OFB

Regisztráció: 2026-05-04 06:23:03

Hozzászólások száma: 62

Utolsó hozzászólás: 2026-06-17 18:54


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1


utolsó 20 hozzászólás

NEW OPUS GLOBAL szerda, 18:54
Őszintèn ,nagyon tetszene.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 17:37
Amennyiben, valamelyik hozzászólásom a fórumon számodra elfogadhatatlan volt,akkor ŐSZINTÈN elnèzèst kèrek.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 16:31
Megmondod,hogy mivel sèrtettelek meg,nekem nem derogál elnèzèst kèrni.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 16:17
Te,hogy vagy atakama?
NEW OPUS GLOBAL szerda, 14:44
Mit kezdjünk ezzel?Elnèzèst kèrsz ,ès rèszemről,le van tudva.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 13:46
Milyen feszkót,cirkuszt,Treff.A LIGHTYEAR-EN a nővèremnek 11/19-kor èrkezett a push üzenet.Jóváírva.Az ,hogy a magyar bankok mèg mindig ilyenT+1,meg T+2 napokkal dolgoznak az nagyon gyenge.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 13:14
Az EgèszsègAblak applikációban, kellene egy időpontot kèrned orvoshoz.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 12:55
Ez eddig a hèt poènja!!!!
NEW OPUS GLOBAL szerda, 12:30
Te mèg nem kaptad meg?Melyik foshitoshi banknál,vagy bróker cègnèl vagy?
NEW OPUS GLOBAL szerda, 12:20
Szerintem,ha van felesleg pènzed vegyèl.
NEW OPUS GLOBAL szerda, 11:34
Semmi forgalom.minusz 3%, BRAVÓ 
NEW OPUS GLOBAL kedd, 08:05

NEW OPUS GLOBAL hétfő, 20:36
Treff,lehet egy kèrdèsem.TE HOVA VÁROD A PAPÍRT, SZEPTEMBER KÖRNYÈKÈRE?
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 16:56
Nem remènykedek,mert mèg annyièrt se kène ez a papír.
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 16:46
Nem osztom az èszt, így lesz.
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 15:08
Új cèlár 210 pont.
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 12:44
Befektetésre alkalmatlan a papír.?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 12. 17:41
A legszörnyűbb,hogy egy sima 50 ezres pakkot mínusz 3 - 4%-os felárral tudja eladni az ember.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 12. 17:32
Gyászmenet volt ez a hèt,de legalább olyan Opus Globálos.Ès mèg mi lehet,lesz itt?

friss hírek További hírek