Te valami nagyon furcsa burokban élsz, főleg úgy hogy egy informatikai vállalkozás tulajdonosa vagy. Emlékszem amikor fennakadtal, hogy mennyiért adtam ki januártól harom honapra egy lakást. Most filmforgatas volt nálunk 1,3 millió/nap, beleertve a fel és levonulást. A teljes összeget a fantaziadra bizom. .Be kell látni, hogy nem csak az a valóság letezik, amit személyesen megtapasztalunk, ezért is jók a fórumok.