kihagyta a 4. igéretet!
a közmédia ideiglenes felfüggesztését! ez is elmaradt!
a türelem már elfogyott! mato , lölö, rogán ellen már el lehetett volna indítani az eljárásokat!
.
"az elherdált nemzeti vagyon visszaszerzése"
..... nem elhárdált! hanem simán a fideszes vezetők és a stromanjaik által ellopott!
nevezzük nevén a gyereket, nincs semmi szükség a tapintatosságra!
16 év korrupció és lopás ! ez a fidesz és orbán!
.
a másikban már írtam ,
ha nem lesz elszámoltatás akkor annak az az üzenete hogy lehet korrumpálódni,
lehet bármennyit lopni, nem lesz következménye!
egy választáson lehet bármit igérni, senki nem fogja számonkérni!
ha ezek elmaradnak akkor a tisza bukik MP-vel együtt!
persze a nagy többségnek ez sovány vigasz!
a közmédia ideiglenes felfüggesztését! ez is elmaradt!
a türelem már elfogyott! mato , lölö, rogán ellen már el lehetett volna indítani az eljárásokat!
.
"az elherdált nemzeti vagyon visszaszerzése"
..... nem elhárdált! hanem simán a fideszes vezetők és a stromanjaik által ellopott!
nevezzük nevén a gyereket, nincs semmi szükség a tapintatosságra!
16 év korrupció és lopás ! ez a fidesz és orbán!
.
a másikban már írtam ,
ha nem lesz elszámoltatás akkor annak az az üzenete hogy lehet korrumpálódni,
lehet bármennyit lopni, nem lesz következménye!
egy választáson lehet bármit igérni, senki nem fogja számonkérni!
ha ezek elmaradnak akkor a tisza bukik MP-vel együtt!
persze a nagy többségnek ez sovány vigasz!