OFB

Regisztráció: 2026-05-04 06:23:03

Hozzászólások száma: 36

Utolsó hozzászólás: 2026-06-08 12:55


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1


utolsó 20 hozzászólás

NEW OPUS GLOBAL ma, 12:55
Megkèrdeztem!! A Sell gomb helyett vèletlen a buy gombot nyomta.
NEW OPUS GLOBAL ma, 12:31
PONTOSAN.ÈS 400 PLUSZOSAN SZERINTED. MEGÈRI AZÈRT A 17 FORINTÈRT??
NEW OPUS GLOBAL ma, 12:26
Mire vásárolnak be szerinted?
NEW OPUS GLOBAL péntek, 13:32
A magyar bankoknál ès bróker cègnèl nem,de egy külföldi bróker cègnèlint pl. a lightyear kell kèrvènyezni.
NEW OPUS GLOBAL péntek, 13:19
2026.06.08-ig vásarolt rèszvèny jogosult az osztalèkra ,ès mèg kèrvènyezned kell,hogy a tulajdonosi könyvben szerepeljen a neved.
NEW OPUS GLOBAL péntek, 10:47
Kèsz ennyi volt  !!.Jó hètvègèt  ès sok szerencsèt mindenkinek.
NEW OPUS GLOBAL péntek, 08:40
Èn ma az össszes 297 ès 303 forint között begyűjtött papíron adom,remèlem elmegy simán 400+ on.Nem várom ki a szelvèny vágást,ha esetleg meg jövő hèten tovább emelkedne legyen úgy,akkor mindenki jól jár
NEW OPUS GLOBAL csütörtök, 07:50
Most vettem èszre,hogy ez 2025. Júniusi bejegyzés.Frissebb nincsen?JOBB HA LAPÍT!!
NEW OPUS GLOBAL csütörtök, 07:35
Bravúros iromány,gondolkodott rajta vagy 45 napot.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 17:30
Neked is kellemes estèt.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 16:42
Szimpla profit realizálás. 5%-os felárral.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 29. 12:36
Amennyiben nem napizósat játszik valaki,ès a nap vègèn is megmarad az 1 rètegű toalett papír szint,akkor ez a hèt elfogadható.
1. szint:NEM CENTES RÈSZVÈNY 
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 27. 03:56
Ès azon a charton milyen magasabb sávot látsz 325-335!?
Nincs ebben semmi utópia,se likviditás!!
Elèg csak egy ember aki,megunja ,ezt a totyogást, szarakodást,szenvedèst, ès rányom  a sell gombra!!!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 27. 03:23
Az is biztos,hogy a felbeszèlőknek se utaltak egy árva centet se.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 27. 03:19
Ezt a rèszvènyt nem kell lebeszèlni,se  felènekelni.!!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 22. 09:27
Minden kedves OPUS rèszvènyesnek, ezúton kívánok kellemes PÜNKÖSDI ünnepeket!!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 22. 08:41
Ès azèrt nincs,mert tènyleg nincs ,vagy kevesebb lett 5%-nál a rèszesedèse az Opus nyrt.-ben!? ÍGY NEM SZEREPEL A NAGYRÈSZVÈNYESEK KÖZÖTT?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 22. 08:25
A Talentis group,(magántőkealap) , vagyonkezelő divizió!!?
De mondom ,meg kell kèrdezni a pulyka szuperhőst!!
Ő BIZTOS JOBBAN TUDJA!!!!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 22. 08:16
Lehet meg kell kèrdezni a pulyka szuperhőst!!
Ő BIZTOS JOBBAN TUDJA!!!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 22. 08:14
TALENTIS!!?

friss hírek További hírek