Majd akkor fog többet termelni "nekünk", ha ez az árfolyamban is lecsapódik. Addig hiába tud "papíron sokat" -ez te is láthatod- nem tükröződik. Ez egy nehéz játék ami itt megy...
nézd onnan,hogy ez a "patkány" a ki nem vet osztikkal benne hagyott 1,5milliárdott,hogy tudjanak venni még ezt azt,hogy neked többet termeljen a cég:))
Egyelőre óráson és naposon is emelkedő aljak és csúcsok vannak, ez jó lenne ha zárásra kitartana. Meg persze forgalom is kéne, de hát nem lehet mindent egyszerre.
Appeninn topik