Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hellforceone 2022. 04. 04. 02:38
Előzmény: #66939  janosvitez
#66960
"Szerinted rendben van ugye ,hogy az évi 100milliárd forintnyi közpénzből üzemeltetett köztévé a fideszt csak dícséri,a többi pártot meg be se engedi...." - szerintem teljesen feleslegesen vitázol bárkivel, főleg itt a fórumon. 12 év kormányzás... és persze hazudozás, lopás, manipuláció, sokszor hazaárulással egyenlő lépések után akkor, amikor most nem volt rendszerleállás, senki nem beszél választási csalásról, nem jelzett - egyelőre - semmi hasonlót az ebesz megfigyelők hada stbstbstb... ÉS, amikor az valóban igaz, amit leírsz, DE a magyar választónak mégis ez kell, akkor mit vársz??? Mit vártok??? Miért vitáztok még itt a fidessesekkel??? Nem veszitek észre, hogy az elmúlt 12 év, de leginkább az elmúlt 4 év és abból is az utolsó 1 év, de még abból is az utolsó 1 hónap utolsó 1 napja is a legkétségbeesettebb és nyilvánvalóan a leginkább felesleges próbálkozás volt itt egy szaros fórumon meggyőzni bárkit is, mert a fülke magányában a magyar léleknek csupán egy dolog kell és számít, viktor! Mindegy, hogy mennyit lopnak, hogy visszamenőleg saját érdekeiknek megfelelően törvénykeznek, meddig kell még magyarázni, hogy megértse itt minden ellenzéki - én is az vagyok! - az embereknek egész egyszerűen ez kell! Mert hiába van az, hogy megy az agymosás blablabla, ha az emberek nem képesek és hajlandóak saját maguk gondolkodni, felelősségteljesen dönteni, akkor lehet bármit mondani, de a tények és számok makacs dolgok és az eredmény ez marad. Én a helyetekben egyszerűen abbahagynám az írkálást erre a fórumra, mert csak az időtök raboljátok vele. Hiába felfoghatatlan számomra is egy ilyen győzelem, mégis el kell fogadni és ezek után nincs is kedvem politizálni, mert nincs miért, felesleges, kétségbeesett próbálkozás. Agyarországon ez kell, ennyire van igény. Egy dologban viszont szinte biztos vagyok, 2030-ra Agyarország már nem lesz uniós tag és azt hiszem, ha a magyarok jövőjét nézzük nem, de ha Európáét, akkor talán jobb is lesz ez így. Amikor humanoid írta, hogy a szavazáskor alig látott fiatalt, az mindent elmondott számomra. Leginkább azt, hogy nincs jövője sajnos az országnak - ezt sok szempontból értem, de ezt most nem fogom mind elmagyarázni -, ugyanis a fiatalok szerintem azért nem mennek el nagy számban mert vagy leszarják, vagy tudják, hogy csupán pár év és nem lesznek már otthon valószínűleg. Az ellenzéknek és az ellenzéki szavazóknak el kell gondolkodnia és meg kell békélni magukban azzal a gondolattal, hogy Agyarország még sokáig viktátor kezében lesz, ha tetszik, ha nem.
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 02:33
Előzmény: #66954  hajrámagyarok71
#66959
Akkor élvezd, de majd akkor is amikor jön a csőd, én mosolyogva fogom figyelni. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok ! :)
________
________ 2022. 04. 04. 02:19
Előzmény: #66957  harlem
#66958
13. Havi nyugdíj + Szja visszatérítés legyőzte a Köztörvényes bűnözést
SZÉGYEN
harlem
harlem 2022. 04. 04. 02:11
Előzmény: #66954  hajrámagyarok71
#66957
Orbánt politikai platformon nem lehet egykönnyen megugrani, mert abban bárkit bármikor korrepetálhatna az egész világon, ráadásul a legnagyobb zsivány Rózsa Sándor óta.
A Fidesz ekkora bázissal, meg kihalási alapon is önellátó.
Szóval a topic never Ending Story lesz, míg fel nem nő vki hozzájuk, v önhibából el nem k..ják :)
hajrámagyarok71 2022. 04. 04. 02:11
Előzmény: #66955  Törölt felhasználó
#66956
Kb. pont ezt vártam ezektől az emberektől. Azt kéne belátnia az ellenzéknek, hogy a már sokszor leszerepelt szerencsétleneknek vissza kellene vonulniuk a politikától és teljesen új arcoknak kellene indulnuk. A Momentum, ha türelmes lettek volna, alkalmasak lehettek volna erre (függetlenül attól, hogy én mit gondolok róluk), de ezzel a szerencsétlenkedéssel most ők is leszerepeltek egy életre. A Fidesz annak idején kivárta türelmesen, hogy sorra kerüljenek, a Momentumnak is ezt kellett volna tenni és 8-10 év múlva egy komoly tényezője lehett volna a magyar politikának.
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 01:57
Előzmény: #66954  hajrámagyarok71
#66955
Fleto is beszélt, a DK-val a háta mögött. 
hajrámagyarok71 2022. 04. 04. 01:54
Előzmény: #66952  Törölt felhasználó
#66954
Nem tudom milyen lesz a jövő, de annál biztosan jobb, mint amit azoktól a szarháziaktól lehetne várni, akik a vereség után szétröppennek és hagyják, hogy szerencsétlen miniszterelnökjelöltjük a gyerekeivel a háta mögött tartsa meg a beszédét,.Milyen emeberek az ilyenek, velük milyen jövőt vizionálnál? D nem kell csüggedni, már csak 1461-et kell aludni és 1 napig újra reménykedhetttek addig, amíg az első részeredményeket közzé nem teszik.
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 01:48
Előzmény: #66952  Törölt felhasználó
#66953
illetve tegnap.
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 01:48
Előzmény: #66930  1valaki
#66952
Neked azt kívánom, hogy olyan jövőd legyen, mint amit ma megszavaztál !
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 01:47
Előzmény: #66921  oki
#66951
mégis mit buktam ? Kis tudatlan, bukni te fogsz a következő hónapokkal, majd emlékezz rá. :)
signal2
signal2 2022. 04. 04. 01:40
Előzmény: #66941  hajrámagyarok71
#66950
"míg a kormány túlköltekezése miatt az MNB rákényszerült arra, hogy a magas kamatokkal megfékezze az infláció elszabadulását"
2022?
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 04. 01:33
Előzmény: #66945  hajrámagyarok71
#66949
amúgy egy sima köszönöm megteszi
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 04. 01:31
Előzmény: #66945  hajrámagyarok71
#66948
Ez lehet, hogy fideszes közös kulturális kincs, de printersrác nem válaszolt, de annak ellenére, hogy nem tudom, ti egy személy vagytok-e, csak feltenném neked is a kérdést, indokoltnak tűnik:
"Hol tartasz a szeszfogyasztásban? Felmérted, hogy lehet, hogy az lesz a következő fejőstehén a nemzeti cigibolt után, lehet, hogy sokkal drágább lesz a kisüsti?"
hajrámagyarok71 2022. 04. 04. 01:30
Előzmény: #66943  janosvitez
#66947
Akkor véleményed szerint, ha Járay vezette be, tehát kizárólaga  jegybank elnökén múlik, akkor a Simor vezette ki ezek szerint?
hajrámagyarok71 2022. 04. 04. 01:28
Előzmény: #66942  Törölt felhasználó
#66946
Tanulj meg ovasni és kiszűrni a lényeget, ne hazudozz.
hajrámagyarok71 2022. 04. 04. 01:27
Előzmény: #66940  LappangSouchong
#66945
Engem eltartottál???? De kedves vagy, köszönöm, hogyan tudnám meghálálni? :) Kicsit szerényebben egy ilyen megalázó vereség után, meg azután, hogy ilyen szarháziakra szavaztok, akik képtelenek odaállni a miniszterelnök jelöltjük mellé. Győzelem esetén gondolom nem fértek volna fel a színpadra, gondolom akkor elrugdosták volna a Márky-Zay gyerekeket. Az is szégyellje magát akik ilyen gerinctelen emberekre szavaznak. Ezeknek a szarháziaknak köszönhető, hogy egy még lesajnált Mi Hazánk is szerzett 7 mandátumot.
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 04. 01:27
Előzmény: #66942  Törölt felhasználó
#66944
Sok pénzügyi projektben vettem részt a felkent miniszterelnök úrelvtárs pártjával. Kicseszettül kontraszelektált., valódi tudás nélküli banda, nem csoda, ha ez is meglepi némelyiket.
janosvitez 2022. 04. 04. 01:25
Előzmény: #66927  hajrámagyarok71
#66943
Járai Zsigmond a Gyurcsány embere szerinted???
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 01:23
Előzmény: #66941  hajrámagyarok71
#66942
Bemasolod hogy 2001 -ben vezettek be azaz Orbán idejeben. En is ezt irtam. Vegre te is megtudtad. 
hajrámagyarok71 2022. 04. 04. 01:21
Előzmény: #66938  Törölt felhasználó
#66941
Akkor nélkülözni kellene sajnos téged a választásokról. A devizahitelezésről itt olvashatsz, csak, hogy a hazugságaidat cáfoljam:    A devizahitelezésre nem „szükség volt”, ez nem egy gazdaságpolitikai döntés volt, hanem egy adottság. Magyarország 2001-ben az uniós csatlakozás miatt liberalizálta a devizaműveleteket, azaz lehetővé tette a szabad tőkeáramlást. Ettől a pillanattól kezdve szabadon lehetett devizát az országhatáron keresztül mozgatni, forintkártyával külföldön fizetni, devizahitelt felvenni. A kétezres évek elején a nemzetközi piacokon nagyon alacsonyak voltak a kamatok, míg a kormány túlköltekezése miatt az MNB rákényszerült arra, hogy a magas kamatokkal megfékezze az infláció elszabadulását. A kialakult kamatkülönbözet kedvezett az olcsóbb devizahiteleknek. Másrészt a támogatott forinthitelek olyan mértékben terhelték a költségvetést, hogy fokozatosan, 2003 végére ki kellett vezetni ezeket. Ez a két jelenség együtt játszott szerepet a devizahitelezés felfutásában. Arról sem szabad megfeledkezni, hogy 2000-2005-ben mindenki úgy gondolta, hogy hónapokon, éveken belül csatlakozunk az eurózónához. Többször volt céldátum is kitűzve... Vagyis szükségszerűen alakult ki a devizahitelezés. Ami a szomorú, hogy nem szükségszerűen alakult ki a svájci frank hitelezés. Ez valóban a magyar bankrendszer súlyos tévedése volt. Egy-két fillérért, bocsánat, néhány ezer forinttal alacsonyabb törlesztőrészletért kezdtek el svájci frank hitelt kínálni az euró hitel mellett, ami utólag egy súlyos, megbocsáthatatlan hibának bizonyult. Akárcsak az OTP Bank által bevezetett világhitel, amelyet akár jenben is fel lehetett venni. Az OTP Bank elnök-vezérigazgatója a pénzintézet 2008-as közgyűlésen megemlítette, hogy a MNB már egy éve akadékoskodik az általuk bevezetett, ügyfeleik által kedvelt stabil, kiszámítható, kiváló világhitellel kapcsolatban. Ezzel saját maga ismerte el, hogy a jegybank már egy éve "akadékoskodott", és próbálta mind a svájci frank, mind a jenhitelezést megállítani, lassítani, megfordítani. Volt 2006-ban egy úgynevezett Várhegyi-bizottság is, amelynek tagja voltam, és amely ugyan konkrétan a devizahitelekkel nem foglalkozott, de voltak javaslatai, amelyeket érdemes lett volna akkor megfogadni, és ami a későbbi devizahitel-válságot segített volna mérsékelni.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek