Jaj itt az új kormány! Jönnek a milliárdok! Fellendül a gazdaság, a tőzsde! Nem ezek voltak? Mi lett ebből? Semmi... Majd jön, hogy még idő kell, stb.. Kell a f@szt...
Mik a szándékaid? Szeretnéd a részvényeid árát magasabban látni? Vannak rába részvényeid? Önmagad ellensége vagy ha vannak. Ha nincsenek mit keresel itt? Ezekre tudsz választ adni?
mióta és mennyi van? szeretnéd ha nulla lenne az értéke igaz? szereted a legatyásodsz? ugyan már, senki sem önmaga ellensége. ki veszi be ezt az ócska szöveget. simán csak trollkodni, másokat bosszantani próbálsz.