sprint53

Regisztráció: 2019-11-17 20:56:29

Hozzászólások száma: 1 769

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 11:54


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 2
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-07-19 11:24-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-10-26 13:19-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 11:54
Pontosan... !
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 16:16
Én sem ugrálok sokat ki-be, szinte alig, csak ha szükségem van lére. Később, vissza veszem... !
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 16:07
Merész terv... !  Nullára ne számíts, a csodára kicsit még várni kell ! :D
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 20:07
Nagy lány, tudja mit csinál,  csak néha pánikól, mikor olyanja van... !  Nem kell bántani, ha beírja a bánatát !
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 14:28
Én 2018 elején vettem bele a Konzummal együtt és emlékszem a klassz beírásaidra !  Tavaly  szeptemberben adtam el az utolsó Opust, kevés bukóval !
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 15. 07:56
Jó reggelt !  Szerencsés hetet-és kereskedést mindenkinek !
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 18:16
Dettó... ! :(
4IG részvény 2026. 06. 09. 11:26
:DDDD
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 11:25
Neked is, minden jót a nyárra (is) !  Húzd a szarvát, nyomd a gázt..., azt' nem lesz hiba !  :DDD
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 08. 13:39
A "fickó", nem túl okos. Vagyis..., 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 05. 11:35
Ha "csak" ennyi, akkor az olvasatomban, nem rossz előjel, ránk nézve !
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 16:32
Persze hogy nem aggódnak a havi/évi bevételük okán... !
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 09:20
Ahha... ! :)  Kíváncsi lennék rá, de a múltkor említettem itt, hogy nem nézek oda többet, az energiavámpír csopiba ! :)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 09:12
Ez érdekes, mert én alapjában véve eléggé optimistának tartom magam... ! :D   Nem hittem volna, hogy enyém ez a "cím" ! :DDD
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 03. 22:12
Biztosan azért viselkednek veled így, mert tudják, hogy milyen "gonosz, rosszindulatú, hepciás, smucig stb." manus vagy... !  :DDDD
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 03. 18:13
Nem bizony... ! :DDD
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 17:04
Érthető
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 14:02
Te kutya ! Neked van gazdád, ha nem vetted volna észre ! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 13:51
Nem tudom milyen alacsony, :D  de a személyiségére gondoltam elsősorban... ! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 13:36
Minimanó most beszél Berlinben !

friss hírek További hírek