SeldonKuper
#67212
Én úgy értelmezem, ahogy a jogszabályban is benne van, hogy kellene működnie. Kiegyensúlyozottan, objektíven, és azt már én teszem hozzá, hogy a közpénzkímélően. 
Na most, a közmédia ennél kiegyensúlyozatlanabb és közpénzpazarlőbb már neheze tud lenni.
tokos. 2022. 04. 04. 15:39
Előzmény: #67206  stansmith
#67211

Nem szoktam Bayer cikkeket olvasni, mint írtam, esténként megnézem az RTL híradóját, ahol jelllemzően DK-s fröcsögést hallok, illetve régebben a homokos párokat kellett sajnálnom. Ezek mára elmaradtak egy kicsit.
Illetve néha a facebook-on nézegetem ismerőseim beírását, na az is érdekes, a legaktívabbak természetesen az ellenzékiek. Inkább nem szólok, mert tényleg nem lehet velük normális keretek között vitatkozni, ha nem úgy látsz valamit, mint ő, akkor fideszbérenc vagy, agymosott vagy, hülye vagy.
Az ember ilyenkor egyébként arra gondol, hogy valószínűleg nincs rendben a szexuális életük, és így élik ki magukat.
signal2
signal2 2022. 04. 04. 15:38
Előzmény: #67201  tokos.
#67210
Nem, aprobléma ezzel az, hogy az MSZP-SZDSZ 6 évig adott 13. havi nyugdíjat, Orán pedig 1. EZe felül, most nem MSZP-SZDSZ koalíió indult a választáson.
2. MZP nem mondott olyat, hogy megszavazná az EU szankciókat az orosz energiahordozókra. Ellenben szó szerint modnta ezt: "Rövid távon hazánk energiaellátásához nélkülözhetetlen az orosz gáz, de - szemben a függőségünket csak növelő jelenlegi kormánnyal - az új kormány az uniós energiapolitikával összhangban csökkenteni fogja Magyarország kitettségét a putyini Oroszországnak"
Az ellenzéknek van nyilvános programja, az az irányadó. NEm venné el a 13. havi nyugdíjat és a családtámogatásokat. Ez szimpla rágalom a fidesz részéről. Aki emiatt szavaz a fideszre, aki semmit nem kínál, az annyit is ér, hogy Lázár szavaival éljek.
Az a baj, hogy egy hazugsághalmazban tart téged is s fidesz.
badsector1
badsector1 2022. 04. 04. 15:37
Előzmény: #67202  signal2
#67209
nem fogod meggyőzni a fideszest, hogy egy neki kedvezően, fideszes szócsőként működő közmédia ne úgy működjön vagy, hogy közpénzeket csak maguknak adnak óriásplakátokra, az ellenzék meg oldja meg a párttámogatásból.
a fideszesben fel sem merül a tisztességes politikai verseny addig amíg nem neki kell százszor kevesebb pénzből kampányolni.
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:36
Előzmény: #67202  signal2
#67208
Ti a közmédiát úgy értelmezitek, mint  a fülemile bírója!
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:34
Előzmény: #66998  ________
#67207
45%! Még mindig nem jött meg az eszük! 
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 15:33
Előzmény: #67199  tokos.
#67206
Én viszont azt látom, hogy nincs tere és értelme az érveknek. Két napja beírtam az egyik politikai jellegű topikba az ottani - oktatással kapcsolatban megjelent - cikkel kapcsolatos ellenérveimet, és az ide is írogató fideszes véleményvezér kapásból törölte és kitiltott. 
A másik, hogy milyen tere lehet az érveknek ott, ahol színtiszta hazugságokkal operálnak? Ld. Így sorozná be a baloldal a háborúba a fiatalokat 
Tetszik, vagy sem, az egységsugarú fideszes nem demokrata. El tudom képzelni, hogy "békaperspektívából" még vannak, akik demokrataként viselkednek, de ez inkább kivétel, mint szabály. Az is ide tartozik, hogy olvass el nyugodtan egy tetszőleges Bayer-cikket, aztán beszélhetünk a demokratikus gondolkodásról, illetve arról is, hogy ki-mennyit gyűlölködik. 
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:32
Előzmény: #66975  badsector1
#67205
Mondjuk ez az idézet az összes ellenzékikére igaz!
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 15:28
Előzmény: #67203  Törölt felhasználó
#67204
Ez,igaz :))
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 15:27
Előzmény: #67200  Törölt felhasználó
#67203
Orbánnak úgy kell Gyurcsány, mint Hacseknek Sajó.
signal2
signal2 2022. 04. 04. 15:27
Előzmény: #67190  somebody
#67202
Ha azt írom, hogy kbaszott nagy tévedésben, vagy, akkor még finoman fogalmazok. 
2010 előtt MINDEN NAP bemehetett fideszes politikus a közmédiába és saját szájával elmondhatta a saját álláspontját. Ma SOHA nem mehet be ellenzéki politikus, és még a közleméyneiket sem adja le a közmédia. Kész, ennél törvényteleknebbül és egyoldalúbban nem is múködhet a közmédia. Emellett volt saját TV-jük, az országos rádiók szabadon működtek.
Az RTL Klub, mint már írtam, de valószínűleg nem figyeltél, minden magyar politikai szereplőtől független, a saját meggyőződése szerint sugároz, és mindig bemutatja minden érintett álláspontját. A fideszmédia kizárólag a fidezs álláspontját mutatja be, azt is olyan stílusban, hogy az embernek hányingere támad tőle. 
Az országos rádiók kivétel nélkül fidezses kézbe kerültek, így az összes híradásukban 1/1 a fideszes propagandát sugározzák. Ez is hatalmas különbség 2010-hez képest.
Ma gyakorlatilaga fidesz uralja a média nagy részét, és minimálisan sem teisztességes. A legaljasabb propagandát nyomja. 
Sajnálom, hogy nem látod ezt, epdig elég nyiévánvaló, ha melékszel a 2010 előtti viszonyokra. Ma egy rosszindulatú, aljas bagász van hatalmon.
A választs során semmit nem kínáltak azon kívül, hogy utáljam MZP-t, és ezt a rágalomhadjáratot nyomatták mindenhol.
tokos. 2022. 04. 04. 15:24
Előzmény: #67198  signal2
#67201

Hát a probléma ezzel az, hogy egyszer már valóban elvették a 13. havi nyugdíjat, a családi adókedvezményt is. A háborúval kapcsolatban is elmondta, hogy mit gondol, és azt is megmondta, hogy ha az EU szankcionálja az orosz energiahordozókat, akkor ő is. A gyengébbek kedvéért ez azt jelenti, hogy leállítja az ipar jelentős részét. Kétségtelen nem MZP vette el a nyugdíjat, és a családi adókedvezményt sem, de az is látszik, hogy nagyjából teljesen egyedül volt az ellenzékben, az első alkalommal kihátrált volna mögüle mindenki, és az lett volna, amit a DK és egyéb pártok akartak volna.
Erre mit lehet mondani?

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók