" „A lényegi döntést, utasításokat hozó személyek a következők: Dr. Orbán Viktor volt miniszterelnök” Lapunk birtokába jutott egy fotó egy állítólagos ügyészségi dokumentumról. Felsorolják benne, kiknek a büntetőjogi felelősségét kellene tisztázni az úgynevezett aranykonvoj-ügyben. A nevek között ott van Orbán Viktoré is. Farkas Örs exállamtitkárról és Hajdú János ex-TEK-főigazgatóról azt írják, „gyanúsítotti kihallgatásuk indokolt”. Az ügyészség a nyomozásra hivatkozva érdemben nem válaszolt a kérdéseinkre, de nem írták azt sem, hogy nem valódi a dokumentum."
Ugye már előre leírtam, lesznek, akik nem értik, hogy ez nem az én véleményem, hanem a Tisza pártot a kampányban támogató politológusé, amit még ezek után sem sikerült felfogni egyeseknek, ehelyett személyeskednek. :)
Amikor és ahova már nem jók az 1 bites propagandisták, hanem szakember kell! :). . "Tisza-kormány államtitkárrá nevezte ki Nemcsok Dénest, az
Orbán-kormányok korábbi helyettes államtitkárát." .
"A helyzetet tovább súlyosbítják a befagyasztott bérek, a kedvezőtlen
munkakörülmények, valamint az a döntés, amellyel az államtitkár egyik első
intézkedéseként eltörölte a heti egynapos otthoni munkavégzés lehetőségét." . Nemcsok karrierje több mint egy évtizeden át szorosan
kötődött az Orbán-kormányokhoz: hivatali ideje alatt, 2014-től zajlott a
Tiborcz Istvánhoz köthető Elios-szerződések előkészítése, valamint egy 420
milliárd forintos víziközmű- és gátépítési gigatender, amelyen a Mészáros
Lőrinc érdekeltségébe tartozó vállalkozások nyertek el túlárazott megbízásokat.
Az Európai Csalás Elleni Hivatal (OLAF) az Elios-ügyben szervezett csalás
gyanúját állapította meg, miközben az uniós auditorok a közbeszerzési pályázatok
piacfelosztó jellegét kifogásolták." (Portfolio.hu)
Vezetőszáron. Ááááá, dehogy lesznek itt vádalkuk. Nem, nem, majd szépen benyeli mind azt, hogy a magasabb rangú maffiózók röhögcsélve hazudoznak tovább. Elidult a Lexusból börtönbe program. Vajon kik gyártották milliószámra a fiktív szerződéseket? Tudva azt, hogy bűncseleknények részesei? Lesznek itt olyanok, akiknek az előzetes is életfogytiglani lesz, nem olyan fiatalok azok a "fiatal" "demokraták".
Török Gábor a Tisza párt veszélyeire figyelmezteti követőit, írja a 24.hu, ami nem éppen Fidesz-párti. A gyengébbek kedvéért, aki elég szép számmal vannak, ez nem az én véleményem, hanem egy, kampányban a Tiszát is támogató politológusé! . Részletek a posztjából: . “Amire azonban a Tisza-kétharmad most készül, az még az
előző másfél évtized alkotmányos barkácsolásai között is feltűnő: hivatalban
lévő államfőt távolítana el egymondatos alkotmánymódosítással. Nem bonyolítja
túl, nem akarja intézményátalakításba csomagolni, mint a Fidesz tette a bíróság
elnökével, hanem egyszerűen kimondja, leírja, ami a politikai akarata. . Tanulságos, hogy azok, akik kritikusak voltak a Fidesz
hatalomgyakorlásával, most ezt a megoldást legfeljebb érdekesnek minősítik.
Persze, érdekes, de azért sokkal több ennél. Egy olyan precedens, amely
világossá teszi: akik ezt megszavazzák, azok azt gondolják, hogy tényleg semmi
nem köti, korlátozza őket, minősített többségükkel bármit megtehetnek.”
. „Szerinte ez egy olyan precedens, amely világossá teszi:
akik ezt megszavazzák, azok azt gondolják, hogy tényleg semmi nem köti,
korlátozza őket, minősített többségükkel bármit megtehetnek. . „S hogy ez mivel jár? Képzeljük el, hogy Sulyok eltávolítása
után a parlament nem egy »Tisza-bábot« választ meg elnöknek, hanem egy valóban
pártoktól független, szuverén államfőt. Aki amikor esetleg konfliktusba kerül a
kormánnyal (mert másképp gondolkodik egy elfogadott törvényről vagy bármi
másról), a már egyszer használt fegyvert látja az asztalon. Ha nem tetszik,
amit csinál, legfeljebb az ő mandátumát is megszakítják” – írta.” . „Ha már egyszer megtették, miért ne tehetnék meg újra? –
tette fel a kérdést. Majd hozzátette:
Ez az alkotmánymódosítás nem a jelenlegi, általam is sokat
bírált, megítélésem szerint is gyengén teljesítő elnökről szól, akivel szemben
az új kormánytöbbségnek tényleg lehetnek jogos politikai fenntartásai. Hanem
arról, hogy a 141 képviselő rálép-e arra az útra, amin mindent lehet, de ami
valójában a semmibe vezet.” . https://24.hu/belfold/2026/06/25/torok-gabor-sulyok-tamas-magyar-peter-tisza-ketharmad-alkotmany-fidesz/
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!