DavidCamp

Regisztráció: 2024-10-30 12:58:23

Hozzászólások száma: 1 158

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 10:20


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-08-21 09:03-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Köszönjük, a náci szövegekkel el lehet vonulni másik fórumra.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-29 09:59-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-11-24 06:59-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-08 11:32-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Balaton-Balaton mi lesz veled? ma, 10:20
Balaton-átúszás: hamarabb érnek le a lábak a déli partonAz alacsony vízállás a pálya hosszát nem érinti, továbbra is 5,2 kilométert kell teljesíteni a klasszikus távon Révfülöpről indulva.Azonban a hajók nem tudják a sekély víz miatt biztonságosan megközelíteni a révfülöpi partot, így a szervezők egy óriás stéget fognak telepíteni, amihez a kis csónakok zökkenőmentesen kiköthetnek.
 
Hátravan közel 1 hónap! Vízállás folyamatosan megy lefele.
 
https://www.kisalfold.hu/helyi-sport/2026/06/balaton-atuszas-orias-steg
EUR/HUF kedd, 07:01
Szuper! Evek ota hanyagolom az orszagot nyaralas szempontjabol. Volt nyaralom Eger mellett. Haát halott videk az egesz Matra es Bük. Nemreg foglaltam 12 ho eleje Thaifold. Nevetsegesen olcson. Sztem arban ott van amit te 1 het alatt elkoltesz a Matraban.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! hétfő, 07:36
Ninja tabort szerveznek eppen. 
EUR/HUF hétfő, 07:36
A minuszolokat szivesen elviszem.:)
EUR/HUF hétfő, 07:35
Felkeszul a budai agglo. Solymar, Nagykovacsi, stb....
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 07:33
A Hungast es a ceghaloja mint a pokhalo.....alakusztak mar az osszes lehetseges onkormanyzati es allami teruletre. Van erre megoldas, politikai akarat kell ehhez.
EUR/HUF vasárnap, 06:35
Tihanyban van egy utca ahol halmozottan koncentralodik a NER vagyon. Ott lehetne mit nezegetni. Pl.. egy dronnal.
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 06:25
Ez a hajo most elment. Legkozelebb az oszi ulesszakon lesz ebbol vmi ha lesz! Azt latom h nincs politikai akarat az elszamoltatasra! Igeret igeret igeret.....tovabbra is marad a kovetkeznenyek nelkuli orszag es ezzel megnyitja a tisza korrupciot. 
DAX vasárnap, 06:11
Sajnos evekig ez lesz.
Lakás/Ingatlan árak topik vasárnap, 06:07
Bpen inkabb 15ezer. Legutobb ennyiert csinaltak.
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik csütörtök, 16:25
Ez nagyon komoly.
Ez is Magyarország... csütörtök, 08:54
Rothadó Magyar gazdaság, minden nagyon rossz. csütörtök, 08:53
F.I.R.E. életmód (általánosságban) csütörtök, 08:52
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 16. 12:19
Meg.

friss hírek További hírek