Eltuntetetek! Pont. Mert már az USA bol, kormányzati dokumentumokbol derül ki hogy joslatom tűpontosan évekre előre beválltak meg még 1-2 ember akit bosszantott hogy hülyének vannak nézve. Azoknak is igaza lett. Na most mikor fehér lapon fekete betűkkel titkos kormányzati dokumentumolbol feldolgozasanak az elején jár Musk és kis csapata valahol 10% nal járhatnak és szinte mindent dobnak fel a X re. Akkor mi Az úristent fogtok nyomni itt?? Hogy a kormányzati Biden éra kozhiteles dokumentumai hazugsagok és ti tudjátok az igazat??? :)) Vagy mi? Naa ezt azért már nem, mert a hülyének nézés vilagrekordjat allitanatok be... Amugy Trump olyan a mint a poroly, reméljük tud különbséget tenni Mexikói es Oroszország, vagy Kína kozott:). A fajsulyukat illetoen. Kiderül, ezt még én se tudható elore mert nem ismerem a gondolkodását. De most hogy néz ki, hogy a 8 millió orosz kissebseggel szarul bántak, fizetve volt a jogszerűen megvalasztott Janukovics elleni pucs, az nyugati és ukrán propaganda média honnan kapta a pénzt? Usaid szerepe a világban a demokrácia alcaja alatt? Az hogy az Oroszok robbantottak fel az északi áramlatot szerintetek, én akkor is mondtam hogy nem. Sajat magukat lottek egy atom erőműben? Ugye anno megmondtam hogy nem! Mondtam hogy nem akarja ki irtani Putyin a civil lakosságot, mert tessék megnézni Drezda bombázását, vagy a mostani palesztinat. 3 db termobarikus bomba 1 ukrán lakótelep re több ezer áldozatot hozott volna. De nem volt! Hasonlítsd össze a civil áldozatok arányát a háborús palesztinaban !? A töredéke!! Soroljam?. Isztambulban béke ott volt Z nek!! Felalltak és leléptek. Oroszok és autonomiat kértek keleti orosz résznek és NATO tagság elvetesét ez volt az orosz Putyin kérés.!!!!! Meghalt kb 1 millio jóravalo ukrán férfi? Körülbelül. És most mi van?? oda akarja adni az Oroszok blokkolta területet az amcsik ak kitermelesre. Esélye nulla. NATO tagság felvétele? Esélye nulla, nulla, nulla!!! Akkor megerte? Z és Trump vitatkozik hogy pár száz milliárd valahogy eltűnt? Egyik ezt állítja a másik meg azt. A különbözet 100.000.000.000 usd azzá száz milliárd usd ben mérhető volumen Most vagy USA hazudik? Vagy....... ??? 🤣 Szóval Sedo jó is ha elokerultok és szépen bocsánatot kértek tőlem, hogy oly pontasan láttam előre ezeket, és ti csak szemlyeskedtetek. Szóval gyertek csak elő a bocsánat keresre., 😀 Ja. És 3 éve írtam bizonyíthatóan 2022 február 28 an hogy az EU ha szankciozni fogja a ruszkikat, akkor tökön lövi magát gazdaságilag!!!!!!!! Igazam lett??? Ugye hogy, 3 kicseszett éve megmondtam.. Német gazdaság EU motorja 4 szoros áron kapja az energiát mint USA és Kína.!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy legyen így versenyképes a német ipar??? vazze 3 éve MEGMODTAM ELŐRE! EZT MIND!!!. És ti csak szemlyeskedtetek. Jöhet. Bocsánat kérés, ha lenne egy minimális korrektség bennetek. Akkor várom.. Na szervusz :)
Én most éppen benéztem ide, hogy megy-e a Putin - Trump - JD Vance cidázás ezerrel, és nem is csalódtam, még mindig mindenki a helyén. Sajnos nem maradhatok, de a challenge-nek nem tudtam ellenállni - nem, nem menekültünk el...
Apukám ennél én jobbat crunltam volna össze. Van minden ukrán hektaron 2 db dron roncs. Már szántani se lehet tőlük. , mert útba vannak. Na a többit találd ki.....🤣Komolyan hihetetlen. Cui prodest? Ja az meg mi? 🤣
Vajon hova tűntek az oroszszopozo, hazaárulozo, orkrajongo, Putyin szopozo figurák.??????, ugye mennyi mocskos személyeskedés és sértegetés ment itt részükről????? Na hol vagytok fiúk??? Megjosoltam hogy el fogtok tűnni mint az aranyóra, ha kiderül Z és társai, és Biden"adminisztracio"felé dolgok, amik idáig el voltak hazudva... Megmondtam 2 éve hogy nem csontvázak, hanem komplett tomegsirok fognak késni a szekrényből....!! És lassan mondom hogy megértéseteket hogy most kB úgy a dolgok kiderülesenek a 10%ana tartunk. A 90%a mocsok dolgoknak meg csak most fog kibukni a következő 2 évben........ 🤣🤣Ebben a joslatban is igazam lesz, meglatjatok....! :)) Ahogy a többi osszeskuves elméletem is mostanra TÉNY lett!!
Így van ennyi! Ennek az lesz a vége, hogy háború. Mert Leyen egy befolyásolható akaratgyenge, ne a legel3sebbb kés a fiókban politikus. Miért nem megy el Kelet Ukrajnába és kérdi meg ott élő 8 millió embert például a donyecki szenbanyaszokát, nőket gyerekeket, hogy kit szeretnének inkább a kazár Z-t vagy Putyint?? És utána autorierezzen, meg diktatorozzon, a sok eszevel mert meg fog lepődni a a válaszon. Krimben is mindenki elhuzna onnan ha holnap Z. uralma ukrán fennhatosag alá tennék ott a népet.
Hát persze. A sok "gondolodni nemszeretoember" itt pár éve azt is elhitte hogy a zaporizsjai atomeromu et azoroszoklovikugy Hogy komplett orosz deszatos xaapattestek voltak benn!!!! Saját magukat lőttek??? És elhittek vazze és ők oroszugynokoztek. 🤣 Aztán maga az ukránok ismertek eel hogy valami vízi úton folyón keresztül is megprobaltakelfohalano az orosz kezenlevo atomeromu et. 2 szer is. De nem sikerült. Tovább lőttek. Csak az volt a. Szerencse hogy vastagabb volt a a vasbeton ólom betetés kupola minta régebbi "csernobil. féle típus. Szóval feleslegeslen őttek! De a sok nem." ingyen ide irkálók"anno azért váltig nyomta hogy saját magukat lövik az Oroszok a saját maguk által elfoglalt erőben. Mit vársz tőlük Zed?? Ugy cserelgetik a klonjaikat mint én az alsogatyamat. Már csak az a kérdés miért?
https://www.portfolio.hu/global/20250214/zelenszkij-a-haboru-lezarasarol-beszelt-munchenben-741549 Ezt az orbitális f.szsagot. Addig álljanak fel labon amíg, Putyin kivonul kelet Ukrajnából. Főként azután amit az Orosz 8milioa kissebbsege csináltak. Ami főleg a kis kazár alatteete el csúcspontját. Putyin kivétel 500 Mrd dollar hogy visszakapja, amiből Z szerint csak 76 érkezett meg😉. Hát igen az "Ukrán elit"🤣🤣 És képes felakanlani azokat a ritkafoldfem készletet, és litium készletet, ami Oroszok már rezgés rég elfoglaltak és még is tartják. Mint a zsidó viccben mondaná a rabbi Z. add vissza goj Trumpnak ami nálad van és akkor kb rendbe lesztek, onnantól már nem követeli az usaid 100 Mrd okat🤣 Van rá 10000 ftom fogadasra hogy nem Musk már a világ leggazdagabb embere..... 😉,
Eddig egyetlen ukrán kézen lévő atomerőművet nem ért támadás, pedig az oroszok a létező összes hagyományos erőművet támadták. Egyedül az orosz kézen lévő atomerőművet támadják folyamatosan "valakik". Aztán most Csernobilt. Először a három év alatt. Pont amikor USAban oroszbarát fordulat zajlott le és az oroszok számára kedvező, Zelenszki számára igen kedvezőtlen béketárgyalások történnek. Persze, hogyne biztos Putyin akarja megzavarni a béketárgyalást a győzelem küszöbén :D
A usaides bukta után én mélyen hallgatnék, a Z. féle rezsim meg most kapaszkodik mindenbe is. Elfogytak körülötte az emberkék, hirtelen száműzve lettek, vagy véletlenül kiderült, hogy orosz ügynökök stb. Északi áramlatos sztori dettó. Én vettem a fáradtságot és végighallgattam tegnap este Trumpot, a kérdésekre adott választ, tanulságos. Annak a századát sem lehetett volna egy amerikai közvetlen érdekszférában megtenni, amit a dem elit művelt Ukrajnában. Úgyhogy ne csodálkozz a trumpi kommunikáción se.
A moldávok behívatták az orosz nagykövetet egy drón miatt. Csórikám azt hitte, hogy a szokásos tagadással/mellédumálással megússza, de ott várt rá a drón roncsa. Köpni-nyelni nem tudott.
OROSZ-UKRÁN háború