Konzultálj Lakatos Márkkal, biztos szívesen segít.
Mondjuk a progresszív társadalom idomároktól sajnos az teljesen kitelik, hogy egy olyan rendszert hozzanak létre, akár jogi keretek között is, hogy például az intézeti gyermekeket az önmegvalósító (saját akaratukat elsőbbségi módozatban érvényesíteni kívánó) felnőtt melegeknek "juttatják" családosdit játszani. Szóval az egyén szabadságának érvényesítése mások - gyengébb pozícióban lévő, megfelelő döntést meghozni nem tudó - szabadságának a kárára.
Ezt az előző kormány nem indikálta, pedig jó hosszú idejük lett volna rá, de a mostanira egész biztos nem esküdnék.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-09-08 17:05-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
na ne már