scari

Regisztráció: 2026-05-15 18:38:15

Hozzászólások száma: 50

Utolsó hozzászólás: 2026-06-20 09:52


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Rába és a láma szombat, 09:52
ez érdekes volt!
NEW OPUS GLOBAL csütörtök, 09:49
Opus global nyrt-nek
NEW OPUS GLOBAL szerda, 20:58
ezzel most aláírtad, hogy csak trollkodni jársz ide. modinak ezért ki kellene tennie, ha rendesen végezné a dolgát
NEW OPUS GLOBAL szerda, 15:23
én igen. öt perc alatt el is költöttem
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 16. 21:12
Nem vagy őszinte? Én betolom opusba. szerintem durranni fog egy jó osztira!
Rába és a láma 2026. 06. 16. 21:09
Jaj itt az új kormány! Jönnek a milliárdok! Fellendül a gazdaság, a tőzsde! Nem ezek voltak? Mi lett ebből? Semmi... Majd jön, hogy még idő kell, stb.. Kell a f@szt...
Rába és a láma 2026. 06. 16. 21:06
Szar hát. Lehet szépíteni, de minek?
Rába és a láma 2026. 06. 16. 17:21
Nehezen értelmeztem, de ez így van. Nincs itt semmi változás, sőt inkább szarabb.
Appeninn real 2026. 06. 16. 17:19
Ez csak akkor indul meg ha lesz osztalék. HA valóban lesz és nem bolondoznak. 
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 16. 17:17
Gondolok itt: valamilyen részvény, esetleg opus, vagy egyéb...
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 16. 17:16
Mit veszel belőle?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 15. 09:13
Ez az összeomlástól azért kurva messze van. Nagyon túloz már megint a pf, tudjuk miért...
Rába és a láma 2026. 06. 14. 23:08
Mik a szándékaid? Szeretnéd a részvényeid árát magasabban látni? Vannak rába részvényeid? Önmagad ellensége vagy ha vannak. Ha nincsenek mit keresel itt? Ezekre tudsz választ adni?
Rába és a láma 2026. 06. 14. 21:07
Te ezzel az ülésváz gyártással operálsz már egy éve. Nem lehet, hogy fejleszteni is akarnak?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 12. 07:45
mióta és mennyi van? szeretnéd ha nulla lenne az értéke igaz? szereted a legatyásodsz? ugyan már, senki sem önmaga ellensége. ki veszi be ezt az ócska szöveget. simán csak trollkodni, másokat bosszantani próbálsz.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 11. 18:16
Látom nem szimpi ez a papír neked. Mégis vettél? Vagy nincs egy darab se? Csak benéztél ide? Minek?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 11. 18:14
Teljesen mindegy, hogy gázszerelő-e vagy sem. Az a nem mindegy, hogy egy szellemileg labilis, megbántódott kormányfőnk van-e, vagy sem. 
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 08:17
Igen csendben lapítanak. Sunyin néznek jobbra-balra, hogy most mi van?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 05. 08:16
Pont téged kellene kitiltani.
4IG részvény 2026. 06. 04. 21:01
Itt aztán mondhatod! Majd jól kitiltanak. Ez a módszerük.

friss hírek További hírek