andras-80

Regisztráció: 2025-04-10 15:05:26

Hozzászólások száma: 953

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 13:26


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

211 171
2026. 05. 31. 06:29
1 229
2026. 04. 22. 06:23

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-10-03 18:13-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-10-30 18:25-ig (10 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-11-26 09:16-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Fejezd be ezt az öncélú, személyeskedő piszkálódást, különben kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-04 21:33-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-04-10 22:19-ig (39 nap, 23 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-07-25 15:49-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Valószínűleg kiváló intézmények vannak az öncélú élvezkedésre az országban. A rosszindulatú kötözködésre is. Javasoljuk azokat, ha itt ennyi a célod, kitiltunk.

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény csütörtök, 13:26
"Szegény" 4ig kisbüfik. Beszálltak egy olyan cégbe, amelyikről tudott volt, hogy fidesz bukás esetén bukta. Miért is kellene sajnálni őket??
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 12:43
Egy csöppet sem érdekel az aggodalmatok. Majd szólunk, ha érdekel - addig álljatok fél lábon 😆
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 21:07
A tii (fideszesek) véleménye, kérdései nem számítanak. 16 évig asszisztáltatok, most lehet telesírni a zsepikét 😆
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 18:59
Imádom, amikor visítoztok! Még nyomjátok, mi jót szórakozunk a kommentjeiteken. 🤣🤣
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 17:39
Ez a komment mennyi rubelt ért? 🤣
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 16:32
blablabla
4IG részvény szerda, 16:32
A kisbüfik egyik utolsó mondata 😂
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 14:32
Kezd elgurulni, de nam baj, kivárjuk 🤣🤣
4IG részvény szerda, 14:31
800-nál lehet majd higítani...
4IG részvény szerda, 14:31
Azt a te szektád issza, annyira megkopasztotta őket a kopasz az ígéretekkel 😂
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 13:05
Szegényeket majd felveszi sekmet, úgyis a fidesznyalóknak kell eltartaniuk a többi nyaloncot 😂
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 13:04
Nem kell félni, nem fog fájni. Vagy neked mégis? 🥰
4IG részvény szerda, 11:46
Mi az, hogy mesterségesen? Valaki ott áll a brokik mögött és duruzsol a fülükbe? Ébredjetek már fel és nézz rá a grafikonra. Látod milyen szépen leszánkázott 4600-ról? 😂
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 10:45
Ha a ruszkik szépen kihátrálnak a háborúból, a svájci emigráns és brigádja miből fog élni? Megszűnik nekik a prop munkájuk 😱
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 10:19
Hozzád beköltöztetjük :)
4IG részvény szerda, 08:20
Azért fizetik...
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 08:18
Helyes. A ruszkikat addig kell sorozni, amíg vissza nem mennek a kis szemétdombjukra. Aztán a svájci emigránsnak meg is szűnik a munkaviszonya 😆
EUR/HUF kedd, 21:59
Tisza bukást vízionálsz?
4IG részvény kedd, 21:58
Idő kérdése és szakad tovább ez a csodapapír. Lesz ez még három számjegyű áron! 😖
OROSZ-UKRÁN háború kedd, 21:56
Ő azt vallja, hogy az öngól is gól 🤣

friss hírek További hírek