Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
C17H13ClN4 2022. 04. 06. 22:27
Előzmény: #100675  treff
#100679
Polèmiáztok itt feleslegesen.
Szűz ♏ohitó, Cola ízesítésű Elf bar ecigivel.
Chelsea-Real Madrid fergeteges mérkőzés.
Goncharow 2022. 04. 06. 22:21
Előzmény: #100668  Goncharow
#100678
Előző záróár229


180 napos átlagár217,2565
360 napos átlagár227,0652
treff
treff 2022. 04. 06. 22:16
#100677
Na de beszèljünk újra a fantasztikus pénzkiszivsttyúzó Opusról: a real 213 friss 2/3-al! "Kiváló" teljesítmény, hiszen előre megy, nem hátra! Ja nem...
treff
treff 2022. 04. 06. 22:07
Előzmény: #100654  gibsonka
#100676
Köszönjük Emese 😂
treff
treff 2022. 04. 06. 22:05
Előzmény: #100653  Smile62
#100675
Ostoba ember ír ilyeneket sajnos, nincs mit ezen ragozni! Senki nem nyalja az EU seggét, tényeket közöltem. Tudom-tudom, fárasztó a gondolkozás és a dolgoknak utána nézése, szóval lapozzunk.
gibsonka 2022. 04. 06. 21:58
Előzmény: #100666  KKR13
#100674
Respect ezzel a fizetett speka firkász témával szerintem belenyultál. Na hazaértem nem vezetek. Nos Putyinozik a baloldal, de a gázra az ő megoldású az volt, hogy ők szintén Putyinnal Európa legdrágább gázáraiban egyeztek meg, hogy indulóban repcsivel hazahozhassanak egy kis kpt amitől Frei Tamás szerint " 6 pénzszámoló égett le".  Tudod utánna jött a " Lassan mondom hogy mindenki megértse: Nem lessz gázáremelés(Gy. F.) Aztán mégis lett 18szor ha jól emlékszem... Na ez hazaárulás, mert elárulta (Putyin szerint aprópénzért) az országát....
gibsonka 2022. 04. 06. 21:39
Előzmény: #100670  Istvan78
#100673
 Meg önkormányzati tulajdonú szolgáltatók, energiaszektorhoz tartozó vállalkozások. Így lett pld a Titászból Eon (Német kézbe került) Erőművek Tigázból Olasz lett... Stb
Portfoliotrader
Portfoliotrader 2022. 04. 06. 21:29
#100672
No hát Hülgyak-Urak, ez eddig a 2/3 után finoman szólva is siralmas!
Rövid távon a pénteki éves jelentés és a hónap végi közgyűlés információitól várok/remélek valamiféle javulást. Ezzel együtt hosszabb távú (1-2 éves) fantáziát én nem látok ebben. 
  
Istvan78 2022. 04. 06. 21:28
#100671
Mennek a hagymázas, gyűlölködő szövegek arról, hogy így kiárusították az országot, meg úgy. Persze, egyébként csakis a szocik, pedig dehogy, a privatizáció zöme az MDF kormány alatt volt. Kiárusították a romos, elmaradott magyar ipart, fals szöveg.
Istvan78 2022. 04. 06. 21:26
Előzmény: #100662  gibsonka
#100670
"Lásd Tocsik Márta energiaszektor" Emlékeim szerint önkormányzai földtulajdonok, állami tulajdon eladásról szólt az a dolog. Tényleg nem szép ügy volt. 
Istvan78 2022. 04. 06. 21:24
Előzmény: #100664  sprint53
#100669
Mire gondolsz amikor piacnyitásról beszélsz? Persze, ők is nyertek velünk mint felvevő piaccal, mi meg azzal, hogy hozzájutottunk a sokkal jobb fogyasztói árujaikhoz. Egy üzletben mind a két félnek kell nyerni, máskülönben nem jön össze. 
Goncharow 2022. 04. 06. 20:41
Előzmény: #100665  Jocek
#100668
Tegnap az éves napi átlagár fölött zártunk, ma a féléves napi átlagár alatt. 
rratfai 2022. 04. 06. 20:23
Előzmény: #100666  KKR13
#100667
Autóbuszgyártás!Kaposvár, NABI!Tudod ki tette tönkre,szüntette meg családok megélhetésé???.Sokan sírnak még a mai napig is.Munkavállalók,beszállítók,stb…. Hát 
Róna Péter és fia volt az elkövető,a baloldal Köztársasági Elnök jelöltje.Nem ragozom.
KKR13
KKR13 2022. 04. 06. 20:02
Előzmény: #100662  gibsonka
#100666

Ezeknek a természetes, hogy leépítettek itt mindent és hiába próbálnának újat lehelni bármi magyar kezdeményezésbe, egyből jönnek a piaci (természetesen saját zsebes) racionalitásukkal és ezt meg hogy képzeli is bárki.
Közben a nagy számolgatásban szelektív módon kihagynak sok szempont, csak hogy fényesre nyalják a seggét a "nyugatnak" és folyamatosan szolgai, alsóbbrendű sorba tudják a magyart.
Nézd meg, például hiába lehelnek életet a magyar buszgyártásba, a főváros rögtön egy német valagat nyal.
Fölényeskedő, arrogáns pöcsök, helytartók ezek, nem magyar érzelmű emberek, csak kritizálni, gőgösködni és észt osztani járnak mindenhova, persze abban a nagy spílerek, hogy mi nem jó.
Sajnos magyar emberek segítségével a rendszerváltás után itt szinte mindent kiárusítottak, esetleges későbbi konkurenciát leépítettek, amiben értéket találtak vagy üzletet, azt egy ideig futtatták, piacot szereztek, szóval nem jótékonykodni jöttek ide.
Ízlik nekik odaát a magyar társadalom által, annak költségén évtizedekig felnevelt emberek foglalkoztatása, mivel erőfölényben lévő gazdaságukban még jó, hogy jobban meg tudták fizetni az odavándorlókat, de az ide betelepülő cégek is az olcsóbb, de még kvalifikált munkaerőért jöttek és a kedvező adókörnyezetért és támogatásokért, nem a szép barna szemünkért.
Az elmúlt években szerencsére már a keleti nyitás miatt megjelentek más szereplők is (bizonyos technológiát szinte csak onnan hoztak), ezért tudott az ország végre elindulni, az adó- és családtámogatási politika nagyon jó irányt venni, infrastrukturális fejlesztések megvalósulni.
Valaha itt volt egy Ganz, de az elmúlt évtizedekben két nagy multi, egy svájci és egy francia szállította a vonatokat színlelt piaci harcban, de gyakorlatilag olyan árat határoztak meg a piaci erőfölényben, amit nem szégyelltek, de ez sosem lesz korrupciónak minősítve, ez a természetes.
Azt az orcátlan hazugságot állítani, hogy mi nyúljuk le őket, ezt csak az ilyen szolgaló lelkű egyének tudják mantrázni, ezek ott nyugaton sosem voltak jótékonysági szervezet, ezért is tudták gyarmatosítani, kizsákmányolni, lefölözni a világot és megteremteni maguk számára a magasabb életszínvonalat.
Jönnek a folyamatos sablon fogalmaikkal, az elmúlt hónapokban ezzel a nyugat tudattal, mint valami egzakt csodálatos univerzummal, érezve magad úgy, ha nem oda tartozol, mint egy alsóbbrendű parazita.
Basszák meg, mi itt Közép-Európában élünk, már kihasznált minket az elmúlt évszázadban nyugatról-keletre jó pár erő, szinte alig volt szabad akartunk, hagyjanak már békén ezzel az új zombi állapotukkal.
Ezeknek a parazitáknak megfelelt a becsületeseket agyonnyomó adórendszer, mert úgy is kijátszották, a szociális rendszer is nyulogatták, de játsszák itt az anonimitásban becsületrendet.
Sok ilyen álszent embert ismerek, a FB ott a nyoma a sok hazudozásuknak, mert láttam, hogy valójában miképp is éltek, milyen magatartást tanúsítottak a hétköznapok során, aztán játsszák a becsületlovagot, meg a hősi halottat a választás után.
Ja, a pöcsöknek mostanában ez az autokrata lett az egyik kedvenc kifejezésük, mert ettől annyira választékosan kurva anyázhatnak, a szelektív erőszak (egyutas) demokráciájuk mellé gyűjtik a szakterminusaikat és játsszák a mártírokat éjjel-nappal. Úgy picsognak, mint ha az Izaura sorozat rendeznék újra, játsszák itt a szabadságtól megfosztott áldozatokat.
Reggel olvastam valami Molnár Áron nevű tagot (színész?), aki baszki 34 évesen játssza itt az áldozatot, hagyja meg ezt a szerepet színházban, etessen a közönségét a hazugságaival.
Ezek magukat arcon basszák és utána úgy fetrengenek, mint Christiano egy kiélezett mérkőzésen a 16-oson belül.
Szerintem az ide írogató Opus gyűlölők között sok kitartott újságíró és politikai aktivista van, ezért érnek rá fő műsoridőben is. Az EKHO persze ízlik a fajtájának, meg némelyikük sutyiban nagy spekulatör, aztán osztja itt Béke Nobel-díjakat.
Ja, Viktor ma nagyon jól beszélt, hajrá Magyarország, hajrá Opus!
Jocek 2022. 04. 06. 19:47
#100665
Ebben alig van külföldi érdekeltség, ami van meg jóval magasabból.  Más szart a palacsintába, de ki???
sprint53 2022. 04. 06. 19:31
Előzmény: #100644  Istvan78
#100664
Én EU-párti vagyok, de azt azért ne felejtsd el, hogy a rengeteg eu-s x@rjuknak megnyitottuk a piacunkat, amiknek a nagy részét, az otthoni piacain nem tudnák eladni, különböző okok miatt ! 
kreta
kreta 2022. 04. 06. 19:17
Előzmény: #100658  Smile62
#100663
Minek van itt az ideje?
Egy zsömle lassan többe kerül mint egy opus részvény!!!   
4 év Múlva a Rally 50 forintról indul majd és 80 forint lesz a teteje!  
Szánalmas ország szánalmas papír… itt az a különbség,hogy a többi papír össze szedi majd magát 
Ez a foktalicska meg esik majd tovább…
Nincs itt látnivaló mindenki mehet haza.. 
gibsonka 2022. 04. 06. 18:58
Előzmény: #100661  gibsonka
#100662
Mindent eladaták privatizált a, ki szerveztek, külföldi kézre adtak. Egész szektorok kerültek külföldiek kezébe. Lásd Tocsik Márta energiaszektort... Aztán a jó árért jó jutalék... Lásd városháza... 
gibsonka 2022. 04. 06. 18:48
Előzmény: #100660  gibsonka
#100661
Vezetek. De a Tocsik név a Frei Tamás név aki leírta hátha mondana valamit, ha nem felvilágosítalak 8 után. De több ezer milliárd csak ez a kettő.... 

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek