Pl. a tesódnak. Mindenből kínait veszünk, jól oda is vágunk a gazdaságunknak. Szektorokat írtunk ki. Régen a ruha ipart, most az autót, de lehetne folytatni a sort a napelemekkel és még sok mindennel.
Igen, jelentős zárások történtek, most csak 10.75 %. Iráni helyzet megoldódna, gyorsan felszaladhatnánk. Ami jó lenne, ha az utasszám növekedése mellett a töltöttség is menne fel (94-95 %).
Senki se vitatja ezt, csak nem értjük. A legnagyobb veszélynek én is a hitelválságot tartom, ami bármikor beüthet, és az se fog örömet okozni, hogy akkor minden zuhanni fog. Jó lenne egy kis megnyugvás, béke stb.