Topiknyitó: lea39 2021. 01. 25. 09:52

Akko fórum  

Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
simonzoli13 hétfő, 18:10
Előzmény: #22172  Labanc
#22173
Szexi papír az tuti !
Labanc
Labanc hétfő, 17:31
#22172
Top1 részvény volt ez ma prémium kategóriában, ilyet se látni minden nap...
orbitalis hétfő, 13:48
Előzmény: #22168  Labanc
#22171
de jo menne ha bekerulne ilyenkor a cikkbe a Neo neve is vagy mint kivitelezo vagy mint uzemelteto.
Vica71 hétfő, 13:07
#22170
Kedves bróker Úr 1db-al szórakozik...
Manufacere hétfő, 12:01
Előzmény: #22168  Labanc
#22169
fiftififti hétfő, 00:00
Előzmény: #22164  Labanc
#22167
Rendben van ,értelek! 
Elnézést!!
fiftififti vasárnap, 23:58
Előzmény: #22165  Toka
#22166
De, hát Toka úr maga nagyon el van tévedve!!
Én nem magát minősítettem, csak egy vádaskodásra reagáltam!!
Foglalkozzon inkább a kedvenc akkó papírával mints6 mások komunikációit lereagálva jelentget!!
Mondjuk ez a viselkedés jellemző az unatkozó ,másokkal foglalkozó idős korosztály viselkedésére!
Toka vasárnap, 23:13
Előzmény: #22163  fiftififti
#22165
Fuftififti Ur ezt természetesen jelentem, igy nem lehet beszélni.Köszönöm megértését:Toka Úr
Labanc
Labanc vasárnap, 23:06
Előzmény: #22163  fiftififti
#22164
Nyugi ez nem neked szól, számukra te csak egy eszköz vagy...
Ismerem a beírásaidat, nem egy részvényt szoktál így leszólni... ami önmagában rendben is van, sok közülük meg is érdemli, ettől függetlenül tiszteletteljesen szeretnélek megkérni, hogy máskor jobban nézz utána cégek fundamentumaira, mielőtt ezzel kapcsolatban nyilatkozol, mivel vannak mások, akik ezt kifejezetten rosszindulatból a saját javukra próbálják fordítani...
fiftififti vasárnap, 22:51
Előzmény: #22162  Labanc
#22163
Te beteg elme, miről is beszélsz!?
Labanc
Labanc vasárnap, 22:21
Előzmény: #22157  Labanc
#22162
Előkotorhatod mind a 13 álprofilodat is, csakhogy végül likeokból legyen több, végtelenül átlátszó és szánalmas amit csinálsz :))
simonzoli13 vasárnap, 21:27
Előzmény: #22155  Manufacere
#22161
Cca. 143 e. darab! ??????Az se semmi, ilyen likviditás mellett.. Nekem picit több, de 11 évet lehet várni kell a 300-,rá is..
Manufacere vasárnap, 21:17
Előzmény: #22156  fiftififti
#22160
Nekem az első Akko részvényem 2023 januárjától van. Akkor kicsit jobban belemerültem a részvénybe és olvastam utána. Innentől kezdve kezdtem el vásárolni 200 és 330 között. Természetesen menetközben mikor lehetett játszani a fel és leszúrásokkal akkor pár ezer darabot adtam vettem én is, amit vissza is forgattam ide. Én még most sem úgy látom, hogy ez egy üres cég lenne, mivel évről-évre növekszik a bevétel, a Neonak bővül a rendelés állománya a tevékenységi köre. Ezért nem is értem, hogy mire várunk. Pusztán az zavar, hogy a vezetők úgy viselkednek, mintha ez egy  kft lenne, nem pedig egy tőzsdei cég és szarnak a befektetőkre és az árfolyamra. Ami lehet, hogy szándékos és további tervek vannak ezen vagy alacsonyabb árfolyamon. Mondjuk tőkeemelés, apportálás. Szóval ez a kuss érdekes. Én egyszerű falusi gyerek vagyok, de azért ha valamit el akarok adni, vagy fel akarom rá hívni a figyelmet akkor azt reklámozom, jó fényben tüntetem fel és minden pozitív dologról beszámolok. Ha kell, akkor ugyan arról akár többször is, hogy a figyelem fennmaradjon. 
Egyébként én még mindig nagy potenciált a cégben.
Ennyi. :)
Jocek vasárnap, 20:46
Előzmény: #22158  Labanc
#22159
Labanc
Labanc vasárnap, 20:41
Előzmény: #22156  fiftififti
#22158
A semmiből megszaparodott likeokból jó látni, hogy mennyire szeretnek a klónok dezinformációt népszerűsíteni... ebből is csak visszaigazolják, hogy milyen kör érdekét is szolgálják (közvetve vagy közvetlenül), amit mi már régóta sejtünk...
Labanc
Labanc vasárnap, 14:51
Előzmény: #22156  fiftififti
#22157
Itt a kommunikáció hiányzik, nem a tevékenység, kérlek ne keverd a szezont a fazonnal, vagy legalább nézz bele az éves jelentésbe mielőtt ilyeneket írogatsz...
fiftififti vasárnap, 14:33
Előzmény: #22153  Manufacere
#22156
Itt senki nem tudja mire várunk!!
Kérdezd tokát, ő a nagy krőzus akkó tekintetében 😃
Ő még talán bízik benne állítása szerint, mert ezt már mindenki más elengedte!!
Azért az mindent elárul hogy nevetséges forgalommal esik régóta!!
Vajon mi fogja meg ezt a báb, tevékenység nélküli céget!? A 200 vagy a 150 ,vagy már csődöt árazza?? Ilyen vezetőséggel, eredménytelenség nélkül csoda hogy még tőzsdén van, az meg egyenesen nevetséges, és komikus hogy a prémium kategóriában még mindig😃😃😃
Manufacere vasárnap, 14:28
Előzmény: #22154  simonzoli13
#22155
Nem titok, de itthon sem szoktam számszerűsíteni senkivel sem a befektetéseimet. De ha innen esetleg tudna duplázni kb. 11 évi átlag nyugdíjat tudnék realizálni.:)
simonzoli13 szombat, 22:26
Előzmény: #22153  Manufacere
#22154
Ha nem titok, akkor, megkérdezhetem, hogy hány darab van Neked ebből a csodából?
Manufacere péntek, 16:23
#22153
Esetleg tudja valaki, hogy most mire várunk? Esetleg a következő beszámolóra vagy a következő tőkeemelésre vagy esetleg a következő valasztásokra? Mert az elmúlt 4.5-5 év után kezd kicsit unalmas lenni, hogy "majd ekkor meg akkor". :)
orbitalis szerda, 18:31
Előzmény: #22144  Jocek
#22152
Zolit kérdezd, ő adja.
simonzoli13 szerda, 17:09
Előzmény: #22150  simonzoli13
#22151
Vagy vegyek hozzá további egy darabot?! Tanácstalan vagyok! Pedig jó papír..
simonzoli13 szerda, 17:07
Előzmény: #22149  simonzoli13
#22150
A maradék 156e darabot 220- ig elvinné a rendszer?
simonzoli13 szerda, 17:03
#22149
5 flakon éppen 250 forint!
simonzoli13 szerda, 17:02
Előzmény: #22147  Toka
#22148
Akko nem jobb?
Toka szerda, 16:40
Előzmény: #22146  simonzoli13
#22147
Vegyen rajta multihomot....jo pár darab kijön belöle.
simonzoli13 szerda, 16:16
Előzmény: #22145  Toka
#22146
5 flakont találtam ma.
Toka szerda, 14:42
#22145
Jocek kedd, 19:59
#22144
Nem igazán értem miért kell ennyire szétverni? 
Picit lehetne engedni a gyeplőn
https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_889b3c0a588ce6396d0b3c30e5d2d027.png
Borisz kedd, 17:44
Előzmény: #22125  Marika113
#22143
Jól érezted a nyomdát. Leverik mint a Dózsa-felkelést. Nem tom felkapaszkodik-e mégeccer nyolcezerig osztalék előtt :-(
Manufacere kedd, 17:42
Előzmény: #22141  Blaser
#22142
Mondjuk amit az az elemzést várt, azt bőven teljesítette a cég idő előtt. Mégsem lett az árfolyam 970. :)
Blaser kedd, 12:54
Előzmény: #22140  Manufacere
#22141
5 éve állt elő Ádámosi és Prutkay a Kalliwoda 970 Ft-os célárával! Pofátlanok!

Topik gazda

lea39
lea39
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek