Goldstein17

Regisztráció: 2024-12-27 12:42:16

Hozzászólások száma: 1 979

Utolsó hozzászólás: 2026-06-07 13:19


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

265 803
2026. 05. 30. 09:17

utolsó 20 hozzászólás

Lakás/Ingatlan árak topik ma, 13:19
+17 nm terasz a Duna felé,  balra pedig a Parlament.
Lakás/Ingatlan árak topik ma, 13:18
62 nm 150-ert hirdették,  150-ert vitték el. 
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 11:33
Értünk azért folytatja. Becsülöm az ilyen áldozatkész, a közért tenni vágyó magyarokat.
Lakás/Ingatlan árak topik ma, 11:08
De most versenyben van egy újabb jelolt:)
Lakás/Ingatlan árak topik ma, 11:07
Ez pedig az a Kossuth téri lakas, amirol korabban irtam ,sokaig hirdettek nem kellett senkinek, amikor tettem ra egy 140-es ajánlatot, masnap raigertek.
https://www.facebook.com/share/v/1DBoqhC5GT/
Lakás/Ingatlan árak topik ma, 11:05
Elvittek egy 100 nm-es Váci utcai Vörösmarty térhez nagyon közel lévő lakást az orrom elől,  ugy hogy már vételi ajánlatot tettem,  csak több ingatlanos volt játékban, az eladó kinai volt, volt egy kinai Ingatlanos es egy magyar. Kommunikációs hiba volt, újabb tapasztalat, pedig mar nem vagyok kezdo. 
Lemondott, körözött, lecsukott fideszes bűnözők - a maffia végnapjai ma, 10:59
#53
Nem szeretem ezt a fajta beszédet, mintha bőrszine lenne az oka annak amit csinál. Sőt, aki tudvalevoleg nem cigány,  azt is leciganyozzuk,  így találva meg az okot a lopasra, hazugságra, aljasságra. És a magyarok vannak atverve-szegenyek, ugy sajnálom őket. 
Eurós részvények vitasarok péntek, 20:20
Hát igen, én se cserélek már autót,  csak szarabbat kapnék. 
F.I.R.E. életmód (általánosságban) szerda, 20:53
Akkor te egy szerencsés szerencsjágékos vagy. Nincs is ennél jobb kombináció. 
Eurós részvények vitasarok szerda, 11:42
.....bizonytalanságot.....
Eurós részvények vitasarok szerda, 11:42
.....bizonytalanság....
Eurós részvények vitasarok szerda, 11:41
Amúgy a bizonytalanság meg a hitelallomany. De erről mar sokszor folyt diskurzus.
Eurós részvények vitasarok szerda, 11:40
Ebben teljesen igazad van. Részvény és részvény között óriási különbség van,  ezért sem aggódom a VNA esetében a nagy kitettsegem miatt. Közel áll hozzám a szektor, a részvény megvasarlasakor még érteni is véltem a mukodeset. 
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:55
Nem látom az ár és a kockázat közötti összefüggést, attól hogy valami olcsó még nem lesz kevésbé kockázatos. Valószínűleg a kockázat/potenciális hozam alacsony voltára gondolsz.
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:44
Az össz részvény kitettségem 25%, szóval a VNA valóban brutálisan túlsúlyos.
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:39
Ezt az all in stratégiát nem értem, ehhez valami tudatmódosító kell:) Hosszútávon zéró kockázatot látsz a VNA befektetésedben?
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:21
Most 25,85 az átlagáram.
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:18
A teljes likvid portfóliónak, beleértve az állampapírokat, ami 50 %-ot tesz ki.
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:05
Okos Mari néni meg majdnem mindnt. Ő állampapírban tartja  a pénzét.
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:04
Nem fog csődbe menni, erre utaló jel egyáltalán nincs. De ez a tény semmilyen garanciával nem szolgál az árfolyamra nézve.

friss hírek További hírek