Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fsociety
Fsociety 2024. 01. 26. 09:43
#63500
Szvsz visszateszt megvolt tegnap. Mehetünk tovább.
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 09:40
Előzmény: #63498  Bandi_ujonc
#63499
Bocsi lehet, hogy túl fiatal vagyok de mi az a "szuvid"??? 
By the way, tisztelet az egy kölcsönös dolog, ha nem kapok, én se adok, a bajszor szar meg bőven rászolgált, hogy ne kapjon.. Küldheted az ÁVH-t... vagy GVH vagy hogy hívják őket most.. 
Bandi_ujonc 2024. 01. 26. 09:31
Előzmény: #63493  EURHUF_goes_to_haven
#63498
Na most volt elég!
Add meg a tiszteletet Kövér Laci bácsinak!
Ezt a külföldről szitkozódó provokálást pedig jelenteni fogom a szuvidnál, csak alakuljon végre meg.
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 09:12
Előzmény: #63496  geza77
#63497
Hetes záró ebből már elég biztosan piros... és a havi is eléggé annak tűnik.
geza77
geza77 2024. 01. 26. 09:09
#63496
tegnap amikor a dollár megindult, mi" bírtuk tartani" magunkat  ahun a kurzor áll volt szép nagy felül kanócos gyertya, meg előtte is 2db gondolom ott visszahúzta valaki akinek nagyon kellett a FO$rint éppen...
https://imgur.com/a/eeqwgW6
geza77
geza77 2024. 01. 26. 09:03
#63495
helló386 újra itt    !!  máma a zöldhasúval tart a FO$rint, mert az tudja gyengíteni, sőt le is nyomja  Érdekes milyen nem sokáig tartott ki az mnb visszaszólása miatti erő.... Gondolom volt intervenciós gázpedálon tegnap vagy 8 láb és úgy nyomták.   zlotyi felett a napi gyengülés 3szorosan cseh korona felett 4 szeresen  siker 
https://imgur.com/a/tfUetIG
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 09:02
Előzmény: #63489  FR73
#63494
És ez hogyan lesz jó a magyaroknak ? Sehogy... Orbán tény, hogy kinyalja a nagytőke valagát, de gazdasági vámmentességgel is lehet valaki EU-n kívül... 
Illetve én 2 helyről hallottam, hogy mostmár nem annnyira olcsó a magyar, többször felmerült, hogy Tier 1 GyMS ből inkább felfejleszti a Románia gyárát, és a magyar bezárja (ennél vannak heti 30-50 fős leépítések + filippik tölteléknek)...
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 09:00
Előzmény: #63489  FR73
#63493
Amit most csinálnak azt már nem lehet kimozsdatni... Ha okos banda lenne akkor nem lógna ki ennyire a lóláb, hogy propaganda terjesztés van, hogy ekkora mértékben lopják a pénzt, és az hogy ennyire nem tudnak diplomatikussan viselkedni, lásd ez Ukrajának járó pénzek ügyében is amit leművelnek amiatt nekem van szekunderszégyenérzetem, ahogy Kövér miatt is. Így szerintem nem érdemeljük ki se az EU, se a NATO tagságot, és ha sokáig ez a banda marad akkor ez a többieknek is feltűnik, odaböködés már volt hogy az EU -ban sem kötelező benne lenni.. Legyünk őszinték . Mivel járna jobban a Nato a svédekkel vagy velünk ??? 
FR73 2024. 01. 26. 08:39
Előzmény: #63491  FR73
#63492
Nem olyan rég jártam egy gyárban idehaza, ahol mutatták a gyártósor helyét, ami majd jön Németországból.
Amit megtermelnek, már viszi is a kamion ki a németekhez.
Újságcikk nem volt róla, csak simán megcsinálják.
FR73 2024. 01. 26. 08:34
Előzmény: #63490  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#63491
Mint ahogy odahaza is ezresével rúgják ki az embereket. Egyik kirúg, másik felvesz. VW Zwickaut terv szerint teljesen be fogja zárni például.
Közben BMW toboroz idehaza.
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2024. 01. 26. 08:31
Előzmény: #63489  FR73
#63490
A csodás Bosch pedig leépít! A többi nagy öregnácikollaboráns cég szintén. A német sajtó tele van ezzel, magyar leányokból simán csak utcára tesznek pár embert. 
FR73 2024. 01. 26. 08:22
Előzmény: #63488  EURHUF_goes_to_haven
#63489
Milyen gazdasági kihatás? A legolcsóbb munkaerő vagyunk az EU-ban, és még olcsóbbak leszünk a filipekkel. A német nagytőkések valagát fényesre nyaljuk, nem mennek azok sehova.
A Fideszről sok szemétséget el lehet mondani, de sajnos nem hülyék, a fő baj, hogy nagyon okos banda.
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 08:15
Előzmény: #63487  aa
#63488
Tegnap 8:30 tól mint egy pattogó acélgolyó, lement 384,9 ig és azt nem tudta lefelé törni. Innen szerintem lefelé már nem megy. + várok azért valami hírt is, pl EU-Nató, hogy legyen ma is mire büszkének lenni. (lassan letagadom, hogy magyar vagyok... ) 2,2% vétófogságban tart több száz millió embert... tényleg homok vagyunk a gépezetben és úgy gondolom ennek még meg lesz a böjtje, először felszólító kommunikáció, de ezeknek lesznek gazdasági kihatásai is szerintem. (onnan meg idő kérdése és EURHUF )
aa 2024. 01. 26. 08:04
#63487
https://ibb.co/m8YyTMM
Az ilyen reggelek némelyikén Boby piritóst reggelizik tatárral, én lefele várom, de valószínű, hogy nem ez lesz.
bronz 2024. 01. 26. 07:58
Előzmény: #63482  forster0123
#63486
Szerintem amiért az Antenna Hungáriát.
Kié is lett az is, pedig mekkora duma ment, hogy ez a nemzet érdeke, hogy visszakerüljön az államhoz.
Ferihegyen is túl fognak adni, majd lesz hozzá dicshimnusz, hogy jaj, de jó áron vették meg tőlük és mennyivel jobban fog így működni majd.
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 07:31
#63485
Vincent törvényei (második kiadás)
Előszó. Hat és fél éves lett a Vincent törvényei. Visszatekintve a NER elmúlt két ciklusára, elmondhatjuk, hogy szépen öregedett a szöveg, de most már ráfér egy kis frissítés. A „Törvények” továbbra is a Vincent blog szerzőinek és törzskommentelőinek kollektív bölcsességén alapulnak. Mi sokat tanultunk, miközben az Orbán által átvert bel- és külföldi politikusok, diplomaták, bankárok, vállalkozók, tudósok, művészek, egyházi méltóságok és szakszervezeti vezetők listája egyre csak nő. Ne legyetek olyanok, mint ők, tanuljatok a Törvényekből. :-)
Első törvény. A NER minden intézkedése megmagyarázható a lopás, az öncélú szemétkedés és a dilettantizmus megfelelő kombinációjával. Nincs kivétel. Ha elsőre nem nyilvánvaló egy kormányintézkedés indítéka, akkor lopni akarnak.Második törvény. A Fidesz mindent disznóságát előre bejelenti, csak tudni kell olvasni a jelekből. Ha szeretnéd tudni, mi fog történni, gondolj a lehető legnagyobb szemétségre, amit ki tudsz nézni belőlük, szorozd meg kettővel, és még így is csodálkozni fogsz.Harmadik törvény. A Fidesz nyelvén az „emberek", a „polgárok" és a „magyarok" gyűjtőfogalmak mindig Orbán Viktort jelentik. A „magyarok” véleménye, akarata, megsértése, sikerei, szomorúsága, örvendetes gyarapodása stb. egyedül Orbán Viktorra vonatkoznak, nem rád. Ha azt mondják, hogy valamit meg akarnak védeni, az azt jelenti, hogy védelmi pénzt fognak érte kérni. Ha nem értesz a szóból, akkor szétverik, amit meg akarnak védeni. A „család” az ő szótárukban a maffiát jelenti, nem a te családodat.Negyedik törvény. Nem ez a legalja. Mindig van lejjebb. Az a vékony vörös vonal, ahol Orbán majd úgy is megáll, mindig valahol arrébb van. Ha van egyáltalán.Ötödik törvény: A 3B törvénye. A NER káderei három csoportba sorolhatók: bolsik, bűnözők és bolondok. Ezek közül minél több tulajdonsággal rendelkezel, annál magasabbra jutsz. A kormányzás három pillére ennek megfelelően a bolsevik hatalomgyakorlás, a maffiaszerű üzletvitel és a dilettáns államirányítás.Hatodik törvény. Orbán nem politikus. Egy politikusnak elvei vannak, értékei és víziója. Orbán ezzel szemben egy bűnöző, aki történetesen a politika területén tevékenykedik. Pusztán két taktikai célja van: lopni és megúszni. A mindenkori elveket, szövetségeket és üzeneteket az adott taktikai cél határozza meg: hogy épp mit akar ellopni, és hogy tudja megúszni.Hetedik törvény. A korrupció nem jelenség, hanem cél. Egy politikai párt kormányzásának a korrupció nem kívánt mellékterméke. A Fidesz nem politikai párt, hanem szervezett bűnözői kör, így számukra a kormányzás célja a korrupció megvalósítása, a tényleges kormányzati munka pedig pusztán kellemetlen teher.Nyolcadik törvény. Ha Orbán szabályai szerint játszol, veszítesz. Orbánt nem kötik az elvek, a törvények, a politikai keretek, a saját ígéretei, a fair play vagy a betyárbecsület. A demokratikus politikai verseny eszközei (vita, alku, figyelmeztetés, utolsó figyelmeztetés, választás, tiltakozás, tüntetés stb.) Orbánnal szemben kudarcra vannak ítélve.Kilencedik törvény. A NER gyakran vesz át fejlett jogállamoktól hasznos, progresszív, bevált megoldásokat, aztán szétszedi őket, és becsempészi azokat az elemeket, amelyekkel a taktikai céljait el tudja érni. Ezek a „nyugaton bevált megoldások” elsősorban a lopást és annak megúszását szolgálják. Az eredeti jogállami cél megvalósulása legfeljebb nem szándékolt mellékhatás, ami a jogalkotókat lepi meg a legjobban.Tizedik törvény. A kultúrkampf a NER mellékhadszíntere, ahol nem elsősorban a pénzért (azért IS), hanem a minőségi keresztény puncik újrafelosztásáért folyik a harc.
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 07:29
Előzmény: #63482  forster0123
#63484
Azt azért kétlem, hogy lezárnák a határokat az már észak kóreai szint lenne, + rengeteg az ingázió, az azonnali nyílt lázadás lenne órák alatt. 
Ferihegyet szerintem Vincent törvényei alapján a lopásra mennek, hogy ez egyszeri vagy az üzemeltetést is meg akarják e dézsmálni már mindenkinek a fantáziájára bízom...
Addig is emlékeztetőük :
https://orulunkvincent.blog.hu/2019/02/26/vincent_torvenyei_masodik_kiadas
Boby
Boby 2024. 01. 26. 07:24
Előzmény: #63482  forster0123
#63483
Ezt találgatja a fél ország.
forster0123 2024. 01. 26. 07:22
Előzmény: #63481  EURHUF_goes_to_haven
#63482
Szerinted Ferihegyet miért akarják többek között megvenni?
EURHUF_goes_to_haven 2024. 01. 26. 07:20
Előzmény: #63476  Boby
#63481
Lesznek a mostaniak közül vesztesei, de akik elég magasra taposták fel magukat a mások kárán, annak lesz annyija, hogy angolossan elhagyja a hajót... na akkor kellene azonnal lezárni a határokat :D

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók