Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Maxwell
Maxwell ma, 00:04
Előzmény: #108920  AlonsoAston
#109004
Persze, nem lehet megakadályozni.
No de mennyi lesz akkor az árfolyam?
Bandi_ujonc vasárnap, 21:54
Előzmény: #108999  AlonsoAston
#109003
Elmondom mi a helyzet szerintem, nem pc módon. 
Tarlós alatt sokkal fiatalabbak voltunk, mindenki, egytől-egyig. 
Van olyan korosztály, akinek Karácsony éra alatt már fel sem áll, szóval erről igenis ő tehet.
Bandi_ujonc vasárnap, 21:52
Előzmény: #109000  Placi82
#109002
Pintér 2 hét alatt rendet tett, erre szavaztál. 
Ne aggódj, 10 év múlva Budán is megjelennek a cigányok, már most is vannak. 
Ja nem szabad nevén nevezni a problémát, mert tilt a moderátor. 
Leszarom.
lngnl vasárnap, 21:34
Előzmény: #108994  Placi82
#109001
En ket eve voltam NYC ben es ott is gaz volt mar a kozbiztonsag, aminek a fobb oka Trump fele Covid rendelkezesekbol adodott (stimulus csek stb). Szoval nem elsosorban Biden hibaja, bar ha akarta volna megoldhatta volna. 
Placi82 vasárnap, 21:16
Előzmény: #108999  AlonsoAston
#109000
Ebbe ne menjünk bele, de az autó szerintem kevesebb lett mint 2 éve. Látszik hogy sokan lettetek a kocsit 10%kb. Ilyen benzinar, parkolási díjak mellett nem csoda. De a karókat speciel én is feldugnam annak aki kitalalta! , a bicikli savrol meg inkább nem mondok semmit. Megoldás. Nem megyek a belvárosba, és nem utazok BKV n. Mert nem szeretem a hajléktalanokat, és ott nem tudok hova arrébb menni tőlük.  Ergo a Pestre már nem megyek át csak kocsival, és rohanok vissza amint tudok. 
 Nyíregyháza egy putri volt 14 éve, és most jobb, élhetőbb mint Pest. En már csak zombilandnek hívom, levegőbe boxolnak, lehajtott fejjel állnak a villamosmegalloban, nincsenek maguknal. Na ez a baj.  Döbbenet. A másik joga addig terjedhet míg nem sérti az én jogaimat!! Off. A téma. Bocsi. 
AlonsoAston vasárnap, 21:01
Előzmény: #108994  Placi82
#108999
Hát ilyet itt is tudunk mondani egyesek szerint mindeném dugóért, eldobott szemétért, lehalt buszért Karácsony a hibás, mert ugye ilyenek Taplós alatt sosem voltak
AlonsoAston vasárnap, 20:58
Előzmény: #108997  AlonsoAston
#108998
Btc
AlonsoAston vasárnap, 20:58
Előzmény: #108995  FeherTibi
#108997
És ha úgybahogy a brc? Le aztán fel🙂
hungaroconomy vasárnap, 20:57
Előzmény: #108969  szieszta
#108996
Minden, amit irsz a kereslet-kinalatrol, igaz. De ugyanez igaz a fiatra is. Ha sok van belole, elertektelenedik. A keszlet novelestol (ezt neveztek eredetileg inflacionak) jellemzoen kb. 1.5-2 ev, amig lecsapodik a hatas a mindennapi arakban, ilyenkor emelkedik a CPI. Akkor is, ha a kereslet-kinalat aranya valtozatlan. Ugyanis a fiat, amiben merjuk az arat, "tulkinalatban" van a korabbi allapothoz kepest.
FeherTibi vasárnap, 20:54
#108995
Hogy fognak reagalni az amerikai tozsdek holnap a Biden hirre ? Nyomjatok fel nyilat ha pozitivan, le nyilat ha negativan !
Placi82 vasárnap, 20:53
Előzmény: #108993  AlonsoAston
#108994
Nem kell, már a spanyol ajkuak is Trumpra szavaznanak. Fehérek nagyrésze is. Dél, közép Nyugat etc.. Jó Manhattan és San franciso nem. Bár SF ban  lakik egy volt tankortarsam. Azt mondja a demokrataknak köszönhetően már a járdát nem lehet használni a sok sator, és tű miatt. Állítólag, a rendőrség meg már nem csinál semmit, mert az ügyészség elég liberális. Felesleges kis súlyú cseelekmenyek miatt. bevinni. oket. De ezt csak hallottam, nem Elek ott, főleg nem 6 hete. ha lakik ott SF ban az jobban tudja. 
Itt már Trump papa csak szavazogepeken "bukhat el". Ha érted a célzást. Ha nem. Akkor érdemes alaposan utána olvasni ennek a mechanikanak. 
AlonsoAston vasárnap, 20:42
Előzmény: #108990  Placi82
#108993
Most izgulhatok a Trump Inu coinom miatt😅
AlonsoAston vasárnap, 20:35
Előzmény: #108987  pomperj
#108992
Wimbledon, Roland Garros mond valamit? Kétlem hogy euban ne lenne olyan népszerű. Főleg hogy a meghatározó játékosok mostanában Európaiak. Nadal, Djoko, Federer..
Las Vegas ha jól tudom a szerencselovagok őshazája, szóval elég buta hasonlat volt, a foci meg minden korosztályban népszerűbb mint a tenisz. De értem amit mondani akarsz.
AlonsoAston vasárnap, 20:30
Előzmény: #108986  KrisztinaI
#108991
Hova szállnának ki? Cashben csak nem tarthatják. Sosem szállnak ki, elvannak a hozamokból.
Placi82 vasárnap, 20:25
Előzmény: #108989  naneee
#108990
"" Placi82 péntek, 14:49Előzmény: #108836  pomperj1. Biden nem indul újra. Biztos szólt neki maga az Isten. Hisz azt mondta csak akkor😉😉. Hát ez van Trump elleni merénylet nem jött össze, most kell egy használható bab jelölt ."" 
Naneeee:))). Nahát mik vannak. 
pomperj
pomperj vasárnap, 18:50
Előzmény: #108983  AlonsoAston
#108987
Hadd emlitsek 2 sport hasonlatot.
A multheti foci EB-n igen kis kulonbsegekkel nyertek es jutottak tovabb csapatok. Jellemzoen 1 gollal. 
Sot, rengeteg szerencses gyozelem volt. Tobb csapat megerdemelte volna a tovabbjutast, de elbukott.
Es tobb csapat erdemtelenul, de szerencsesen pici kulonbseggel tovabbjutott.
Tehat, a fociban hatalmas a veletlen szerepe;  es ezt a jatekot kedvelik Europaiak es LatinAmerika.
De pl. az USA-ban, es Azsia nagy reszen egyaltalan nem ez a kedvenc sport.
.
A teniszben a jatekos egyedul van a palyan, minden csak tole fugg. Sok jatekot  jatszanak le, a 
szabalyok egyenlo eselyeket adnak, es mire eldol ki nyert, addigra  elmulik a veletlen szerepe.
Mert mindket oldalon sok pontot lehet nyerni es veszteni.
Ezt a jatekot kedvelik az Amerikaiak, ehhez kepest kevesbe nepszeru Europaban.
.
Igy van ez az invesztalasban is.  
Van, aki a BTC nevu csapkodos, veletlen tenyezokkel teli jatekot szereti. 
Van, aki a stabil es kovetkezetesen profitabilis cegeket kedveli.
Kortol is fugg: a fiataloknal a foci, az idosebbeknel a tenisz a nepszerubb.
KrisztinaI vasárnap, 18:50
Előzmény: #108985  AlonsoAston
#108986
A pénzügyi eszközökét.
AlonsoAston vasárnap, 17:35
Előzmény: #108984  KrisztinaI
#108985
Minek az árát?
KrisztinaI vasárnap, 17:33
Előzmény: #108983  AlonsoAston
#108984
Te nem érted az egészet: ha a vagyonos réteg kiszáll, akkor szerinted mi fogja emelni az árakat?
AlonsoAston vasárnap, 17:32
Előzmény: #108982  KrisztinaI
#108983
Nem mondtam h egyeduli megoldás, nem is biztatok senkit, mindenki eldonti mit akar, csak leírtam mit gondolok. Mi az hogy úgy hogy az a kevés is elvesszem? Ezt hol álmodtad? Risk freezhet az akinak pár millája van, semmit se fog elérni vele, tök felesleges a vagyont védőket követni mert akkor csak a semmit véded. Ha annyira tele lennék mint Pompi nem rigezgetnék, a tőzsdét is kerülném. Max. évekre vennék részvenyeket amikben hiszek. De leginkabb elmennék világkörüli útra.
KrisztinaI vasárnap, 17:21
Előzmény: #108980  AlonsoAston
#108982
Amit a gondolataidban egy kicsit hibásnak látok, hogy ő egy risk free environmentből szedett előnnyel kényelmesen, szinte nulla kockázattal érte el, amit, Te pedi egyedüli megoldásnak a BTC-t látod, és arra buzdítanád a fiatalokat, hogy tegyék abba a pénzüket..... persze, úgy, hogy még az a kevés is elvesszen.....nem tudom, hogy mi a megoldás, de én inkább azt mondanám, hogy érdemes a tigris nyomában járni inkább...... pomperj dörzsölt boomer, inkább akkor kövesd őt,  mint az 1milliós BTC-t várni teljes vagyonnal benne (remélem, hogy nem így van), menj külföldre, csinálj valami olyat, amire van kereslet. Pontosan az ő korosztálya áll nyerésre, kiszórakozták magukat, és risk free-re veszik a figurát, amit gyűjtöttek az pedig megkapják a gyerekeik, megpróbálni őket ilyen eszközökben utánozni.....erre mondanám, hogy FOMO, ami általában rosszul végződik. Tedd a bal kezed a szívedre (relaxációs gyakorlat, többször is meg lehet csinálni, amit egy NASA pszichológustól tanultam), és találd ki, hogy what next. Good luck! :-)
AlonsoAston vasárnap, 16:49
Előzmény: #108979  KrisztinaI
#108981
Ma egy átlagnál jobb fizetésből sem raksz össze egy pesti panelt sem. Ég és föld a különbség az akkoriakhoz képest.

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek