Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
benzeg csütörtök, 07:46
Előzmény: #184938  rocky-
#184940
nálam reggelre megérkezett az erstére.
atakama szerda, 21:44
Előzmény: #184930  OFB
#184939
egy szutyok troll vagy Országos F.sz.sz.pó Balf.sz
rocky-
rocky- szerda, 21:12
#184938
KH, Raiffeisenre megjött az osztalék, Erste szokás szerint késik vele... gondolom megint holnapra ér ide... as usual.. :( 
scari
scari szerda, 20:58
Előzmény: #184933  OFB
#184937
ezzel most aláírtad, hogy csak trollkodni jársz ide. modinak ezért ki kellene tennie, ha rendesen végezné a dolgát
Santino szerda, 19:55
Előzmény: #184934  Santino
#184936
rontod (rontottam helyett).
Santino szerda, 19:54
Előzmény: #184932  hully-gully
#184935
Én sem hiszem, hogy minden Mészároshoz köthető céget ellehetetlenít MP,, bár a nagy nyereményét ő már kivette a cégből, ergo nem érdekli,  hogy a rengeteg kisbefektetők mennyit buknak. 
Az MHB-t emlegetik, amit ki tudnak csavarni a kezéből, de majd kiderül, hogy a rengeteg, nagytudásü, ún. sztárügyvéd milyen munkát végzett. 
Santino szerda, 19:45
Előzmény: #184933  OFB
#184934
Úgy gondolod, ahogy akarod, de akkor miért itt, az Opus topicban rontottam a levegőt? Mert neked legszebb öröm a káröröm?
OFB szerda, 18:54
Előzmény: #184931  Santino
#184933
Őszintèn ,nagyon tetszene.
hully-gully
hully-gully szerda, 18:10
Előzmény: #184931  Santino
#184932
Nem fog itt a tisza beszántani semmit sem, Mészáros sem növelné itt a tulajdonrészét 2,7 Mrd forinttal ha tudná, hogy itt egy tőzsdén forgó cégben lévő részesedését elveszítheti. Biztos vagyok benne, hogy a legjobb ügyvédekkel van körülvéve. MP kedvence is lehet az Opus, hiszen 2023-ban 3-4 nap alatt 90 millió Ft kaszált vele. 
Santino szerda, 17:54
Előzmény: #184920  OFB
#184931
Ezt minden ember hallja, olvassa, miért kell külön ezt kiemelve bemásolni?. Azt sugallod ezzel, hogy vége az Opusnak, mert Mészáros a főrészvényes, ami miatt ezt az állam be fogja/akarja szántani ezt a holdingot.....te ettől boldog lennél?.
Fantasztikusan nagy ellendrukker vagy!
OFB szerda, 17:37
Előzmény: #184927  real
#184930
Amennyiben, valamelyik hozzászólásom a fórumon számodra elfogadhatatlan volt,akkor ŐSZINTÈN elnèzèst kèrek.
Kisjanos56 szerda, 17:09
#184929
346
Optika szerda, 17:09
#184928
Z 346
real
real szerda, 16:41
Előzmény: #184926  OFB
#184927
A trollkodásoddal. 
OFB szerda, 16:31
Előzmény: #184925  real
#184926
Megmondod,hogy mivel sèrtettelek meg,nekem nem derogál elnèzèst kèrni.
real
real szerda, 16:21
Előzmény: #184919  OFB
#184925
Te nagyon beteg vagy, szerintem te kérjél itt mindenkitől sűrű elnézést. 
atakama szerda, 16:20
Előzmény: #184923  OFB
#184924
te még itt? trollg.ci
OFB szerda, 16:17
Előzmény: #184864  atakama
#184923
Te,hogy vagy atakama?
scari
scari szerda, 15:23
Előzmény: #184902  Pascal
#184922
én igen. öt perc alatt el is költöttem
vvictoria szerda, 15:16
Előzmény: #184912  Muszka1
#184921
Igen,ès fogja venni a rèszvènyt

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek