FeherTibi

Regisztráció: 2023-05-31 22:44:38

Hozzászólások száma: 2 167

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 18:23


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OTP Direktbroker problémák" topikból

A moderálás a "OTP Direktbroker problémák" topik #3572 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
3-4-5 klónok ebben a fórumban nem lesznek.
Moderáció:
Kitiltás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topikból

A moderálás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topik #14961 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Eltévesztetted a házszámot

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-07-02 18:25-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

OROSZ-UKRÁN háború hétfő, 18:23
Érdekes, én is a Tisza-ra szavaztam, de az oroszokat támogatom. Szerintem hagyj fel a bér kommenteléssel, és menj el dolgozni
OROSZ-UKRÁN háború hétfő, 18:18
szerintem téged és a haverjaidat, Shortelek (aki nyilvánvalóan nem mond igazat, hogy felnőtt volt a régi rendszeben, ahogy egyszer irta), stb. fizetnek a kommentelésért
OROSZ-UKRÁN háború hétfő, 17:59
A Tisza szavazókat nacizod le ? "Gratulálok" !
OROSZ-UKRÁN háború hétfő, 17:58
Aki ilyet ir, hogy "Hulljon a muszka" vagy hasonlót, az náci. Vegyetek fel egy horogkeresztes pólót, és mászkáljatok abban, ne a fotelből fröcsogjetek
OROSZ-UKRÁN háború hétfő, 17:47
Zelenszkij és bandája egy náci horda. De ugyanigy náci Shortelek, Dehogynincs, pogacsa, stb. akik itt Ukrajnát támogatják. "Hulljon a muszka..."-stb. Náci mind
Wizz Air részvényesek topikja hétfő, 16:39
nem értem, miért nem emelkedik az árfolyam, amikor a WTI kb - 4.5 %-ban van ?
OROSZ-UKRÁN háború vasárnap, 11:50
Bárki is győz, most már olyan intenzitással megy a háború, hogy idén véget ér.
OROSZ-UKRÁN háború szombat, 19:04
Amúgy a 2. világháború alatt Európa, a Szovjetunió és Amerika is csak azért támadott vissza Németországra, mert Németország vagy Japán megtámadta őket. Például az öntelt Angliat  egyáltalán nem értékelték a gazkamrak, ahogy a franciákat se. Utóbbiak elvoltak a náci barát Vichy kormányzattal. 
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 19:13
A hétfői, Jarrod Castle féle 16.05 font legyen a szemünk előtt. Ez a fontos
UBS Sticks to Their Buy Rating for Wizz Air Holdings (WIZZ) - TipRanks.com
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 14:48
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 14:03
Szolhattak volna a befektetőknek, hogy részvényt fognak kibocsátani. Mert így utólag tudtuk meg 
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 13:33
Mennyit látsz benne ?
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 12:50
Ebből a jó hírből a Wizzair miért nem érzékel semmit ? Mert a cég lejáratta magát, és a befektetők nem hisznek benne
https://www.portfolio.hu/uzlet/20260618/itt-a-szandeknyilatkozat-az-usa-es-iran-kozott-jo-a-hangulat-a-tozsdeken-843998
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 11:56
ez egy rossz hir.  
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 18. 11:20
Ha ukrán lennél, harcolnal Ukrajnaert ? Vagy harcolnal Magyarországert, ha holnap Oroszország megtámadna ?
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 18. 10:56
aki Ukrajnáért harcol, az egy hülye, vagy áldozat akit erőszakkal soroznak be.  Ukrajna gyakorlatilag a világ legalja.   
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 10:27
mire fel kapják ? Erre a 12 font alatti áfrolyamra ? Ez a részvény az egyik leggyengébb, ami valaha a kezemben volt.  Megvolt az iráni háború megegyezése. Erre most + 0.73 % az árfolyam ?
Szerintem ez egy a tulajdonosog és a bankok által manipulált papir. Semmi köze nincs a való világhoz
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 09:23
és a font-Forint árfolyamban mi várható ?  Összességében a devizapiacon mik a Forint kilátásai ?
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 06. 18. 09:11
illetve úgy érzem, hogy ebben a cégben már nem biznak a befektetők, szinte el van felejtve. Mintha nem is lenne a tőzsdén, vagy valami hasonló. 1 éve is kb ugyanitt volt.

friss hírek További hírek