Atafan

Regisztráció: 2020-01-03 07:47:31

Hozzászólások száma: 65

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 19:25


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

Eurós részvények vitasarok csütörtök, 19:25
Hertz meri valaki?
USA részvények vitasarok 2026. 05. 11. 20:15
ENPH és Plug is alakul
4IG részvény 2026. 04. 13. 07:28
Várom a mai öntést hogy bővítsek. Szerintem már megkerülhetetlen ha magyar hadiipar
USA részvények vitasarok 2026. 04. 07. 19:17
bocs eltévedt
USA részvények vitasarok 2026. 04. 07. 19:15
UNH talán megindult?
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 22. 19:29
Azon agyaltam  hogy ha jól látom nem látom a hormuzi szoros lezárása mennyire ütötte meg a olaj -gáz - szállító tankeres cégeket?
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 22. 10:23
gerresheimer megindult? 
Wizz Air részvényesek topikja 2026. 03. 06. 10:46
USA részvények vitasarok 2026. 02. 26. 18:29
HPP +25 % kitörhet? Portfólio cikk ajánló Tempus AI ? 
USA részvények vitasarok 2026. 02. 04. 15:54
ENPH   +40%
Olaj és Gáz 2026. 01. 18. 19:05
Ha jól látom a BNPP Natural gas et ckb indulás óta legalacsonyabb szinten van, érdemes lehet hosszabbra ? (nálam monjuk higítás lesz...)
Financial Forecasts 2025. 12. 23. 18:19
Sable offshore +25%
USA részvények vitasarok 2025. 12. 19. 17:43
esetlrg lakásépítőcégek is jók lhetenek hosszabra? Lennar kezdőadag vétel 
Financial Forecasts 2025. 12. 17. 13:35
Cannabis hoz valamikor felmerült Organigram is (OGI) esetleg bátoroknak
USA részvények vitasarok 2025. 12. 11. 16:34
Mosaic régen volt , megindult talán
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2025. 12. 01. 17:27
daytradere persze sokkal jobb a lightyear, IBKR

friss hírek További hírek