Adidas nekem már túl sokat ment, s nem is várom nagyon le - értem már nem jön vissza. :D
SAP 130 nál lehet zsákolni kéne! Ku...ra le kéne szokjak h a marketszkríner mindég egyel lejjebbi támaszához állok vételre!!!! Jövök le én is az árfolyammal...csak én az árfolyás előtt futok, az elemzői célárak meg utána futnak...
VW nálam is a 70 van figyelőn BMW 50 Merci.....eeeee 40 túl közel. hhhmmmm legyen 30 ! :D de csak mert kerek! :D Na ennyit rólam :D
Diageo! Nemmondod h abbamaradt a nem vedelünk annyit trend erősödése???! Nice! :)))
Dip kolléga továbbra is nagyon köszi ezekért az összefoglalókért!!! :)))
SAP 130 nál lehet zsákolni kéne! Ku...ra le kéne szokjak h a marketszkríner mindég egyel lejjebbi támaszához állok vételre!!!! Jövök le én is az árfolyammal...csak én az árfolyás előtt futok, az elemzői célárak meg utána futnak...
VW nálam is a 70 van figyelőn BMW 50 Merci.....eeeee 40 túl közel. hhhmmmm legyen 30 ! :D de csak mert kerek! :D Na ennyit rólam :D
Diageo! Nemmondod h abbamaradt a nem vedelünk annyit trend erősödése???! Nice! :)))
Dip kolléga továbbra is nagyon köszi ezekért az összefoglalókért!!! :)))
Eurós részvények vitasarok