Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 csütörtök, 18:17
Előzmény: #110153  poreci
#110160
Na neked erre nyomtam egy hatalmas pluszt! 
"" Kamalát a háttérből elég erősen támogatják , nem véletlenül került oda, ahol van."" 
Gyonyuruen és megfelelően erzekenyitve, és érzékenyen fogalmaztad meg. 
Placisan fogalmazva nem PC n! Legdurvabb progresszív neolib női politikus
 És nem lesz olyan amit a háttérből a neolib.toke kérne azt vegre ne hajtaná azonnal. Karrierista, és tökéletesen servilis  végrehajtó. Ideális elnök jelölt az "elitnek" 
Ja és ahogy múltkor előre megmondtam hogy lesz egy merénylet vagy egy "infarktusa" Trumpnak. Akkor most is szólok megegyszer valami őrült merénylő valasztasokig meg feltünik a színen. Megérzés. Secret service  meg hiába mondják 5 szor hogy ott a lesipuskas a tetőn, valahogy megint elkeveredik majd  az informacio😉. Nincs új a nap alatt. 
magnezium
magnezium csütörtök, 18:15
Előzmény: #110158  pomperj
#110159
Olaj visszakorrigalt :/
pomperj
pomperj csütörtök, 18:03
Előzmény: #110151  pomperj
#110158
SPY daytrade
A varakozas szerint wave(iv) megy lefele.
.
https://imgur.com/a/6dC4Q9S
.
ALT1: szerkezet vegen az az expanding diagonal jo, es akkor a 3.  felszurasos csucs volt (iii) vege.
ALT2: ez nem expanding diagonal, es akkor a 2. felszurasos csucs volt a (iii),
es most mar egy flat szerkezetu wave(iv) hullam, azon belul a  wave(C of iv)  tart most lefele.
.
hellforceone csütörtök, 17:29
Előzmény: #110156  Zedisdead
#110157
Ez most mindegy is, igazából csak egy véleményre vagyok kíváncsi. ;)
Zedisdead csütörtök, 17:28
Előzmény: #110155  hellforceone
#110156
ahhoz hozni kell a kongresszust és a szenátust is. nem elég az elnök.
hellforceone csütörtök, 17:18
Előzmény: #110154  pomperj
#110155
Azt megkérdezhetem, hogy szerinted milyen hatással lesz a választásokra a most bejelentett brutális demokrata adózási terv a befektetésekből származó jövedelmekre? (Téged is érint valószínűleg, legalább részben) Köszönöm válaszod!
pomperj
pomperj csütörtök, 16:45
Előzmény: #110152  poreci
#110154
Azt senki nem mondta, hogy egyidejuleg esik Olaj es szarnyal RIG.
Egyelore  itt most alapos TA bazisu gyanu van arra, hogy az olaj a kovetkezo par honapban lefele tart.
Valoszinuleg RIG is eshet vele, de talan kevesbe, mert 3 evre valo szerzodes allomanya van, es fix aron.
.
Ha barki elhiszi, hogy BTC azert fog szalguldani, mert veges darabszamu es fix mennyiseeg van belole,
nos, akkor olajrol is ugyanez igaz;  sot a mennyiseg nem fix hanem allandoan fogyoban van.
Akkor elemi logika szerint az olajnak sokkal inkabb kell szalguldania.
Dehat tudjuk: a tozsde fluktual :-)
poreci csütörtök, 16:20
Előzmény: #110150  Zedisdead
#110153
Kamalát már eleve azért tették oda, mert az előző választáson még nem volt annyira érzékenyítve az amerikai társadalom, hogy egy fekete nőt válasszanak meg elnöknek, de ha Biden megtette volna azt a szívességet a demokratáknak, hogy előbb feldobja a pacskert, akkor mindjárt úgy lett volna USA elnök, hogy meg sem választották. Onnantól fogva meg már megválaszthatják, hiszen nem dőlt volna össze a világ (jobban) vele sem. 
Kamalát a háttérből elég erősen támogatják , nem véletlenül került oda, ahol van.
poreci csütörtök, 16:18
Előzmény: #110141  Boole
#110152
én azért látok némi ellentmondást a 60-as olajárak és a RIG jövendőbeli szárnyalása között...
pomperj
pomperj csütörtök, 16:15
#110151
SPY daytrade
Talan kesz a (iii) csucs, kovetkezik wave(iv), 
Target 5550 sav. 
https://imgur.com/a/voyejnn
Zedisdead csütörtök, 15:51
Előzmény: #110149  Bubu84
#110150
Az olajat sztem elsősorban a kinaiak tartják nyomás alatt, mert ők sem akarják Trumpot és az irániak sem. Ezeknek jó a demokrata vezetés, azokkal kiegyeznek. Az oroszoknak, szaudiaknak meg Netanyahunak kell a Trump.
Egyébként már annak idején is beszélgettünk erről, hogy minek csalják lefelé a munkanélküliségi adatokat, az egységsugarú amerikai paraszt J6P pont leszarja, de magas munkanélküliségre a tőzsde megy, a kamatok beesnek, az olaj meg lemegy. Látszik, hogy Kamala stábja átvette az irányitást és ésszerűen csalják az adatokat.
Ez a nő egyébként szerintem az egyik legnagyobb spiler, már most felnézek rá. Behozták a Fehér Házba hátszél nélküli, szürke kisegérként, diversity queennek, ez meg elvolt a surranópályán, várt, figyelt, kapcsolatokat épitette, aztán a megfelelő pillanatban lépett, megpuccsolta a picsába nemcsak Bident, de a Clinton és Obama klánt is tkp meghackelte a DNCt, tegnap még egy senki volt, most már megkerülhetetlen.
Bubu84
Bubu84 csütörtök, 15:38
Előzmény: #110148  Zedisdead
#110149
szépen beverik. a dekmokraták ezt már előre eltervezték hogy a választásnál a billegő államokban olcsó legyen a benga. Kicsit megy le az infla is és lehet kamatot csökkenteni. win-win-win. egyébként sosem fogják meg az inflát. így talán.
Zedisdead csütörtök, 15:28
Előzmény: #110133  pomperj
#110148
A fizikai olajpiac rendben, a traderek, akiket követek twitteren, mind azt irják.
Spekulativ nyomás van, mert az a narrativa, hogy jön a recesszió (valójában már fél éve szar a helyzet, csak a BLS elcsalta a munkanélküliségi adatokat) +  az OPEC kitermelést fog növelni. Majd meglátjuk. Ilyen olajárak mellett nem nagyon lesz már növekedés a shaleben, akkor meg gyosan megfordulhat a narrativa. 65 környékéne már lehet vennék WTIt, pláne, mivel még mindig backwardation van, ezért pluszos a rollover.
Zedisdead csütörtök, 15:08
Előzmény: #110142  Placi82
#110147
Sztem Kamala jobb lesz az olajárnak, mint Trump. Meg egyébként is valszeg ő lesz az elnök, tökmindegy mit akar Trump.
nyuszibroker csütörtök, 15:08
Előzmény: #110136  szikbal
#110146
Ez a téma engem is érdekelne, én Lufthansat vettem, mert brutál le van verve.
Boole csütörtök, 14:12
Előzmény: #110138  pomperj
#110145

GOLD, ha nem fordul gyorsan, akkor ez a fej-váll és számított célár nagyon szépen nézne ki.
https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/xstation5screens/069/129/9a4067326413954cd41b2a43c968ad9ecd12ed76.png
KrisztinaI csütörtök, 13:02
Előzmény: #110143  KrisztinaI
#110144
Bocsánat a cinizmusért, de már semmin nem lepődök meg.
KrisztinaI csütörtök, 12:58
Előzmény: #110140  matatakakiba
#110143
Lehet, hogy csak annyinak kell lennie, hogy a Middle East-en összeverekedjenek és ismét emelkedni kezdjen a dollár :-) 
Placi82 csütörtök, 12:58
Előzmény: #110134  yooio
#110142
Nem tudom. Fel éve nem beszéltünk. Hát igen a Solarosokal én se értettem egyet vele. Az olajban meggyozott, hogy a neolib progresszív Biden adminisztráció gazdasági osztálya  a budos életben nem engedik fel mindig le lesz nyomva Akkor mondtam hogy az olajat már én is hasonlóan látom. Ő a solarosokban hitt, én meg abban nem, mert láttam túlzó kapacitások kiepiteset Kínába, állami tamogazassal ami majd leverheti az árakat......De..... De nem biztos hogy ez így  lesz mindig. Mert ha Trump nyer akkor szerintem újra eljohet a magas olaj árak kora. És akkor a solar is mehet... Vagy nem:) Akkor lesznek itt sokan dillemaban, akik olajban hisznek, hogy Trump aki elhozzza a magas olaj árát, vagy a "mi kutyánk kölyke" iranyitasu progresszív Kamalanak drukkoljanak:) 
Na, de yooio, ha esetleg majd írsz, akkor megtalalsz Nedden topikjaban, mert vagy 3 hete  írtam vagy 10 kommentet egymás után és 1db mínuszt se kaptam ott. Csak pluszt. Ott jobb a társaság. 😀 Üdv. 
Boole csütörtök, 12:25
Előzmény: #110138  pomperj
#110141

RIG, szerinted meddig jön le? Szerintem a rést betölti és elkezdi az emelkedő szakaszát.
https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/xstation5screens/237/171/fc0ede9ec42e9f607cc231193b5c0e2bd7bbc363.png

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek