Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pomperj
pomperj ma, 06:52
#109345
1)Oil
Tart a  lejtmenet, bar most eppen egy wave(iv) recovery elindulasa valoszinusitheto.
De most mar kozel van a 72.5 support toresvonalhoz, ahol eldol hogy bullosra fordul, 
vagy marad a lejtmenet. Egy korrekcio persze idoszeru.
.
https://imgur.com/a/92jrnk7
.
2)NG
itt viszont kesznek tunik a wave(2) korrekcio, es agressziv velemenyem az, hogy
innen most megindul a szokasos  oszi NG rally.  A target sokkal feljebb van.
.
https://imgur.com/a/EYVdz2X
.
folyt kov. 
Azsia bullos fordulatban, es valoszinuleg SPY, NDX is
terelemel ma, 06:28
Előzmény: #109343  hellforceone
#109344

Ezt akartam berakni, vajon ez mennyire fogja a másik oldalról fekete báránnya tenni a kriptot?
"te bírod a kriptot de utalod oroszokat, akkor most sell it all?"
hellforceone ma, 05:50
Előzmény: #109342  Placi82
#109343
Atttyyyááám, te valami óriási személyiségzavarban szenvedhetsz.... komolyan, röhejes és siralmas vagy egyben. De most itt van neked egy érdekes cikk. Hiszen BTC-t nem bírod, de putin seggét nyalod. Ezt akkor hogyan rakod össze? Persze te bizonyára ezt is láttad, tudtad előre, már 5 éves korodban. A hasamat fogom a röhögéstől, amilyen vehemensen tudsz írni a magad tökéletességéről és mindezt teljesen meggyőződve, szemrebbenés nélkül teszed 😂😂😂 komolyan, lassan élvezem olvasni a kirohanásaid, szórakoztat ;)
https://www.portfolio.hu/global/20240730/nesze-neked-szankciok-hatalmas-kriptopenzes-ugrast-hajtott-vegre-oroszorszag-701479
Placi82 kedd, 23:58
Előzmény: #109341  szieszta
#109342
Hír tv böl?🤣 Szieszta te normalis vagy? :) 8 évesen Én Claudius, és Claudius az istent olvastam Gravestöl. Valószínű túl vagy az 50en de szerintem nem olvastál semmit Gravestől. Ha a történelmet, a gyarmatositast, Pizzarot, Cortes, Kelet, és Nyugat indiai társaság, rabszolgakereskedelem, Napoleon háborúk, Porosz-osztrak háborúk, Bur haboruk, Kínai opium háború,1 2,3, a világháborúk, és azok gazdasági és finanszírozási ugyletei, államiadossagi es  kotvenykibocsatasi semaja, fazisai. Azok ugyanazon ismétlődő metódusara az ember, akiben van erre érzek, képesség felfigyel bizonyos ismétlődő semakra gazdasági  jelenségek. tőzsde kotvenypiac történelme is rímel!! Ez nem összeesküvés elmélet. Ezt azok mondják akik középiskolai történelmi, és gazdasagtortenelmi tudással rendelkeznek. Nem fejtek ki mindent, nem mondom el mozgatorugokat..... Minek?
 30 évig voltál uzletkötő? És?  Az egy mikrovilag.( Anno voltak uzletkötőim, legzsivanyabb, nagydumas volt a legjobb.) Nem hiszem, hogy mindent jobban tudok. Csak a történelem számomra olyan mint a Talmud a zsidóknak. 100 generáción keresztül osszegyűjtött tudás, életbolcselet, és összefüggés, melyet hasznomra nagyon jól fordítok. Úgymond sorvezető. Gazdasági iránymutato is. (János  is a múltba nyúl vissza, nagyon helyesen, észreveszem, a projekcioinal, csak hát most olyan  szitu van amire nem volt precedens a múltban, én ezt szűrtem le.) Trump elleni merényletet is megirtam bőven elore, mennyi volt a valoszinuege?  És ennek?? """  Pont annak az épületnek tetején foglalt állást, ahol mesterlövészek voltak elhelyezve. Bár mesterlövészük képeket készített róla és telefonált parancsnokságra, egy órán belül Crooks tüzet nyitott kevesebb mint 200 méterre Trumptól."" portfólió cikkebol
"Sok dolog van égen, és földön Horatio (szieszta), mit bölcs elmetek  fefogni képes. "
Na szevasz. 
szieszta kedd, 22:57
Előzmény: #109335  Placi82
#109341

Még mielőtt újra leírnád, hogy csak Te láttad és tudtad és értesz hozzá elárulom, nem Te és nem is én vagyok a legokosabb. Senki ne gondolja, hogy a FED elnöke maga dönt arról, mi lenne a legjobb.
Míg Te a Hír TV-bő gyűjtöd a tudományadat, másoknak ezernyi adat fut be, amit több ezer képzett emberke elemez. Aki a kamerák elé áll, az tényleg csak egy báb, aki szóvivőként adja tudomásunkra a döntést.
A kőolaj feldolgozóknál dolgozók nem úgy álmodják meg, mit kell csinálniuk. Látják az adatokat, míg Te csak azt hiszed, hogy mindent jobban tudsz.
Ma szembesültem vele, egy ruhaárus mennyivel jobban látja a piacot, mint aki nem ebből él. Nem azért, mert mennyivel okosabb, hanem mert bajban van és körbefutott mindenkit, hogy mentse a menthetőt
Te gyakorlatilag a  jó fizetésedből élsz, nincs szükséged kitermelni azt.
Én 30 évig gyakorlatilag jutalékból gyűjtöttem vagyonkámat, ha nem volt teljesítmény, nem volt pénz. Nem órabérből  loptam az időt.
FeherTibi kedd, 22:57
#109340
A kozel keleti események kapcsán OMV most jó vétel lehet ?
XEL kedd, 22:22
Előzmény: #109337  pomperj
#109339
Kiváncsi vagyok, a tsla követi-e holnap is
Bodegue kedd, 21:50
#109338
Kedves János
IWM chartod nincs véletlenül?
pomperj
pomperj kedd, 21:44
Előzmény: #109328  pomperj
#109337
NDX daytrade
wave(iv of v) kesz, megy le az utolso wave(v of v).
https://imgur.com/a/Ng4jqUw
Placi82 kedd, 20:27
Előzmény: #109334  kalapacsos
#109336
És el is találták? Vagy  megint csak polgári áldozatok vannak? 
Placi82 kedd, 20:24
#109335
Közben raneztem az olajra. A béka segge alatt. Na ezért dobtam én az egészet tavaly ősszel ki a p.csaba.Figyelni kell a jeleket
Lassan huszi lázadok, izrael Libanon, sziria egész közel kelet ég, és mindjárt 75 alá kerül. Egyszer majd tényleg nem lesz olaj, mert b.sztak fúrni, a sok idióta,, aki a holnapot se bírja megtervezni, és vezetői pozícióban vannak. Ez majd sok sok év múlva amúgy lesz, hogy basszus elfogyottt az olaj. Szóljunk a furosoknak. Ja már csődbe mentek.... 
-Húu, akkor mit csináljunk, főnök? 
-Kenjük az oroszokra, es a kinaiakra. Meg nyomjuk egy neolib marketing stratégiát a zoldditesrol és fontossagrol és adjunk alá egy Párizsi olimpiai szintű show műsort. 
-De főnök a népeink lázadni fognak Nyugaton. Itt a nyersanyag hiányos Eu-ban még főleg. Miért nem gondoskodunk, és gondolkodtunk előre, miéért zártunk be atomeromuveket miért nem furtunk, miért nem volt vizionk. 
-Mondtam már Ruszkik, Kínaiak, és Trump. Ők a hibásak. Szóljatok a mainstream és ujsagiroknak, meg a vélemény irányító sameszainknak. Induljatok. Ki van adva az irány. 😀
Kb így lesz... 
kalapacsos
kalapacsos kedd, 20:19
Előzmény: #109332  Placi82
#109334
Naszrallah utan sorban a második embert  kereste a hezbollah katonai főparacsnokát.
XEL kedd, 20:13
Előzmény: #109328  pomperj
#109333
Én sem unom, sőt. A holnapi jelentések óvatosságra intenek, nagyon megráncigálhatják s piacokat. 
Placi82 kedd, 20:08
Előzmény: #109327  kalapacsos
#109332
Bejrutban? Az Libanon. Mit keres ott? Az baj. 
Placi82 kedd, 20:03
Előzmény: #109310  FeherTibi
#109331
Nem. Majd 30-31 nel. És a magyar piac/reszveny is drága lett. 2 éve azért túl volt reagálva a kockazat. Szerintem. Lehetett jó cégeket mazsolazni, ANy, De most már nem olcsók. De most még minden happy állapotban van. Pedig sztem nem rózsás a jövő kép, a makrofunda. 
És ne jöjjön senki magyar céget nem, mert aki tőzsden politizál az h.lye. Geopolitikai az kell sőt szükséges,. Mert hosszútávú utalást, viziot, jövőt mutat. De partpolitika azt felesleges. Makró állapotok az igen az fofontos. Bár szart se számít mostanabam se USA ban se Eu ban se itthon. Kozgaz törvények meg vannak b.szva, és erőszakolva. Én hosszútávra lövok, aztán ha bejon kasza, ha nem akkor kiüt a stoppom. Aki rövid távon nyomja most per pillanat, az egy szerencsejátékos. Az kaszinozzon, az elvezetesebb. Ott van koktél és csini csajok. 
Főleg aki certizik, opciozik, vagy tokeattelel shortol, longol trerdel indexeket mostanában. Szar  jelentes száguldás jó jelentes esés vagy ha Powellek megszolalnak közben akkor száguldás. Jó cégek SP alsó 493 meg 600 milliárd mínuszban!! a kapitalizacioja az elmúlt 3? honapban, de azért azSP500  indexekre ATH rá mentek viszont. Tetszenek érteni ezt az anomáliat? Röhej ez gyerekek. Itt. cinizmussal, és ésszel kell csinalni.
lhebamy kedd, 19:51
Előzmény: #109328  pomperj
#109330
Ne hagyd abba,ha kérhetem.Köszönöm!
pomperj
pomperj kedd, 19:29
Előzmény: #109327  kalapacsos
#109329
Meg az NVDA CEO, Huang,   is likvidalja, 
egy het alatt 3.4m db-ot adott el. Aligha ez a napi 240k db  nyomja le, de mindenkepp negativ.
pomperj
pomperj kedd, 19:24
Előzmény: #109322  ALANFED
#109328
NDX daytrade
Ha mas is unja, azonnal abba is hagyom
https://imgur.com/a/VFDzYIZ
kalapacsos
kalapacsos kedd, 19:13
Előzmény: #109326  drexler76
#109327
Izraeli légierő Bejrútban likvidált 
drexler76
drexler76 kedd, 19:07
#109326
Nem olvastam ma még híreket, de vmi kibontakozóban? Minden szakad, defense hozzá képest vaskos 1-2%-os pluszban (NOC, GD, LMT, RTX) 
HuTi kedd, 18:16
Előzmény: #109318  Balin2020
#109325
Nem, csak most nincs előttem a gép. Amit számoztál az nem hinném, hogy jó, mert átfedéses és ha 5 hullámnak számozod akkor az a trend irányú mozgás. Szerintem a nagyobb időtávú trend bullos, csak a korrekció szerkezete kérdéses.
ALANFED
ALANFED kedd, 18:11
Előzmény: #109315  pomperj
#109324
na végre valami lefelé , csökkenhet az üzemanyag ár
offshort
offshort kedd, 18:03
#109323
WBA duplaalj gyanus, (W) 
lehet hogy most fordul, legalább a réstöltésre jó lehet
ALANFED
ALANFED kedd, 17:56
Előzmény: #109321  pomperj
#109322
jános 15 éve bull van pénznyomtatásból, engedd már el ezeket a felpattokat
pomperj
pomperj kedd, 17:46
Előzmény: #109319  pomperj
#109321
NDX daytrade
Az NDX wave(v)  a varakoza szerint megy a 18720, a (iii) hullam melypontja ala. 
Es a mostani wave(v) is 5 subhullambol kell alljon. Most mar (iii of v) szakaszban tart.
Eleg nehez becsulni, hogy hol lehet a (v of V) vege,  de lehet nem sokkal megy (iii) alja ala.
A 18200 szinten van egy eros support.
Es onnan(?)   meglepoen  heves felpatt is lehetseeges.

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek