Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kenyeres2
kenyeres2 szombat, 07:43
Előzmény: #184689  Facan
#184690
Úgy lesz!
Szelvényvágás után A HATÁR A CSILLAGOS ÉG!
Csak szólok,nehogy már a nyúl vigye a puskát!LÖLŐVEL NEM LEHET LACI PACÁZNI!SRV!!!
Facan
Facan péntek, 22:11
Előzmény: #184687  Kisjanos56
#184689
Rsi hűtés. Hétfön lehet a 410-420 sávot erősíteni egy jövőbeli stabil alapnak
Facan
Facan péntek, 22:11
Előzmény: #184687  Kisjanos56
#184688
Rsi hűtés. Hétfön lehet a 410-420 sávot erősíteni egy jövőbeli stabil alapnak
Kisjanos56 péntek, 17:15
#184687
403
Optika péntek, 16:42
#184686
10 perce valaki veszi kettesével hármassával
Bagi
Bagi péntek, 16:05
Előzmény: #184664  Karpatok
#184685
tÉNYLEG NAGYON AMATŐR KÉRDÉS ! :-))))
treff
treff péntek, 16:03
Előzmény: #184683  Toten
#184684
És már jönnek is az újabb 40-50k-s vevői tételek a könyvben.
Gyakorlatilag már nincs türelmük kivárni az eladói tételeket!
Valaki(k) már jobban értesült?! 🤔
Toten
Toten péntek, 15:39
#184683
Óráson RSI már magas volt. Most szépen visszahűlt már. Lehet leteszteli az órás bóli közepet 397 körül, aztán utána elválik az irány. (fel,fel,fel)
vvictoria péntek, 15:11
Előzmény: #184677  Ivanhoe
#184682
igen,gondolom utàna lemegy 
persze a remèny mindig èl
Karpatok péntek, 14:00
Előzmény: #184680  Optika
#184681
Nincs még vége a napnak
Optika péntek, 13:59
#184680
R 406 pedig jól indult 
Ivanhoe péntek, 13:33
Előzmény: #184668  vvictoria
#184679
és likviditásnál vagyunk, tudom, hogy ez semmit sem mond.
OFB
OFB péntek, 13:32
Előzmény: #184671  real
#184678
A magyar bankoknál ès bróker cègnèl nem,de egy külföldi bróker cègnèlint pl. a lightyear kell kèrvènyezni.
Ivanhoe péntek, 13:31
Előzmény: #184668  vvictoria
#184677
Tudod, a "remény" a legdrágább dolog a tőzsdén.
real
real péntek, 13:29
Előzmény: #184675  real
#184676
17,09 ft/ részvény
real
real péntek, 13:28
Előzmény: #184674  Karpatok
#184675
20,11 bruttó, nettó 17,09 Ft. 
Karpatok péntek, 13:26
Előzmény: #184673  real
#184674
Köszönöm!!
real
real péntek, 13:26
Előzmény: #184669  Karpatok
#184673
A nettó osztalék megjelenik forintban a számládon. 
kcs68 péntek, 13:25
Előzmény: #184667  OFB
#184672
Persze, személyesen Lölőnél. A Lady Mrd menetrendjét majd közlik
real
real péntek, 13:25
Előzmény: #184667  OFB
#184671
Nem kell kérvényezni semmit. 
Ivanhoe péntek, 13:24
Előzmény: #184668  vvictoria
#184670
Pedig nem túl bonyolult. :D
Karpatok péntek, 13:22
Előzmény: #184667  OFB
#184669
Köszönöm, ezt KH webtrader esetében milyen formában történik azt tudja valaki?
vvictoria péntek, 13:21
Előzmény: #184664  Karpatok
#184668
kivàncsi leszek osztalèk utàn merre megy àrfolyam
OFB
OFB péntek, 13:19
Előzmény: #184664  Karpatok
#184667
2026.06.08-ig vásarolt rèszvèny jogosult az osztalèkra ,ès mèg kèrvènyezned kell,hogy a tulajdonosi könyvben szerepeljen a neved.
Karpatok péntek, 13:10
Előzmény: #184665  Dodo34
#184666
Hasznos válasz, köszönöm szépen!
Dodo34
Dodo34 péntek, 13:07
Előzmény: #184664  Karpatok
#184665
3-4-5 álnaív kérdés.....clone style.......sőt ha szerdán, csütörtökön, sőt vasárnap adod el, akkor is...
Karpatok péntek, 13:04
#184664
Nagyon amatőr kérdésem lenne. Hétfőn forog utóljára osztalékkal a részvény. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy hétfőn záráskor részvénytulajdonosnak kell lennem, akkor vagyok jogosult az osztalékra? És ha kedd reggel eladnám (nem fogom!) akkor is megkapnám az osztalékot?
real
real péntek, 13:04
Előzmény: #184662  Puller08
#184663
Thanks! 
Puller08 péntek, 12:46
Előzmény: #184661  real
#184662
R:413
real
real péntek, 12:43
#184661
R? 
kcs68 péntek, 12:19
Előzmény: #184643  Yoakedvem
#184660
Aki a tőzsdét kicsit is meg tudná érteni, gennyesre kereshetné magát. A választás után elég nagyot esett, részben talán racionális félelmek miatt. Mivel (egyelőre még?) nem bántják Lölőt, plusz lesz oszti is, korrekció kezdődött, ami jó tőzsdés módon kicsit hisztérikusba váltott. Személy szerint azt gondolom, lassan megjönnek a realizálók is.
treff
treff péntek, 12:00
Előzmény: #184658  hully-gully
#184659
Esésben folyamatosan az alsó határon volt az RSI, mégis esett 480-tól 300-ig.
Nincs jelentősége, inkább az, milyen a vételi vagy eladói momentum.
hully-gully
hully-gully péntek, 11:38
Előzmény: #184656  treff
#184658
Napos RSI-t kicsit hűteni kell?
Ivanhoe péntek, 11:26
Előzmény: #184655  totoro
#184657
Jelenleg liquidity pool. 
treff
treff péntek, 11:21
Előzmény: #184654  vvictoria
#184656

Nem véletlenül indult meg ilyen lendületesen az Opus emelkedése és nem véletlenül jelentek meg mára a vevőjelöltek az Appenninben sem!
Tisztulnak és rendeződnek a dolgok.
A többit mindenkinek a fantáziájára bízom.
totoro
totoro péntek, 11:20
#184655
Megint egy VIP kiszálló. Mind a 4IG mind az Opus tulajok szerencsések, mert visszamászott a piac, és ki tudnak szállni kezelhető bukóban. Az Opus 550 körül volt az Orbán kormány alatt, ez kb. a plafon, ennél nem fog feljebb menni, akinek esze van most kiszáll.
vvictoria péntek, 10:55
Előzmény: #184651  OFB
#184654
Lehet lesz mèg ma egy felkör
majomszamár
majomszamár péntek, 10:53
Előzmény: #184644  majomszamár
#184653
Azt hittem irónia volt.
Facan
Facan péntek, 10:52
Előzmény: #184642  Optika
#184652
A híres 438-ig fel sem engedték. Az majd ebédszünet után?
OFB
OFB péntek, 10:47
Előzmény: #184624  treff
#184651
Kèsz ennyi volt  !!.Jó hètvègèt  ès sok szerencsèt mindenkinek.
trobi10 péntek, 10:45
#184650
Megerkeztek a vevők 
jofani1 péntek, 10:34
Előzmény: #184648  Optika
#184649
Lekéstem az eladásról, 430-ra tettem be - sajnos.
Optika péntek, 10:29
#184648
R 420
jofani1 péntek, 10:26
Előzmény: #184646  Yoakedvem
#184647
Egy reált kérhetek néha, kösz.
Yoakedvem péntek, 10:08
#184646
Normális kérdést tettem fel, normálist választ várok... nem azt hogy He, meg Jaj...
Sznana
Sznana péntek, 10:05
Előzmény: #184643  Yoakedvem
#184645
Jaj😱
majomszamár
majomszamár péntek, 10:04
Előzmény: #184643  Yoakedvem
#184644
He?
Yoakedvem péntek, 10:02
#184643
Nem igazán értem mi ez a nagy hype az OPUS körül... vki el tudná mondani pár szóban?
Optika péntek, 09:56
#184642
432.5
Optika péntek, 09:56
Előzmény: #184640  majomszamár
#184641
Igen 
majomszamár
majomszamár péntek, 09:55
Előzmény: #184637  Optika
#184640
431 még szokni kell a 4-est
Karpatok péntek, 09:53
Előzmény: #184637  Optika
#184639
Remélem elírtad az R-t
majomszamár
majomszamár péntek, 09:53
Előzmény: #184637  Optika
#184638
Füge
Optika péntek, 09:52
#184637
R 331, 444 ig jók vagyunk 
Optika péntek, 09:52
#184636
R 331, 444 ig jók vagyunk 
jofani1 péntek, 09:52
Előzmény: #184634  treff
#184635
Mennyi? Kösz. 
VT24
VT24 péntek, 09:40
Előzmény: #184630  Miki71
#184632
Ma 450 fölé megy 
treff
treff péntek, 09:40
#184631
r: 425
221.000 db forgalom mellett
Miki71 péntek, 09:39
Előzmény: #184629  Jocek
#184630
Most pörög. R: 429
Jocek péntek, 09:37
#184629
Nagyon jó!
417 / 420
Miki71 péntek, 09:36
Előzmény: #184627  Miki71
#184628
És egy újabb komolyabb pakk. R: 420
Miki71 péntek, 09:34
#184627
Volt egy combos vétel piacin, egyből felpattintotta 417-re
Puller08 péntek, 09:34
#184626
R:417
Forg: 66 191 949 Ft
Jocek péntek, 09:32
Előzmény: #184624  treff
#184625
400 alatti vételeket biztos nem adnám el.
treff
treff péntek, 09:28
Előzmény: #184619  OFB
#184624
Adjad, legalább nyugodtabban, 1 ballaszttal kevesebbel tudunk majd tovább emelkedni.
Miki71 péntek, 09:03
#184623
R: 410
kurazsi-mama
kurazsi-mama péntek, 09:01
Előzmény: #184621  kurazsi-mama
#184622
405
kurazsi-mama
kurazsi-mama péntek, 09:00
#184621
408...407,5
treff
treff péntek, 08:41
Előzmény: #184612  TozsdeMagus
#184620
Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje!
OFB
OFB péntek, 08:40
#184619
Èn ma az össszes 297 ès 303 forint között begyűjtött papíron adom,remèlem elmegy simán 400+ on.Nem várom ki a szelvèny vágást,ha esetleg meg jövő hèten tovább emelkedne legyen úgy,akkor mindenki jól jár
gemes.bp péntek, 08:23
Előzmény: #184613  majomszamár
#184618
Pontosan, ahogy mondod, úgy van
scari
scari péntek, 08:17
Előzmény: #184611  treff
#184617
Igen csendben lapítanak. Sunyin néznek jobbra-balra, hogy most mi van?
scari
scari péntek, 08:16
Előzmény: #184612  TozsdeMagus
#184616
Pont téged kellene kitiltani.
majomszamár
majomszamár péntek, 08:00
Előzmény: #184606  hully-gully
#184614
Belinkelnéd a cikket?
majomszamár
majomszamár péntek, 07:58
#184613
Sziasztok  az osztalékból most vonják le az szja-t?
TozsdeMagus
TozsdeMagus péntek, 05:24
Előzmény: #184611  treff
#184612
Pont az ilyen kommentek miatt kéne kitiltani téged Treff
treff
treff csütörtök, 23:08
Előzmény: #184581  atakama
#184611
Milyen érdekes, hogy ilyenkor csendben lapítanak és max. mínuszolgatnak a korábban értünk részvényesekért kéretlenül “aggódó”, szinte kéjesen pánikoltató kibic emberkék, akik már a 100 ft-os szintet várták… mint anno a fityeszesek a háborút a választások utáni hétfőn
🤮
kenyeres2
kenyeres2 csütörtök, 21:05
Előzmény: #184602  hully-gully
#184610
Ez így igaz.
bitte
bitte csütörtök, 17:21
Előzmény: #184607  Miki71
#184609
legyetek bátorak...!
hully-gully
hully-gully csütörtök, 17:11
Előzmény: #184607  Miki71
#184608
Szép, szinte napi maxos záró lett! 
Miki71 csütörtök, 17:05
#184607
Záró: 407,5
hully-gully
hully-gully csütörtök, 17:02
Előzmény: #184605  trobi10
#184606
Itt a portfólió is megjelent cikk róla, hogy Mészáros a teljes neki járó osztalékért (2,75 Mrd Ft) az Opustól fog vásárolni részvényeket, így az Opusnál felszabadul az srv-ből hely a 25%-ig és így tudja majd újra venni az srv-t az Opus. 
trobi10 csütörtök, 16:51
Előzmény: #184602  hully-gully
#184605
Ezt hol olvastad ?
real
real csütörtök, 16:41
Előzmény: #184603  treff
#184604
R? 
treff
treff csütörtök, 16:31
Előzmény: #184598  VT24
#184603
Irány a 450-es korábbi szint, addig még van bő 10%
hully-gully
hully-gully csütörtök, 15:59
Előzmény: #184600  Optika
#184602
Az úgy fog kinézni, hogy Mészáros a 2,75 Mrd Ft osztalékából az Opustól vesz majd egyben, utána meg az Opus fog venni a tőzsdén 2,75 Mrd Ft-ért srv-t. 
Muszka1
Muszka1 csütörtök, 15:45
Előzmény: #184588  Optika
#184601
Meg is volt!!!

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek