Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tanrek péntek, 12:43
Előzmény: #73103  EURHUF_goes_to_haven
#73140

Kár volt ilyen hosszan írnod valamiről, amiről nem sok fogalmad van...
Javaslom, hogy kezdd a felzárkózást a HSD hajtáslánc tanulmányozásával. Azért azzal, mert abból fut a legtöbb az utakon világszerte, a legkisebb Toyotától a legnagyobb Lexusig mindben az van. (és több mint 25 éve van szériagyártásban)
Aztán ha megtaláltad nekem a rendszer azon elemét (igen, egy is elég), amitől ez a hajtás műszakilag megbízhatatlanabb, mint egy hagyományos (csak belsőégésűvel szerelt) verzió, visszavonom, amit írtam, és még elnézést is fogok kérni....
Nagyon tele a hócipőm azzal, hogy a csapból is a dilettáns zaj folyik, elnyomva a szakértelmet...
FR73 péntek, 12:43
Előzmény: #73133  tanrek
#73139
Rendes férfi módjára épp te próbálsz beinteni nekem, ne magadból indulj ki.
130-cal.mentem, azok 100 alatt, ráértek. Távolsági használatra az ev még komoly kompromisszumokkal képes.
Azt, hogy ki mennyi lábnyomot hagy, azt ne így firtassuk, nekem 4000 alatti a havi villanyszámlám otthon dolgozva. Neked mennyi?
Fsociety
Fsociety péntek, 12:28
Előzmény: #73135  tanrek
#73138
"ezek ugyanazok" .
Fsociety
Fsociety péntek, 12:28
Előzmény: #73134  Boby
#73137
A dollar innen meg fordulhat. De ha itt nem,akkor kinyilnak a dimenziokapuk.
geza77
geza77 péntek, 12:26
#73136

tanrek péntek, 12:26
Előzmény: #73132  Fsociety
#73135
Szerintem ezek a gátlástalansága semmiben sem különbözik az akkori viszonyoktól. Ilyen szempontból nyomtalanul telt el az 80 év....
Boby
Boby péntek, 12:19
Előzmény: #73131  Fsociety
#73134
Úgy gondoltam idén a pmáp fogja a legtöbbet hozni,de a végén lehet, hogy a dollár pénzpiaci lesz a befutó. Az abszolút hozamúakat most nem keverném ide.
tanrek péntek, 12:16
Előzmény: #73102  FR73
#73133
Sok kis gyíkbuzi... szánalmas fillérbaszók...
Remélem azért rendes férfi módjára be is intettél nekik, ahogy a kölkeid környezetét dupla sebességgel felégetve előzted őket...
Azért (is) jók ezek a fórumok, mert 100 év múlva majd jó kis tanulmányokat lehet írni az itt elhangzottakból. És majd mehet akkor a vita, hogy az illető volt ostoba, vagy a kor szelleme mondatta vele amit....
Mint ahogy ma azon vitázunk, hogy az Uncle Ben's rasszista vagy sem.....
Az egyetlen különbség, hogy itt kurvára egzakt a téma. Annyira, amennyire csak a fizika és matek az lehet....
Más kérdés, hogy egy adott szinten arról is tudnak úgy beszélni az emberek, mintha vélemény kérdése lenne...
Fsociety
Fsociety péntek, 11:59
#73132
Amíg számolják, hogy Vitézynek jó legyen a pálya, addig nyugodtan keressen rá mindenki a kékcédulás szavazásra,mint történelmi esemény :)
Fsociety
Fsociety péntek, 11:55
#73131
USDHUF kitörni látszik a 2023 óta tartó 3szögéből. És nem lefelé...Hamarosan win-win lesz itt..
Fsociety
Fsociety péntek, 11:46
Előzmény: #73129  Matthias_Fo_Rex
#73130
Meg szlovak valasztasok idejen tobb ezer migrit vinni a hatarra,h Fico ugyanazt eljatsza,mint Orban,aztan persze utana ezek a migrik hirtelen el is tuntek,miutan Fico nyert. Kozunk hozza persze semmi,szokas szerint,pont erre jartak...
Matthias_Fo_Rex péntek, 11:44
Előzmény: #73126  zajec
#73129
Azt ugye vágod, hogy a büntetés amiatt született, mert a magyar hatóságok csak másik országba átdobták a migriket, ezzel pluszköltséget okozva másoknak. 
Van egy diszkrét bája "határvédelemről" beszélni, miközben többszáz embercsempészt engednek szabadon.
Fsociety
Fsociety péntek, 11:33
Előzmény: #73126  zajec
#73128
Jaj istenem...annak is volt valami diszkret baja,amikor a covid idejere kertek rendeleti kormanyzasra felhatalmazast,aztan valahogy ugy maradt,mi? Szemet brusszel...meg amikor az ej leple alatt Semjenzsoti betolja a torvenyjavaslatokat peldaul a budapesti ugyeleti rendszer megvaltoztatasarol,meg a csokosok ingyenpenzerol,aztan szakmai vita nelkul masnapra hopp,megszavazva,mert ilyen ez a demokracia. Vagy amikor a szamvevoszek romma szopatja az ellenzeki partokat buntetesekkel,vagy amikor tegnap meg haboru,es meghal mindenki,aki nem fidesz,ma meg mar semmi. Dehat ez egy propagandistanak normalis,csak ha a rossz vegen vagy,az faj,ertjuk..
EURHUF_goes_to_haven péntek, 11:31
Előzmény: #73126  zajec
#73127
Szóval arra tippelsz, hogyha nem módosítanak (feladtam a reményt hogy megértsem miért.) akkor holnap jön a Ft erő ?
Valahogy nem hiszem hogy leminősítés lenne. Általában mindíg az S&P kezdi és utána a Fitch. Grafikon alapján 1x volt hogy a Fitch előbb minősített le, most nem keresem elő az okot akkor. 
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20180808/tenyleg-megerett-a-felminositesre-magyarorszag-294064
zajec
zajec péntek, 11:24
Előzmény: #73119  Matthias_Fo_Rex
#73126
párszor elmondták nincs árfolyam cél, ha bemondanának egy számot az összes speki ráreppenne mint anno chf. Azért van annak a diszkrét bája idenyomnak egy 80mrd-os büntetést EU-ból ami 70X-ese az eredetileg kértnek, miközben a schengeni határvédelem az szerződéses kötelezettség. 
És persze időzítették a bejelentést a választások utánra. 
A nyugat kiválogatná a valamennyire használható migriket a hitványakat meg idetolnák. 
A HUF piac nem túl nagy kevés pénzzel is meg lehet mozgatni. Most a várható Fitch Ratings minősítés mozgatja a piacot. 
Fsociety
Fsociety péntek, 11:17
Előzmény: #73124  kisvasutas
#73125
Igazi turbo magyar nem Hyundait,hanem Hunyadit vesz. Csak szolok! 
kisvasutas péntek, 11:09
Előzmény: #73111  TitusPullo
#73124
Hyundai 1.2 82 ló 4 henger szívóbenzin. Boltba járni tökéletes, és matolcsi fizette :)
  
https://imgur.com/a/rO4cUw8
Matthias_Fo_Rex péntek, 11:07
Előzmény: #73121  Fsociety
#73123
Igen. Én is ezért érzem ezt, hogy ezt lépik.
zajec
zajec péntek, 11:06
Előzmény: #73101  TitusPullo
#73122
akkor jó tippet adtam. ,)  Kérdezted mire kell chf mondtam befektetésre. 
A mostani mozgás a ma esti  minősítésnek szól. 
Fsociety
Fsociety péntek, 10:58
Előzmény: #73119  Matthias_Fo_Rex
#73121
Kepzeld el,h van elotted az asztlaon 5 lehetoseg,h a kurva nagy bajokat hogy kezeld. Megragod politikailag,h melyikkel memnyit vesztenel. Ha a vegen az maradyh forintot kicsit elengedjuk,es rafogjuk a szankciokra,brusszelre,sorosra,de napi 24ben,akkor why not...a birsag kivalo taptalajt adhat most erre. A haborus tema lecsengett,az atomot megusztuk,de a nemet ipar gyengelkedik,tehat nem a mi hibank. Ahogy az elmult 14 evben semmi sem volt az...

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók