Lehet h hülyeséget csináltam, tegnap én vettem strc t, elücsörögni benne. Hátha előbb lesz 100k a btc, mint, hogy összeomoljon. Ebbe úgy érzem, hogy most képes vagyok benne maradni.
Regisztráció: 2021-02-13 15:08:14
Hozzászólások száma: 577
Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 09:39
A moderálás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topik #12427 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Felfüggesztés a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topikban - 2023-10-02 17:29-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topik #10780 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A következő a kitiltás lesz