Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nagymami 2022. 04. 04. 16:30
Előzmény: #67239  SeldonKuper
#67240
SeldonKuper 2022. 04. 04. 16:28
Előzmény: #67235  Törölt felhasználó
#67239
Ne féltsd a hazádat A főváros is tele van fideszessel, nem véletlen! 
Mégsem tesznek olyan kitételeket a gyűlöletről, aminek kiteszik őket a szomszédaik!
Majd ha a retorikátokon mérsékeltek, a közbeszéd paneleteiteket átalakítjátok, béke lesz!
Nem szeretné senki sem, hogy az Orbán azt tegye amit tetetni akartok vele, hogy ati érveitekkel vezess a ráruházott országot!
Találni kellene egy olyan ellenzéki miniszterelnököt, aki azt tudja mint az Orbán most tud!
Peterbond 2022. 04. 04. 16:21
Előzmény: #67231  stansmith
#67238
"A jelenlegi palettából egyébként a Fidesz kb. a legbalosabb párt, tehát ettől a narratívától is kiver a víz."
.
A magukat jobboldalinak vallókat megkérdezed pl a szavazóurnától kijövet hogy mi a Fidesz 5 legjobb intézkedése abból 4 totál baloldali intézkedés lenne ( Rezsi csökkentés, 13. havi nyugdíj, benzin kamat és egyéb árrögzítés, CSOK, ) . És ezek után mondják hogy balos kormányt soha. Hahó 12 éve az van kormányon. A Fidesznek voltak jobbos intézkedései is. Csak épp azok jó része vagy alig ismert vagy egyáltalán nincs a top 20 intézkedésük között amiért rájuk szavaznak.
SeldonKuper 2022. 04. 04. 16:21
Előzmény: #67233  stansmith
#67237
Nincsenek fideszes elvbarátaim, de ezeket a kitiltásokat nem igazán követem és nem is értek egyet vele!
A tévedést nem lehet kizárni, mivel gondolatokat leírva nem biztos, hogy követendő a kritikai megfogalmazásának következménye! 
Gondold át miért tiltott ki! Abban is lehet igazság, csak nem a kitiltás a megoldás!
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 16:19
Előzmény: #67229  Nagymami
#67236
Nagyi, te foglalkozz a lekvárokkal...!
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 16:16
#67235
Féltem a  Hazámat!  Féltem ,mert soha nem látott kettészakadást élünk meg, Budapest és vidék tagolásában. Vajon mi okozhatja ezen kis ország ennyire eltérő értelmezését a közelmúlt, jelen helyzetről? Vajon tényleg az emberekben van a hiba? Gyanítom nem, gyanítom , hogy a propaganda egyes lehetőségei fényévre vannak egymástól és gyanítom a befolyásolás/értelmezés az egyik tábornak sikerült jól beágyazott háttér támogatással sok éves tapasztalattal! Ami nagyon fájó, hogy a jobb oldal szavazóinál még az erkölcsi kételyeket sem látni ( háború,Putyin, külpolitika, gazdasági válság , korrupció ), oly mértékben egy irányból tájékozottak amivel az ellenzék képtelen volt felvenni a versenyt!
Féltem a Hazámat! Féltem,mert súlyos évek következnek, Orbán győztes beszédje a kettészakadás narratíváját támogatja felülárazva a folytatódó külpolitikai harcával! ( Ukrán elnököt kiröhögni bármely kontextusban vizsgálva szégyen jelen háborús helyzetben!!! )  Putyin választási gratulációja Orbán felé csak hab a tortán! ( ebből is látszik, hogy Orbán soha nem mondta ki, Putyin agresszor! ),
SeldonKuper 2022. 04. 04. 16:09
Előzmény: #67225  signal2
#67234
Ez megint érdekes! mindenki szintiszta propagandát nyom a kormányoldalon!
Mit kellene nyomni, ha nem azt, amit csinálnak?
Adjunk teret a vitának? Milyen vitákat nyom az ATV? Pepitában ugyanazt!
Ugyanolyan nézhetetlen, mint a kormánymédiáé! Muszáj lenne azt hallgatni? Átkapcsolok és akkor maradok, ha értelmes emberek értelmesen cserélnek gondolatokat!
Nem hazákat, országokat, nem embereket akarnak földbe döngölni, szankciózni!
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 16:03
Előzmény: #67230  SeldonKuper
#67233
1. Fideszes elvbarátod kitiltott a véleményem miatt a fórumból. Ez most a téma, ez volt a kiindulópont. Ha - teszem azt - tévedtem volna, azt lehetett volna cáfolni, de ő egyszerűen csak nem tudta elviselni az ellenvéleményt. 
2. Az O1G-t továbbra sem értem. Mi közöm hozzá? Történetesen Orbán egykori "harcostársa" használta, de velem semmilyen kapcsolata nincs ennek a narratívának. 
SeldonKuper 2022. 04. 04. 16:01
Előzmény: #67226  stansmith
#67232
Honnan szerezted azt a nagy matematikai tudást, amivel rendelkezel a statisztikáddal?
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 15:59
Előzmény: #67227  somebody
#67231
"Hogy tudsz még mindig Gyurcsány mellé állni azok után amit tett és azóta évek óta csak vergődik, muníciót ad a Fidesznek pusztán a politikai jelenlétével? 
Nem lenne jobb egy olyan baloldal, aminek köze nincs hozzá, de még a felesége révén se?" 
Hozott anyagból dolgozunk. Miért gondolod, hogy aki "balra"* szavaz, az imádja Gyurcsányt? Engem konkrétan a hideg kiráz tőle, és - őszintén szólva - se a DK-ra, se az MSZP-re nem szavaztam soha. (Pontosabban csak tegnap először, de most is csak a közös listájukra.) 
*A jelenlegi palettából egyébként a Fidesz kb. a legbalosabb párt, tehát ettől a narratívától is kiver a víz. 
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:58
Előzmény: #67221  stansmith
#67230
Ne haragudj ha nem tudom tételesen cáfoln, (nem is akarom), attól még nincs igazad!
Már megint a személyeskedés, ha nagyröptű gondolatok nem találnak termő talajra az emberiseg nagyobb felénél?
Nem kell leírni az o1g-ét, akkor is természete, hogy az alfa és omega is abból az időből ered!
Aztán meg ne tegyél úgy, hogy kellemetlen, ha megemlítik a véleményeddel kapcsolatban!
Az o1g-nek van más neve is!
Nagymami 2022. 04. 04. 15:55
Előzmény: #67228  Törölt felhasználó
#67229
Jól látod fiam, pereld be őket, ne csak itt legyen nagy a szád
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 15:53
Előzmény: #67226  stansmith
#67228
Ha szotyinak igaza van, akkor az mtva-ra költött pénz ügye megvalósítja a hanyag kezelést különösen kibaszott nagy összegre elkövetve. 
somebody 2022. 04. 04. 15:51
Előzmény: #67202  signal2
#67227
"Az RTL Klub, mint már írtam, de valószínűleg nem figyeltél, minden magyar politikai szereplőtől független, a saját meggyőződése szerint sugároz, és mindig bemutatja minden érintett álláspontját." 
Maradjunk annyiban, hogy értek hozzá. 
RTL is bőven a saját igazát mondja, csak ő finomabban csomagolja be, amit mondjuk nem vesz észre egy nem szakmabeli, hogy mi az utolsó mondat,  hogy van írva az a narráció, fogd már fel, hogy nincs olyan hogy független média, de persze a másik oldalt keményebb dolgok vannak. 
De hidd el, nem ezen megy el minden évben a választás... 
Te gondolom baloldali ember vagy? Igaz?
Hogy tudsz még mindig Gyurcsány mellé állni azok után amit tett és azóta évek óta csak vergődik, muníciót ad a Fidesznek pusztán a politikai jelenlétével? 
Nem lenne jobb egy olyan baloldal, aminek köze nincs hozzá, de még a felesége révén se? 
Szerinted nem lenne esélyesebb? 
Ez az összefogás is kb, addig tartott amíg MZP nyert, utána már ha az ember rájuk nézett, látta, hogy ezek a legelső pillanatban egymás torkának esnének? 
Mit sugall ez? Nyugalmat, biztonságot?  Hát rohadtul nem, ezeknek a leszerepelt embereknek rég menniük kéne, de hát mivel megélhetési politikus mindegyik... így aztán mindig könnyebb másra kenni, lejt a pálya vagy most épp MZP. 
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 15:51
Előzmény: #67217  Törölt felhasználó
#67226
Ehhez képest 130milliárd megy rá minden évben, közpénzből. Köszönd meg Viktorodnak! 
signal2
signal2 2022. 04. 04. 15:51
Előzmény: #67217  Törölt felhasználó
#67225
A közmédiának kb 3-400 ezer rendszeres nézője van. Ami nem sok, de hardcore hívőnek már az. Emellé sajnos már a TV2 csoport is szítniszta propagandát nyom, és ezt nem is leplezi, valamint az összes országos rádió frekvenciát maguknak osztották ki, és az mti-ben legyártott híreket olvassák be. Az elmúlt 2 hétben gykolratilag ugyanazt a "híreket" adták le egységesen: "a választás tétje Orbán Viktor szerint, hogy háború vagy béke."
ÉS akkor ott vannak a legszegényebb falvakban és a nyugdíjasotthonokban a nagyon véleményes eszközök, hogy ti. szeméyesen mondják neki, hogy ha nem a fieszre szavaz, akkor nem lesz közmunka/ nyugdíj, stb. 
De én mag a neten megkaptam, sikerült elérni, hogy az óvodában nem lesz szexuális propaganda. No comment. Hát persze, hogy sikerült... igaz, sose volt, és senki nem is tervezte.
Engem nem az érdekel, hogy fidesz vagy más. Nekem a fidesz is jó, de ezt a mindent beborító propagandát fejezze be, adjon teret a vitának és más véleményeknek, ahogy az egy normális országban elvárható, és nyerjen valóban féfias küzdelemben, ahogy OV tegnap fogalmazott.
tokos. 2022. 04. 04. 15:51
Előzmény: #67210  signal2
#67224

Nekem nincs sem 13. havi nyugdíjam, és már családtámogatásom sem, sokáig, mert a gyerekek nagyok.
MZP senki volt. A szavazás estéje megmutatta, hogy kb. annyira kellet, hogy talán sikerül vele nyerniük, aztán belé törölték volna a lábukat.
MZP olyan döntéseket hozhatott volna, amit a parlament megszavaz neki. 
A kormányban a DK lett volna a vezető erő, az látszott, amit az a Gyurcsány vezet, akinek oly sok jót köszönhetek. Nem sorolom fel, felelsleges, de hidd el, nem véletlenül nem fogok olyan tömörülésre szavazni, amiben vezető szerepet kap. Ennek ellenére nem utálom, cak nem kérek belőle. Olyan mint a spenót mondjuk...
Lehet, hogy mikor elmesélték MZP-nek, hogy ökörséget mondtál fiam, akkor már óvatosabban fogalmazott, elsőre azt mondta, hogy ha az EU megszavazza a szankciókat, akkor nem lesz orosz energia.
Az ellenzék programjában nem hiszek, volt programjuk 2006-ban is. Adócsökkentés folyt mindenhonnan, aztán olyan szolidaritási adót kaptam a többi mellé, hogy csak úgy recsegett. Nem kérek belőlük, köszönöm.
Egyet higgy el, folymatosan itt éltem a rendszerváltás óta, az elmúlt 25 évben jónak mondható állásom volt, és van is jelenleg.
Minden egyes szooci kormányzás felért nekem egy kisebb katasztrófával. Nem a fidesz miatt nem szavazok rájuk, hanem tapasztalatból.
SeldonKuper 2022. 04. 04. 15:50
Előzmény: #67217  Törölt felhasználó
#67223
Ebben 100%.ban igazad van! 
Nem kell nézni a TVt, hallgatni a rádiót, vitatkozni az interneten!
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 15:50
Előzmény: #67215  signal2
#67222
Teljesen mindegy, az "új pártok"-ra is rá lehet nyomni a "100% gyurcsány" bélyegzőt, és lehet velük is olyan plakátot készteni, h ukrán tankok vannak a háttérben. Lássuk be, a churchilli mondás elég sok igazságot tartalmaz az átlag választópolgárról... 
Itt az egyik főbűnös az értelmiségnek hazudott réteg, amelyik döntő többségében vagy kussolt, vagy benyalt. Nekik kellene a felső szintű politikai üzeneteket tovább adni megfelelő egyszerűségükben.
Láthatod, ki a faszt érdekel akár itt is, h a koalának volt leírt választási programja, a kormánypártnak meg egészen pontosan semmi sem volt, ellenben ragyogóan ráhazudtak a koala fejére bármit.
Ez van, a végeredmény borítékolható. 
stansmith
stansmith 2022. 04. 04. 15:49
Előzmény: #67213  SeldonKuper
#67221
Ja, tehát te olvastad a hozzászólást, amiről szó van? Mert ha igen, akkor várom pontokba szedve, hol hazudtam. 
Ha viszont nem tudod tételesen cáfolni, akkor ez az írásod csak szimpla személyeskedés. Egy kis - célt tévesztett - általánosítással nyakon öntve. Életemben soha nem írtam le, hogy O1G (egészen mostanáig). 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek