Szeretnem jelezni a moderatornak hogy aprilis 12 ota NEM diktaturaban elunk!
Őrölök. hogy így érzed, és végre boldog lehetsz :)
Őrölök. hogy így érzed, és végre boldog lehetsz :)
Regisztráció: 2017-08-24 11:49:37
Hozzászólások száma: 17 677
Utolsó hozzászólás: 2026-05-18 08:57