5000

Regisztráció: 2020-03-20 10:56:42

Hozzászólások száma: 10 902

Utolsó hozzászólás: 2026-06-05 13:14


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

11 629
2023. 12. 08. 17:13
401 332
2026. 05. 30. 11:16
1 326 690
2026. 05. 30. 11:33
13 883
2026. 05. 29. 23:01

utolsó 20 hozzászólás

Eurós részvények vitasarok péntek, 13:14
Lehet nyugdíja se lesz, ha nem lesz működő gazdaság.
Eurós részvények vitasarok péntek, 13:02
Persze, ha a tesód kínai, akkor lesz munkája😊
Eurós részvények vitasarok péntek, 13:01
Pl. a tesódnak.
Mindenből kínait veszünk, jól oda is vágunk a gazdaságunknak.
Szektorokat írtunk ki.
Régen a ruha ipart, most az autót, de lehetne folytatni a sort a napelemekkel és még sok mindennel.
Eurós részvények vitasarok péntek, 12:56
Ja, csak majd ha átgyűrűzik más szektorokba is, hogy kínai kell, akkor lehet nem lesz munkája.
Eurós részvények vitasarok péntek, 10:57
Miért nem Stellantis?
Eurós részvények vitasarok péntek, 10:40
Mondjuk tudatosabb EU-s autóvásárlás.
Eurós részvények vitasarok csütörtök, 12:09
Szerintem meg a kereslet csak nőni fog a városokban, főleg például Berlinben.
Urbanizáció, jobb megélhetések stb.
Eurós részvények vitasarok csütörtök, 11:15
Stellantist elkezdtem visszavenni.
Valaki utazik benne?
Eurós részvények vitasarok csütörtök, 09:45
A múltkor fogadtam az AI-val és nyertem.
Gratulált és kinevezett az egyik részvény szakértőjének😆😁🤣
Eurós részvények vitasarok csütörtök, 05:43
Az AI nekem is kidobta ezt a yahoo-s értékelést, aztán mikorcrákérdeztem, hogy komolyan gondolod, akkor azt írta, hogy tévedett.
Próbáld ki.
Eurós részvények vitasarok szerda, 11:43
Jó lenne, ha a következö jelentéskor LTV bőven 45 alatt lenne és az értékesítések értek felett mennének el.
Wizz Air részvényesek topikja szerda, 11:12
Igen, jelentős zárások történtek, most csak 10.75 %.
Iráni helyzet megoldódna, gyorsan felszaladhatnánk.
Ami jó lenne, ha az utasszám növekedése mellett a töltöttség is menne fel (94-95 %).
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:53
Szerinted mennyi a fair értéke?
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:49
Sajnos messze vagyunk, de pillanatok alatt fordulhat a kocka.
Háború vége, olaj le, infláció megnyugszik, német kamatok le 2.7-2.8 köré
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:48
Év elején MOL all-in volt 2930ról.
Sajnos 3500 körül kiszórtam.....
Wizz Air részvényesek topikja szerda, 10:46
Jó lenne kicsit feljebb kerülni, a jelentésig kb 12-13 GBP szint kellene.
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:38
Ezt senki se vitatja, csak vannak papírok, amik 30-40 %-ot mennek, mi meg nem keresünk semmit, sőt bukunk duplán (részvény és HUF árfolyama).
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:31
Adózott sztalékot is számolva
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:30
24.28 az átlagom most
Eurós részvények vitasarok szerda, 10:16
Senki se vitatja ezt, csak nem értjük.
A legnagyobb veszélynek én is a hitelválságot tartom, ami bármikor beüthet, és az se fog örömet okozni, hogy akkor minden zuhanni fog.
Jó lenne egy kis megnyugvás, béke stb.

friss hírek További hírek