Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fsociety
Fsociety vasárnap, 21:24
Előzmény: #77296  zajec
#77300
Nem is ertem,hogy miert nem neznek be ide a forumba,es visznek teged a tanacsadoi korokbe.  Legalabb accountoddal sztem senior tanacsado lehetnel azonnal,felvaltva szamlazhatnal,az azert mar jo penz. Szakertelem+tapasztalat nem elvaras,mint ahogy azt lathatjuk a 24 eves kulugyi kislany eseteben. Na,johet a jelentgetes,ahogy eddig is,ne sporolj ki semmit. 
geza77
geza77 vasárnap, 17:26
Előzmény: #77296  zajec
#77299
Még nagyon messze vagyunk, de az irány jó!  Vannak hasonló cselekedetek!  
"Képzelj el egy országot, ahol szinte még levegőt sem lehet venni a kormány engedélye nélkül. Nem, nem Észak-Koráról beszélek, hanem egy még ennél is sokkal keményebb diktatúráról. Arannyal és márvánnyal épített személyi kultusz, az emberi jogok teljes hiánya, és egy éhezés szélére taszított nép. Ez Türkmenisztán, amit akár nevezhetnénk Ázsia második Észak-Koreájának is. A személyi kultusz itt olyan szinten van, hogy az elnököt állva tapsolják a kabinet tagjai, miközben az ülésen a gazdasági reformok bevezetése helyett inkább egy színaranyból készült fekvenyomó rudat emel a feje fölé. De hogy jutott idáig az ország? És lehet kiút a kegyetlen diktatúrából?"
https://www.youtube.com/watch?v=EPnHO2fEeMk
geza77
geza77 vasárnap, 17:01
Előzmény: #77296  zajec
#77298
helyette zsírfej marci ;) ő az ász! a jollyjoker!! Hogy ekkora szerencsénk legyen, hogy orv bán a vezír és egy ekkora csudaembert talált maga mellé!!  lölőről és legfőbb vejről nem is beszélve!
és, hogy ezt a pár embert isten nekünk pottyantotta ide! Mi lett volna, ha csak egy hiányzik belőlük?
Boby
Boby vasárnap, 15:50
Előzmény: #77296  zajec
#77297
Ha te mondod!
zajec
zajec vasárnap, 15:43
Előzmény: #77289  Boby
#77296
Petschnig senki szerint nem nagy szakértő. Soha nem volt tétel. 
kisvasutas vasárnap, 11:12
Előzmény: #77294  Boby
#77295
Erről is beszélt, hogy nem hallgattak  már rá..
Boby
Boby vasárnap, 10:47
Előzmény: #77293  kisvasutas
#77294
Mindenképpen meg fogom nézni, kihagyhatatlan ő is. Mondjuk az én szememben annyit csökentett értékű a reputációja, hogy 2010 után, egy ideg orbán tanácsadója volt. Azt ugye nem tudom, hogy milyen tanácsokkal látta el orbánt,de elvállalta ezt a szerepet. Nálam itt van egy kis fénytörés. Orbánról már 2010-ben tudni lehetett, hogy milyen ember.
kisvasutas vasárnap, 10:23
Előzmény: #77292  kisvasutas
#77293
kisvasutas vasárnap, 10:22
Előzmény: #77290  Boby
#77292

Akkor legyen mozidélelőtt :
 https://www.youtube.com/watch?v=V6mkesSrJbI
bronz vasárnap, 08:56
Előzmény: #77289  Boby
#77291
Több nickes Ibiza Nudli zajec nagy szakértő, nála van még mindig a bölcsek köve. :)
Jobb, ha tudnád, hogy ezek az országért dolgozó nagynemzeti, nagykeresztény, nagymagyarok, nem pedig holmi libslibolsi komcsilibsik. :) 
Boby
Boby vasárnap, 08:36
Előzmény: #77289  Boby
#77290
https://youtu.be/sbKXHXbg_5s?si=CSjSj0p9GMpUi1ZT
És egy ráadás videó Bod Péterrel, aki szerint szintén nem jó irányba mennek a dolgok. Vajon mit szólna mindehhez Pogácsa,holnap minden jó lesz Zoli!?
Boby
Boby vasárnap, 08:33
#77289
https://youtu.be/M2whmrLKLI0?si=vlVP6bEM2dy8_xnk
Zajec és Nudli szakértelmén túl, Petschnig Mária Zita. Igaz, hogy nem olyan nagy szakértő,mint Nudli vagy Zajec,de azért érdemes meghallgatni. Útban a csődfelé! Gyengébbek kedvéért nincs csőd,de ha nem változtatnak orbánék az úton, akkor az lesz.
zajec
zajec szombat, 20:02
#77288
Sokak fantáziáját talán túlzottan is megmozgatják ezek a homár sztorik. :) 
Sok a furcsa megkeseredett  kellemetlenkedő ember, gyerekkoromban krakéler ipséknek hívták ezeket. 
Nem tudsz olyan témát beírni amire ne kerülnének elő, legyen az utazás főzés, horgászat vagy bélyeggyűjtés.
Mitől lesznek ilyenek, Gyerekkor? Születéskor már ilyenek?   Kell sajnálni őket?   Úgy döntöttem nem, saját életük élhetnének másképp de vélhetően ebben érzik jól magukat. Régi okosság a negatív gondolatok mindig bölcsebbnek előrelátóbbnak látszik. Mivel a világ egy állandó változásban van egyszer talán igazuk lesz nem úgy nem akkor  de ez nem veszi el a kedvüket várják a fekete angyalukat. 
Sokan frusztráltak. Az élet az döntések elágazások sora, amikor egy sarokkőhöz érsz döntened kell, ha döntöttél akkor ez alapján folytatódik az életed a következő elágazásig. Ha valaki 3 rosszat dönt akkor elég nagy  vargabetűt írhat le feleslegesen vagy élhet egy olyan életet amit nem akart. Ezek sorra rosszul döntenek de másoknak 1mp alatt megmondják mi a helyes  mi a helytelen mégha a saját életük egy katyvasz is. Kellenek az ilyenek mert onnan tudhatod mennyire szerencsés vagy ha nem ilyen vagy.
geza77
geza77 szombat, 18:40
#77287

Bese atya ide jár kipihenni magát..  
https://imgur.com/a/UCRnkvn
Rincewind2 szombat, 14:54
Előzmény: #77284  Fsociety
#77286

Valószínűleg a NEW YORK- TEL AVIV tengelyről tárgyalhattak.
Boby
Boby szombat, 14:50
Előzmény: #77284  Fsociety
#77285
Mondtam már,soxor távolról követem csak a napi híreket,ezt például most hallom először, hogy itt volt az imf. Ahogy az ősi hun-c*gány mondás tartja,nem zörög a haraszt, van pénz a kasszában. Vagy valami ilyesmi😊.
Fsociety
Fsociety szombat, 13:28
#77284
Az IMF vezerigazgato hogy ideroppent Washingtonbol egy kavera,mi? Teljesen altalanos tevekenyseg,a napjaba is belefer,hogy Orbannal a blokkosodasrol beszelgessenek.( Kevesbe forint es fidesz elvakultak tudjak pontosan,hogy nem,nem szokott ideroppenni kavezgatni,es jelentektelen dolgokrol beszelgetni miniszterelnokokkel) Ketyeg az ora,kispajtasok,turelmesnek kell lenni,es eljon,aminek el kell 😏
Fsociety
Fsociety szombat, 11:10
#77283
Van annak valami rendszerre jellemzo bája,hogy az itteni adminok tiltanak valakit rovidebb idore,aki tobb accounttal jelentget,ha a belso hangok a fejeben ugy gondoljak,majd mast tiltanak azert,joval hosszabb ideig buntetve,mert ennek igyekszik ellenallni. Varom az orokos eltiltast a forumbol,csak mert ezt ki mertem mondani. 
Fsociety
Fsociety szombat, 10:54
Előzmény: #77279  geza77
#77282
Figyeltem azert,es vannak ezzel meg sokan igy...csendben,nyugodtan. 😏 nem orulok,hogy elkezdodott a hazmesterek kora,itt-ott skizofreniaval es napoleon-szindromaval tarsulva egyeseknel,de most ilyen vilagot elunk. De a mi feladatunk,hogy alkalmazkodjunk hozza,es kezeljuk az ilyen jellegu problemakat.  Nem bonyi ez. 
N0MAD szombat, 10:49
Előzmény: #77279  geza77
#77281
Csatlakozom, kár az elmaradása.
Azzal együtt hogy a propaganda olyan szintre züllesztette a párbeszédet hogy inkább kevesebbet reagálok, mert csak epét hánynék.
De ez a céljuk. Aztán kiszámíthatóak vagyunk ahogy a kutyaszar mondta a cipőtalpamnak amikor beleléptem.
Kár az energiáért. Majd meglátjuk rájukszakad e az álomviláguk.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek