simonzoli13

Regisztráció: 2023-11-17 10:52:33

Hozzászólások száma: 3 525

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 13:29


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 1

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #162981 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Viszlát
Moderáció:
Kitiltás a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topikból

A moderálás a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topik #350 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Zoltán, Önnek ez a forum túl sok.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2024-04-25 22:08-ig (29 nap, 23 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #153227 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Legyszíves legközelebb kedvesebben ....
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-07-02 15:55-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topikban - 2025-10-22 10:12-ig (27 nap, 18 óra, 0 perc)


A moderálás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topik #21473 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Kis pihenő kell, hogy megnyugodjon.

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja ma, 13:29
Most mennyi?
AutoWallis Nyrt+topic hétfő, 19:35
Eddig egy nagy nullában vagyok az autó Wallisban, pedig, ide hoztam folyamatosan az akko leépítés ellenértékét! 200 a célàr! Hàt, nem tudom.....
Akko fórum hétfő, 17:13
A törlés még oly messze....
Akko fórum hétfő, 16:47
Ürítek 234-en.
Eurós részvények vitasarok hétfő, 16:14
30 euró elérhető?
MOLly tulajok topikja péntek, 17:29
Osztalékig elmehet 4000-ig ?
AutoWallis Nyrt+topic péntek, 11:50
Komolyan mondod? Már 4,6 m -ért vettem az elmúlt héten.
AutoWallis Nyrt+topic péntek, 11:43
Veszegetem szépen az autó Wallist, ennek legalább van forgaloma, nem mint annak a fos akkonak!
Akko fórum péntek, 11:37
A mai napon 239-en kínálom, nagy tisztelettel!
Akko fórum péntek, 10:52
239 Tessék -tessék..
Eurós részvények vitasarok szerda, 12:35
A Vonovia részvényen kívül mely részvényt preferált még Nálad ?
Eurós részvények vitasarok szerda, 08:54
BMW részvényem van, az osztalék után vettem, azt hittem, jól járok....
Akko fórum kedd, 16:40
236 ? Picit?
Akko fórum kedd, 15:48
2.050-et csepegtettem, 233-234 között.
Akko fórum kedd, 15:45
Itt vagyok, sajnos..
Akko fórum kedd, 09:31
Hol áll?
Akko fórum kedd, 09:30
Elegem van már az egész építőiparból! Szabin vagyok.
Akko fórum kedd, 09:16
Ma adok kb. 10e. darabot, ha valakit érdekel?!?
Akko fórum 2026. 06. 15. 18:10
Szexi papír az tuti !
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 09:27
Osztalékig meddig várjátok?! 4.200??

friss hírek További hírek