eredmeny

Regisztráció: 2017-08-24 11:53:28

Hozzászólások száma: 2 953

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 14:04


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 5
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

401 331
2026. 05. 30. 10:27
34 829
2026. 05. 29. 15:13
5 970
2026. 05. 28. 23:07
2 154
2026. 05. 28. 08:47
2 201
2026. 04. 15. 10:41
5 014
2026. 05. 29. 16:55
34 812
2026. 05. 29. 15:36
8 267
2026. 04. 13. 02:29
564
2025. 09. 16. 17:16
177 430
2026. 05. 29. 17:39
115 631
2026. 05. 30. 09:28
70 679
2026. 05. 29. 19:01
70 269
2026. 05. 29. 09:13
15 044
2026. 05. 28. 12:54
17 357
2026. 05. 29. 18:34
2 992
2026. 05. 30. 10:21
16 748
2025. 09. 17. 20:35
19 633
2026. 05. 29. 22:28
258
2026. 05. 21. 16:11
262 435
2026. 05. 29. 17:05
7 130
2026. 05. 29. 21:17
39 621
2026. 05. 29. 10:13
2 361
2026. 05. 29. 17:03
174 312
2026. 05. 15. 22:03
1 326 689
2026. 05. 30. 10:37
6 275
2026. 05. 29. 17:16
40 274
2026. 05. 29. 21:24
DAX
305 390
2026. 05. 30. 09:49

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szerda, 14:04
(A) lapos munkához idő kell!...-)
MOLly tulajok topikja szerda, 11:55
3720 körül van az árfolyam 
Rába és a láma szerda, 00:22

MOLly tulajok topikja kedd, 10:38
Igen a más fórum " enyhítő körülményként " lett értékelve .
Nem épp jogszerű szerintem( ide eddig sem ezútán sem kevernék bármilyen pártpolitikát).
Zwack részvény 2026. 06. 17. 16:46
Nyári pangás 258.000 Ft napi forgalom.
Zwack részvény 2026. 06. 17. 10:54
A Zwack a mostani árszinten kissé drága.
Mtelekom 2026. 06. 13. 09:07
Jó napot!
Szerencse hogy vannak "jó elemzések" és a világgazdaság honlapja ez még közzé is teszik.
Istenem ; mi lenne nélkülük?!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 09:07
Jó reggelt!
Mennyi a nyitóárfolyam?
Richter topik 2026. 06. 11. 12:44
Nekem még nem jött meg.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 11. 10:56
A kérdés az hogy mikor.
magyarpéter és a tisza kormány 2026. 05. 18. 15:06
Persze ha volt egyáltalán szakmaiságuk.
Waberers 2026. 05. 07. 11:11
Kért volna, de kikosarazták...
Állíthatólag a 100 millió Iványi Alapítványánál landolt .
Persze Iványiék is megszólalhatnának, mert a sok bizonytalan hír nem segít a tisztánlátásban.
Waberers 2026. 05. 07. 11:09
Kért volna, de kikosarazták...
Állíthatólag a 100 millió Iványi Alapítványánál landolt .
Persze Iványiék is megszólalhatnának, mert a sok bizonytalan hír nem segít a tisztánlátásban.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 02. 17:31
Sajnos a neve alapján azt is gondolhatta -- bármilyen nyilatkozatot tehet-- hiszen ő a Kapitány .
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 29. 09:11
Az MNB ügy egy fontos ügy.
Kérdés lesz e felelősségre vonás.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 24. 14:03
Tetszik nem tetszik az elemzés jó szerintem.
Sokaknak nem tetszik a Tisza és a Fidesz( KDNP) ilyentén való hasonlóságára és a leendő, és megválasztott miniszterelnök kormányzásaiban várható reális( a körülményekből adodó) esetleg fellépő nehézségekre, kihívásokra rámutatni.
Persze nem szabad csodálkozni ezen hiszen a legfőbb közjogi méltósággal kapcsolatos magatartása finoman szólva sem európai, sem demokratikus, sőt intelligensek sem mondható.
Ha őt így még lehet támadni, mit várhat egy kritikus, ( esetleg igényes jobbító szándékú) polgár, aki aktívan véleményt formál ..., vagy azzal próbálkozik .
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 24. 13:45
Bölcsesség elvtársak!
Sajnos a politikában minden lehetséges, de jobbakat remélünk!
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 24. 13:39
Remélem nem.
A jövő szempontjából leginkább  fontos ki lesz az.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 24. 11:19
Igen.
A durva az hogy mindezt köztársaság mint államforma mellett tették volna.
Sajnos a " magánvagyonok építése" helyett, ez lett volna amire szerződtek.
A rendszer lényege volt ez, csak színlelték a demokráciát.
Erre jó példa a visszamenőleges törvénykezés, stb 
Szomorú hogy a szakmaiság nagyon sokszor szenvedett vereséget egyéb okok miatt.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 24. 11:12
Ez szíve joga, persze arról is beszélhetne hogy milyen funkciót kíván adni a Karmelitának illetve a Képviselői irodaháznak.

friss hírek További hírek