Topiknyitó: farkasfu 2025. 06. 03. 20:17

Appeninn topik  

majd később..
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Gyuri60 szombat, 17:30
Előzmény: #7160  Gyuri60
#7161
Na ezt kellene, hogy a mi Györgyink is felfogja!
kockaveto1 péntek, 17:05
#7159
576 a vége, nincs záró
tabularozy
tabularozy péntek, 17:05
#7158
Z: 576 Ft (+36 Ft)
kockaveto1 péntek, 16:58
#7157
576
kockaveto1 péntek, 16:22
#7156
oh, legjobb eladó 571.
tabularozy
tabularozy csütörtök, 17:22
#7155
Z: 540 Ft (-7 Ft)
Toten
Toten csütörtök, 13:26
Előzmény: #7153  atikasz
#7154
Mennyivel jobb lenne 900-nál arról beszélgetni, hogy ez most 1100 vagy 1300-at ér...
atikasz csütörtök, 11:59
Előzmény: #7152  Toten
#7153
igen amikor  elküldtem jöttem rá,hogy nem jó a megfogalmazás mert ebbe bele lesz kötve,csak aztán nem akartam kiegészíteni:)
Toten
Toten csütörtök, 11:01
Előzmény: #7150  atikasz
#7152
Majd akkor fog többet termelni "nekünk", ha ez az árfolyamban is lecsapódik. Addig hiába tud "papíron sokat" -ez te is láthatod- nem tükröződik. Ez egy nehéz játék ami itt megy...
atikasz csütörtök, 10:36
Előzmény: #7127  Colombo
#7151
szerintem júniusban nem lesz deka zárás,így nem "rondít" bele az első félévbe.
atikasz csütörtök, 10:34
Előzmény: #7149  Eisenburgprofesszor
#7150
nézd onnan,hogy ez a "patkány" a ki nem vet osztikkal benne hagyott 1,5milliárdott,hogy tudjanak venni még ezt azt,hogy neked többet termeljen a cég:))
Eisenburgprofesszor csütörtök, 09:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#7149
Az Avellino 1 százaléknyi, 470000 darabot vehet, akkor sem érné el a 25 %ot.
De ez egy patkány. 
Eisenburgprofesszor csütörtök, 09:45
Törölt hozzászólás
#7148
tabularozy
tabularozy szerda, 17:38
#7147
Z: 547 Ft (-7 Ft)
Toten
Toten szerda, 13:09
Előzmény: #7145  kockaveto1
#7146
Egyelőre óráson és naposon is emelkedő aljak és csúcsok vannak, ez jó lenne ha zárásra kitartana. Meg persze forgalom is kéne, de hát nem lehet mindent egyszerre.
kockaveto1 szerda, 12:30
#7145
vki borogatásra használja fel egyelőre ezt a kis emelkedési próbálkozást sajnos.
Toten
Toten szerda, 12:01
#7144
Csak nyugalom van.
Eisenburgprofesszor szerda, 11:32
Törölt hozzászólás
#7143
Eisenburgprofesszor szerda, 10:57
Előzmény: #7141  emeric41
#7142
Pár darabbal, szánalmas. 
emeric41
emeric41 szerda, 10:42
#7141
r 551

Topik gazda

farkasfu
farkasfu
5 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek