Topiknyitó: buythedip 2024. 01. 22. 22:09

Eurós részvények vitasarok  

Nem tudtam valamiért a 'Külföldi tőzsde' kategóriát kiválasztani, de talán segít egy moderátor ha ez a topic lesz a fórum sztárja.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Steelman csütörtök, 14:39
Előzmény: #14573  Zoltanovitsch
#14600
Nem bírtam a gyűrődést, és 61,44-en eladtam az 59,76-os vételemet. Lehet bármi.
Goldstein17 csütörtök, 14:13
Előzmény: #14597  Goldstein17
#14599
P/E most 24-en, átlag német hadi cégnél 31
Toten
Toten csütörtök, 14:10
Előzmény: #14595  buythedip
#14598
Nálam RHM eddig az év csalódása. 
Goldstein17 csütörtök, 14:00
Előzmény: #14595  buythedip
#14597
Van 1200-rol:)
buythedip csütörtök, 13:50
#14596
Zalando - Aktieselskabet vásárolja, nem tud megállni az emelkedésben, nincs pullback, nincs piros gyertya
UBM Development, Lenzing, Zumtobel - ezeket megvettem, felrakétáztak és visszaestek, Lenzinget a Berenberg felminősítette és 4 nap alatt visszaadta az egészet
Hellofresh soha nem is ment fel, csak a lefelét ismeri
Suedzucker lehet talán jó hamarosan, július 9, jelent
Stellantisnál a holnapi zárást kell megnézni, egyelőre nincs alsó kanóc a heti gyertyán
Lanxesst veszik a bennfentesek, de 30 alatt folyamatosan vették és most 16.
Adidas teljesít nagyon jól
buythedip csütörtök, 13:36
Előzmény: #14594  Goldstein17
#14595
Talán 790, de hosszútávra nehéz bármit mondani.
Aug. 6 jelentés, ha aznap leszakad eddig, megvehető.
Goldstein17 csütörtök, 13:30
Előzmény: #14592  Goldstein17
#14594
Rhm hol all meg?
buythedip csütörtök, 13:25
Előzmény: #13285  buythedip
#14593
Lufthansa 35% pluszban azóta.
Goldstein17 csütörtök, 13:24
#14592
VNA  hasít,  20 körül szépen fetankoltam, most a valaha volt legnagyobb pakkommal várom, hogy helyreálljon a rend.
buythedip csütörtök, 13:23
Előzmény: #14590  buythedip
#14591
Ugyanakkor a heti RSI alapján amikor ennyire túladott volt, mindig felment.
A 30 alá esett P/E alacsony, mert tud 60 is lenni ennél a cégnél.
Július 21. jelentés.
Mit gondoltok?
buythedip csütörtök, 13:22
Előzmény: #14589  buythedip
#14590
Technikailag nem a BofA elemző fogta meg, hanem a 100 havi mozgóátlag.
Viszont a havin majdnem 20 éve emelkedik, és az 50 havit sose vesztette el, most meg igen.
De az 50es közel van, szóval kicsi a reward. Kihagynám.
buythedip csütörtök, 13:18
Előzmény: #13012  Zoltanovitsch
#14589
Kedden a BofA kitalálta, hogy az amerikai bevételek jók lesznek a Lindtnél, és ettől pattant egy nagyot, az 50MA fölé és azóta is ott van. Trendforduló?
Ishar
Ishar csütörtök, 12:16
#14588
Az elmúlt napokban gondolkodtam egy HelloFriss eladáson és abból Vonovia vételen, de úgy tűnik, hogy erről lecsúsztam. Ez a HelloFriss nagyon nem akar életre kelni, pedig ennyire - talán - nem lehet rossz a cég.
GrizzlyG
GrizzlyG csütörtök, 11:50
Előzmény: #14586  buythedip
#14587
:)))
Rendben, köszi az infókat 
buythedip csütörtök, 10:48
Előzmény: #14581  GrizzlyG
#14586
Nincs túl erős meggyőződésem az Eutelsattal kapcsolatban, ha csak egy dolgot vennék figyelembe, akkor azok a hatalmas zöld gyertyák, amik trendfordulót ígérnek. De kb lehetetlen megmondani mikor és honnan.
Ha akarsz még venni, vegyél és csukd be a szemed.
fpeter1982 csütörtök, 10:41
Előzmény: #14584  todi
#14585
Kar hogy pont a hitelre épül a világgazdaság. Ennyi erővel a repülőgépnek se kell hajtómű, tök nehéz.
todi csütörtök, 10:23
Előzmény: #14583  todi
#14584
Lefordítva: Nem kell hitelből költekezni. És akkor a kamatok is lejjebb mennek és akkor a magánberuházások fellendülhetnek.
Herr Merz, remélem ön is olvasta!
todi csütörtök, 10:18
#14583
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260625/komoly-veszelyre-figyelmeztet-az-ismert-szakerto-a-kormany-miatt-szenved-europa-legerosebb-gazdasaga-845552
NÉMETORSZÁGBAN HALADÉKTALANUL SZŰKÍTENI KELL A VISSZAESŐ MAGÁNBERUHÁZÁSOK ÉS A DUZZADÓ ÁLLAMI KIADÁSOK KÖZÖTTI OLLÓT.Ehhez a gazdaságpolitikai döntéshozóknak mérsékelniük kell az állami fogyasztást, és olyan strukturális reformokat kell végrehajtaniuk, amelyek képesek tartós növekedési pályára állítani a gazdaságot.
todi csütörtök, 10:17
#14582

GrizzlyG
GrizzlyG csütörtök, 10:13
Előzmény: #14579  buythedip
#14581
Köszi 🙋 

Topik gazda

buythedip
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek