Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz kedd, 05:21
Előzmény: #75315  geza77
#75320
Majd nézd meg a júliusi új autó eladás számait, minden idők (legalábbis az utóbbi bő 10 év) leggyalázatosabb számai fognak jönni igen jó eséllyel a nyugati módú spórolás miatt.
bronz kedd, 05:15
Előzmény: #75312  Nudli
#75319
Kicsit nézz szét Hadházy oldalán, hogy micsoda sikeres, túlárazott EU projecteket talált az utóbbi években.
Erre kár egy centet is adni, bicskanyitogató mind. Persze ez egy megafonosnak nem jön át.
A pedofilmosdatók legnagyobb ellenségük a saját klientúrajuk kapzsisága.
Furcsa mód gombamódra szaporodnak a klientúrában a semmiből néhány év alatt százmilliárdosokká vált emberek, de már van ezermilliárdos is.
Ez pont annak a jele, hogy becsületes úton szedték össze.
bronz kedd, 05:05
Előzmény: #75315  geza77
#75318
Írhatsz neki bármit, bármilyen ténnyel alátámasztva, az agymosó propagandát böfögi vissza mindenre.
bronz kedd, 05:02
#75317
Lazulásként játék, melyik sok nickes user írta ezt?
"Én a magam részéről vagyok amilyen vagyok, nálam amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten. Soha nem szálltam bele senkibe csak úgy, de nem hagyom senkinek a fejemen ugráljon."
Értitek? 
Soha. :D
"Én valódi liberálisnak gondolom magam, szeretem a hazám szeretem megosztani a gondolataimat, amit szivesen összevetek mások véleményével.. persze a nem sok érveléssel rendelkező alacsony ésszel megáldott trollokat annyira nem kedvelem.. ott néha ki kell osztani néhány sallert."
A nagy "51%-os" narancsos liberális. :)
Nudli
Nudli hétfő, 23:46
Előzmény: #75314  geza77
#75316
Frusztralt vagy nagyon. Ertelmes ember targyilagosan nezi a vilagot. Abból indulsz ki a balatoni vendeglatos a koltsegei miatt emeli az egbe az arait? :D akkor nagyon nem erted a vilagot. Ezeknel kutyabb gebines veru csurhet nem ismerek. Árat emelnek minoseget nem fogalmuk nincs a vendeglatasrol te kopasztani valo birka vagy nekik. 
geza77
geza77 hétfő, 23:37
Előzmény: #75313  Nudli
#75315
Ja biztosan ezért  is csak mi szpjuk a legnagyobbat!  Nem a tolvaj b@lfaszok miatt, akiknek semmi nem elég!
Erről is mindenki más tehet , ugye???
Ez nem posványos, itt senkit nem fogsz meggyőzni ezekkel a szövegeiddel, kár próbálkozni! Aki ide benéz, az gondolkodik és nem hiszi el az origós megafo$os m1es fszságokat.
"Hogy miért nem veszik az új autókat a magyarok, annak nem csak az az oka, hogy a hazai vásárlóerő töredéke a nyugat-európainak, hanem, hogy az új autók ára rendkívüli mértékben megemelkedett. Utóbbi mögött jelentős részben a forint, elmúlt években látott gyengülése áll. Az Eurostat adatai alapján megnéztük, hogy 2017 januári bázison hogy alakult az új autók ára itthon és az unióban. A különbség drámai, míg itthon az árak majdnem 72 százalékkal nőttek, az EU-ban mindössze 24,4-gyel."
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240318/abran-mutatjuk-miert-nem-futja-a-magyaroknak-uj-autora-674917
geza77
geza77 hétfő, 23:30
Előzmény: #75312  Nudli
#75314
Tehát itthun hozott neked az egy éve betett 10000 fo$rintod mondjuk 20% kamatot és lett 12000 kivetted és elmentél belőle a balatonra és a vacsorára sem futotta, mert idénre 66%al lett több, mint tavaly volt.  A hülyének is megérte, vagy csak annak?
nézd meg, ha ezt tavaly áttetted , akkor a kamat + FO$rint romlás...  ugye, mert nem annyira kockázatmentes a csüngőhasú hitelekből jólétet mutatnii akaró országa!
 https://www.revolut.com/hu-HU/savings/
Járni max a lórépa jár a tolvaj genyónak!   arra kéne nyársra húzni!
"Szégyentelenek: ezt a KÉT vadonatúj TENGERPARTI LUXUSVILLÁT AZ Önök adójából sok százmillióval támogatott HORVÁTORSZÁGI MAGYAROK DEMOKRATIKUS KÖZÖSSÉGE építette... A közvetlen tengerparti villákhoz saját medence és tucatnyi saját parkoló is jár. Talán Orbánnak kellett egy új szerény nyaraló az Isztrián, ha már Ungárékhoz ciki menni... A villákat teljesen véletlenül vette észre egy arra sétáló honfitársunk a pomeri (Medulin) jachtkikötőben."
https://www.facebook.com/photo?fbid=1051391746349119&set=pcb.1051391853015775
Nudli
Nudli hétfő, 23:29
Előzmény: #75308  geza77
#75313
Azt is lathatod eut eladtak a mostani vezetők. Kiepitettek egy szép usa fuggoseget. 10 evre lottek versenyképességnek. A fejlesztések helyett eu usa fegyverekre kolt hitelt vesz fel majd finanszirozza ukranokat ahol a black rock erdekeltseg van. Lesz eur 10 ev. Múlva? Osztrak nemzeti bankban ott lapul a nemzeti valutsjuk, 1 ejjel visszaallnak.
Lehet nyomni a lilakodos dekadenciat kormanyellened propagandaval de kilog a lolab. 
Nudli
Nudli hétfő, 23:15
Előzmény: #75308  geza77
#75312
Volt 370 is tavaly eur mondtam venni kell  nem tudom hol ettél horvátoknal  de mar 3 eve is 80- 100 eur volt a halkaja 3 fore raadasul melyhutott cuccbol.
Nezd a lényeget 370 es 400 kozott mozog. Eu ki akarja vereztetni Mo. T megmondtak nem? A nekunk jaro penzeket sem adjak oda. Szerinted mert ellopjak de igazabol azert mert a 100% libsibalt akarjak eu iranyitasaba es kollaborans hazaarulokat a gyarmati országokba. Nem vagy huje tudod te mirol beszelek csak nyomod a furat. Te tudod megeri e neked. Sok szerencsetlent lebeszeltetek az allampapirrol akik kinlodnak de be kell vallaniuk 370- 400at sem kereskedtek le soha. Azt sem tudjak mi lenne ha occaz lenne. Eladná? Es mit venne helyette? Es mennyibe kerulne az a valami amit venne? Berakja euros kamatozo papírra szamlara? Ha gaz van azonnal a devizat korlatozzak. Se felvétel se utalás. Amkor mit csinal a nyomi? Csinal kulfoldi szamlat? Fasza oszt mennyit kamatozik? Gyerekes es femavog propaganda. 
geza77
geza77 hétfő, 23:00
Előzmény: #75309  Nudli
#75311

"It's a masterclass in trolling   
Thank you all for enrolling   
No IQ test for joining   
How can you be so annoying?   
State TV mass hypnosis   
Fake news in extreme doses   
These things can always rile me up" 
https://www.youtube.com/watch?v=gXhHY5S2jLA&t=0s
N0MAD hétfő, 22:55
Előzmény: #75302  Nudli
#75310
Amúgy akartál is valamit mondani vagy csak jöttel elmondani hogy mindenki hülye?
Nudli
Nudli hétfő, 22:55
Előzmény: #75306  TheSnake2020
#75309
Akkor mondtam amikor itt tobben 370  354rol irogattak. Sztem lesz 370 de nem most. 
geza77
geza77 hétfő, 22:52
Előzmény: #75302  Nudli
#75308
1 nem de jó lenne, ha csődbe menne, hanem jó nagy ereszes jóska féle sz.pás készülődik  a lopós balf@sz unortodox urambátyám rendszer miatt.Hű mekkora császárok voltak, hogy visszament 380 alá tavaly egy kis időre az árfolyam. Emlékszel még milyen nagyon ügyesek voltak???  Mitől is ment vissza az árfolyam? Ki és mikor és miből fogja kifizetni ennek az árát?  Ott pihen a nagy minusz az mnb nél... és az árfolyam?  hát az szépen megy a levesbe. Sebaj, majd az akksigyárak megmentik a gazdaságot ugye? 
6000szer el lett mondva már, ha 400 felett vettünk volna, akkor annak örülnénk és szurkolnánk, hogy jóval fölé menjen az árfolyam, nem?
tudod ez logika... Ismered a rendőr viccet a logikáról?  van akváriumod??  ;)
Amúgy akkor is olcsóbban jössz ki nyaralással, bevásárlással, ingatlan v autó vásárlással ha 430as euróból nem itthun teszed meg! 
Haver mesélte tavaly balatonon a 9000et sokallta 2 fő vacsorára az idén 14-16e volt... Tuti meghozta az alompapír is a drágulást :D
horvátoknál, meg tavalyi árak!!
ebédre a tengerparton a tonhalsteak körettel, salátával, kenyérrel alig volt több, mint itthun a sajtos tejfeles lángos!
"Rút külső, ocsmány belső Trollképzőn osztályelső Nyelvhasználat mesterkurzus Jelszó: Viktor, dresszkód: luxus   Sz@rj bele a megafonba" 
https://www.youtube.com/watch?v=9tb_7I6fN78
bronz hétfő, 21:41
Előzmény: #75302  Nudli
#75307
Neked önértékelési zavarod van (ez magyarázná a több nicket is) vagy nem volt gyerekszobád, hogy folyamatosan bizonyítani próbálod, hogy te mekkora egy nagy mindentudó vagy. 
Ezért "szerettek" a Stocklandyardon is, ott is megkaptad az örök tiltást, aztán visszakönyörögted magad tulajdonosváltáskor.
TheSnake2020 hétfő, 21:23
Előzmény: #75303  Nudli
#75306
Nem tudom mikor mondtad , de eddig igazad volt. Azonban elmozdulás várható. Kezd a hónapos Bollinger beszűkülni. Sajnos hajlok arra, hogy nem erősödés jön, bár korábban úgy gondoltam, hogy 382 körül zárja ezt az évet. Még mindig benne van, de az államháztartás ámokfutását nehéz tartani. Az EUval sem mennek a jó irányba a dolgok. Szembe megyünk az autópályán, de még mindig nem vesszük észre.  Nem lesz jó vége. 
TitusPullo
TitusPullo hétfő, 21:13
Előzmény: #75299  Fsociety
#75305
Tisza eseten 1-2 barati canossa latogatas es mindjart helyreallna a szovetseg
slash hétfő, 20:26
#75304
Ma volt nálam egy 200 eurós címlet. Szar volt felváltani..  gyűjteni kéne már a cihában! :-) 
Nudli
Nudli hétfő, 20:18
Előzmény: #75302  Nudli
#75303
Mondtam itt fog oldalazni Forint azt is megmondtam miért. 
Nudli
Nudli hétfő, 20:14
#75302
Micsoda egy savanyu szag. Szinvonaltalan gyerekes beirasok, ejjj dejo lenne ha csodbe menne a zországa a zorbannak. Mi lassuk a jovot ugye tobbiek? Zavart pislogasok, egymast hergelo kispalyak. Fel vannak keszulve de bronzok irtak anno milyen jol jartak mert kaptak 400 felett eurotot mett úgy is occaz lesz. Maig kotlanak rajta. Szanalom. 
Fsociety
Fsociety hétfő, 18:42
Előzmény: #75300  N0MAD
#75301
Csak nalunk sztem nem lesz csere,de majd meglatjuk.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek