_Sigorszky

Regisztráció: 2017-02-18 16:43:14

Hozzászólások száma: 3 177

Utolsó hozzászólás: 2026-06-13 22:47


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

3 396
2026. 04. 15. 08:54
262 435
2026. 05. 29. 17:05
1 326 689
2026. 05. 30. 10:37
81 031
2026. 04. 19. 16:44
30 933
2026. 05. 28. 12:19
14 608
2024. 12. 13. 16:11
3 828
2026. 05. 04. 10:13

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OROSZ-UKRÁN háború" topikból

A moderálás a "OROSZ-UKRÁN háború" topik #14576 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "szellemi túlélőkészlet baloldali embertársainknak" topikban - 2017-05-18 14:12-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "szellemi túlélőkészlet baloldali embertársainknak" topik #36 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-06-11 09:53-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-06-16 18:52-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Megfenyegették Orbán Viktort" topik #18 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Próbáld meg ezt kulturáltabban, köszi
Moderáció:
Felfüggesztés a "Pozsonyi csata - a magyarság megmaradásának diadala" topikban - 2017-07-05 21:44-ig (0 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Pozsonyi csata - a magyarság megmaradásának diadala" topik #9 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Több tiszteletet a magyarság ünnepeinek!
A hozzászólásod nem lehet gyűlöletkeltő, másokat sértő, zaklató tartalmú.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-02-08 22:48-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topikban - 2019-01-03 18:07-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topik #14650 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topikban - 2019-05-12 09:56-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" topik #23445 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
TROLL
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-06-21 22:44-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-05-16 19:53-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN TAKARODJ !!! szombat, 22:47
Megtudtuk, hogy "mindig van kiút".
ORBÁN TAKARODJ !!! szombat, 12:40
A dagit meg a kövért egy cellába, ott lázítsák egymást.
ORBÁN TAKARODJ !!! szombat, 12:37
"Orbán szerint három különb kormányt is ki tudna állítani a Fidesz-frakció."
Láttuk milyenek, kösz hordószónok, nem kérünk belőletek...
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 22:20
Kövér László szerint megvalósult Marx és Lenin álma
https://demokrata.hu/magyarorszag/kover-laszlo-szerint-megvalosult-marx-es-lenin-alma-1192386/
A választási vereség súlyosbította az elmebaját...
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 19:04
Gulyás Gergely: Ha a Fidesz maradt volna, ugyanúgy jönnének az uniós források.
Húb+ ezeknek hogy kinyílt a csipájuk! 
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 08:24
Így néz ki egy puha államcsíny. A diktátor mosolyogva veszi a kalapját - és marad... :(  A milliárdok meg, hát azoknak nyomuk veszett.
Ez is Magyarország... szerda, 07:58
Jó nagy marha, aki nem látta előre, hogy ezek ugyanazok... Most hinthetem a hamut a fejemre én is! :( 
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 12:37
Orbán apád a hordószónok.
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 12:34
"Olyan kedves, amikor egy volt saját kutyánk (kutyátok) kölyke, mint például MP, értetlenkedik, holott pontosan tudja, ki miben utazott. Talán az összes részletet nem (MA már ebben sem lennék biztos, de mondjuk két éve még volt erre esély), de a konstrukciót feltétlenül. Az is kedves, amikor eljátssza a naiv polgárt, aki eddig azt hitte, illetve aki most szembesül a letaglózó valósággal." 
"Valakivel beszélgettem arról, hogy Magyar Péter igazán lehetne finomabb. Nem kellene ennyire berúgni azt az ajtót. De. Azt az ajtót NAGYON be kellene rúgni. Mindenféle etikettet magasról leszarva. Nem MINDIG, de MOST igen. Azért igen, mert a megvert ellenséget A TELJES MEGSEMMISÜLÉSIG KELL ÜLDÖZNI. Hadászati alapszabály."
"Teljesen tárgyilagosan is lehet dermesztőnek lenni. Abszolút udvariasan is le lehet valakit tartóztatni."
(Részletek egy fész posztból. Teljesen igaza van. )
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 01. 11:20
Igazad van, persze... Én is szívesebben látnék ott pl egy Bárándit, mint egy tulkot.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 01. 11:17
A hülyéket nem tudod kikapcsolni, tekintve, h a lakosság kb harmada, de lehet h fele ebbe a kategóriába tartozik...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 01. 10:54
Magyar helyében hagynám a ..csába Sulyokot, de nyomást helyeznék rá, h mindent írjon alá, amit eldönt a Tisza-kormány.  Ezt meg is igérte! Szép lassan az új alkotmány elfogadása után tenném lapátra. Sehmet nertárs meg bogarásszon a lószarban, az való neki...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 30. 10:44
Nade legalább kormányozni tudott, és nemzethy volt...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 29. 20:34
Tudtuk ezt eddig is nagyfejűkém! Lényeg, h megvan a megállapodás! Meglesz a lé is., ne daravázz annyira! Bár látom, te már többet tudsz ennél: " Magyar Péter már el is költötte! "  Szóval már leplezetlenül hazudol is?! Teljesen hiteltelen, csóringer fidesznyik vagy...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 29. 19:55
"Felszóltja Magyar Pétert, hogy hozza nyilvánosságra az "uniós paktum" részleteit. 
Ez az utolsó gazember. 
Egyrészt ismertek a feltételek. 
Másrészt: az egész Európai Unió mennyország lenne, ha hagyta volna a felcsúti tolvajt szabadon garázdálkodni, esetleg még a nemzetközi hatalmi ambícióit (melyek nem kis mértékben járultak hozzá a bukásához) is támogatja. Ez volt az EGYETLEN oka az Unió diabolizálásának. Ezért mondtunk le támogatásokról, és ezért váltottuk fel kínai hitellel, amit különben ugyanúgy elloptak. 
Hiszen...... mi fizetjük hetedíziglen. 
És most van képe megint kinyitni a pofáját, persze most is úgy, mintha bárkiért aggódna önmagán kívül. Megkockáztatom, hogy ebben még a családja is benne foglaltatik ("forduljanak a tulajdonoshoz", mármint Hatvanpusztát illetőleg). 
Persze mindez csak vélekedés, ha úgy tetszik, merő rosszindulat.
Elmegy ő a keserves, büdös... életemben nem káromkodtam még annyit, mint amióta megmutatta, hogy kicsoda valójában. Eddig is tudtuk, de eddig ezt a mérhetetlen gyáva cserbenhagyást és rosszat akarást sikerült kicsit kozmetikáznia. 
Ha ezt az embert nem vonják felelősségre és ítélik el, semmi nem történt április tizenkettedikén." (PG)
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 29. 19:53
Rosszul hallottad. Akárcsak OV a trumpi gazdasági védőernyőt, mikor a csuti ott meresztette a valagát Floridában az idióta mentoránál...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 22. 18:53
"Ez az aljas uszító Kocsis Máté miért van még mindig szabadlábon?!"
(egy komment az előzőhoz)
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 22. 18:50
„A békés falvakban zaklatják a támogatóinkat, felírják a kapujukra, hogy hagyják el az otthonukat, vagy matricákkal jelölik meg a »bűnös« házakat.”
Álmodban, hugyoska? 
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1489261249910559&set=a.485866060250088https://www.facebook.com/photo?
fbid=122157202652967025&set=a.122104419044967025
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 21. 16:21
Hát a vak mit mondott?

friss hírek További hírek